Jump to content

hledám Hledáme sponzora na náš server Stibiumcraft.


Kmejstr

Recommended Posts

Info o serveru

Na Stibiumcraftu (dále jen SC) momentálně běží 7 miniher – BlockRun, BedWars, SkyWars, TNTRun, KitBattle, Parkour a Survival!
Právě připravujeme VIP Survival, AvA(Survival Games). Nejprve však chystáme PvP sekci (CTF, TDM, 1v1, DM a sposutu dalších nápadů)
Na serveru hraje průměrně, když neprobíhá žádný event nebo championship 20 lidí.

Co můžeme nabídnout

Nabídnout můžeme post sponzora – vedení, prefix, absolutní permise na serveru. Mapy a areny na přání, 5 hlasů na poradě, uvedení v seznamů sponzorů, na webu, hologram na lobby, room na ts, vlastní eventy a spoustu dalšího!

Co požadujeme

Alespoň 500kč s částečnými, nebo 1000 s maximálními výhodami/permissemi
Dodržování pravidel a podporování serveru!


Pokud máš zájem nás podporovat nebo máš nějaký dotaz, kontaktuj nás přes IG @stibiumcraft, přes web www.stibiumcraft.eu a nebo přes email [email protected] 

Děkujeme za podporu 
Stibiumcraft team

Web:www.stibiumcraft.eu
IP: play.stibiumcraft.eu
Email: [email protected]

Edited by Kmejstr
  • Řekni nám o tom ještě něco 1
Link to comment
Share on other sites

Sice si člověk pod pojmem "sponzor" v Minecraftu představí někoho, kdo přispívá finančně stále na neurčito. Ale stejně pro jistotu:

Ty částky 500 nebo 1000, to jsou jednosměrné a pak už nemusí a nebo to musí měsíčně/týdně/denně? By bylo fajn specifikovat.
Jenom fakaheda má celkem slušné servery(myslím tím s dobrými parametry) na MC za cca 500 měsíčně :d

  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Jakou máte návštěvnost, demografii hráčů, nebo další marketingové potenciály, které by mě, jako případného sponzora, mohly zajímat? :)

To co jsi uvedl jsou výhody jako pro premium členství. Sponzoři sponzorují účelově, protože jim to přinese buď reklamu, návštěvnost nebo nepřímý výdělek. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Rád bych znal unikátní návštěvnost webové stránky, stejně tak odkud lidé na vaši webovou stránku přichází a po jaké době odchází, prostě komplet statistiky webové návštěvnosti.

Dále, jak propagujete webové stránky a servery, kde a kolika procentní to má účinnost. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 21 hodinami, Scydo said:

Sice si člověk pod pojmem "sponzor" v Minecraftu představí někoho, kdo přispívá finančně stále na neurčito. Ale stejně pro jistotu:

Ty částky 500 nebo 1000, to jsou jednosměrné a pak už nemusí a nebo to musí měsíčně/týdně/denně? By bylo fajn specifikovat.
Jenom fakaheda má celkem slušné servery(myslím tím s dobrými parametry) na MC za cca 500 měsíčně :d

U fakahed mají horší parametry, než hicoria a za daleko vyšší ceny:d

Edited by Kmejstr
Link to comment
Share on other sites

před 53 minutami, Boy said:

Tak ešte raz... http://stibiumcraft.eu/ funguje ti to vôbec? :D

Musíš použít subdoménu www.stibiumcraft.eu. Web možná momentálně nefunguje z důvodu údržby stránky poskytovatelem! Do večera by mělo již snad být vše stabilní.

Link to comment
Share on other sites

On 11. 11. 2020 at 14:37, Kmejstr said:

U fakahed mají horší parametry, než hicoria a za daleko vyšší ceny:d

Vážne? Skúšal si fakahedu vôbec niekedy? Mám s nimi dlhoročné skúsenosti a len jediný raz som mal vážnejší problém s chodom servera, ináč za celú dobu zhruba šiestich rokov som nemal nikdy problém so serverom z ich strany. Či už sa jednalo o minecraft, samp alebo csko. Hicoria, niekdajší smshosting.cz ak sa nemýlim sa podľa mňa s fakahedou nedá porovnať. Neviem ako to je teraz, ale za mňa určite nie. 🤷

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Myslím si, že keby niekto chcel mesačne doslova "vyhadzovať" 500-1000kč, tak by si radšej nejakú dobu šetril a potom založil vlastný server.

Aký je dôvod, aby niekto investoval do vašeho serveru?
Čo z toho má? Predsa len to, že má prefix vedení a absolútne výhody na serveru, to sa mu naozaj viac vyplatí si založiť vlastný server.

Som zvedavý, aký dôvod mi tu napíšeš.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

před 2 hodinami, Ninjonik said:

Myslím si, že keby niekto chcel mesačne doslova "vyhadzovať" 500-1000kč, tak by si radšej nejakú dobu šetril a potom založil vlastný server.

Aký je dôvod, aby niekto investoval do vašeho serveru?
Čo z toho má? Predsa len to, že má prefix vedení a absolútne výhody na serveru, to sa mu naozaj viac vyplatí si založiť vlastný server.

Som zvedavý, aký dôvod mi tu napíšeš.

Mě napadá jediný důvod, proč by možná někdo chtěl do toho investovat a mít tak ony výhody a vedení. Může se to hodit člověku, který rád hraje MC ale neumí vytvářet server a vše okolo, ale chce být v nějakém projektu ten BOSS. To je jediný důvod, co si dovedu představit že by to člověku něco dalo. Jinak jsou to vyhozené peníze. :kappa:

Link to comment
Share on other sites

před 12 hodinami, Ingnition said:

Mě napadá jediný důvod, proč by možná někdo chtěl do toho investovat a mít tak ony výhody a vedení. Může se to hodit člověku, který rád hraje MC ale neumí vytvářet server a vše okolo, ale chce být v nějakém projektu ten BOSS. To je jediný důvod, co si dovedu představit že by to člověku něco dalo. Jinak jsou to vyhozené peníze. :kappa:

Ja som chcel poukázať na to, že keby ten človek si šetril tých 500-1000kč niekoľko mesiacov, tak by si vedel zaplatiť ľudí, čo by mu ten server urobili.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...