Jump to content

CRAFTHOST.CZ - SA:MP ZDARMA


DragoCZ

Recommended Posts

logo_small.png.4f8558b7e06dc611afba7e295d9d1c91.png

 

Ahoj,

 již jako dlouholetý fanoušek SA:MP jsem se rozhodl, že na našem novém hostingu budeme podporovat SA:MP servery.

Po registraci a následovném ověření e-mailu, dostanete 50,- Kč kreditů zdarma, což můžete využít i na ostatní tarify nebo služby, 

U náš můžete získat ZDARMA SA:MP server, více na: CRAFTHOST.CZ

 

Edited by DragoCZ
  • Paráda! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Super nápad.
Mne osobne sa teda len napáči ten "prechod" medzi vašim dashboardom a pterodactylom, ale tak zase na druhú stranu chápem, že spraviť zabezpečený systém pre spravovanie serverov nie je moc jednoduché.

Link to comment
Share on other sites

před 1minutou, Ninjonik said:

Super nápad.
Mne osobne sa teda len napáči ten "prechod" medzi vašim dashboardom a pterodactylom, ale tak zase na druhú stranu chápem, že spraviť zabezpečený systém pre spravovanie serverov nie je moc jednoduché.

Přesně tak, sebral jsi mi to z pusy :). Ptero je osvědčený a hlavně bezpečný, funkční... Nač dělat vlastní panel.

btw. díky, web ještě není 100%, vše se vylepšuje.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Temto hosting mohu jen doporučit je kvalitni a bezproblemový,mám u něho server trochu déle než on to oficialně spustil ,zkoušim totiž diky němu rozjet resp znovuobnovit samp roleplay server jakožto jediny aktivni na czsk samp scéně

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

před 9hodinami, XpresS said:

Zaujímavé,na webe hovoríš o najvýkonnejších cpu od ryzenu a scrollnem dole a tam je xeon. Tak sa rozhodni 😂🥲

Používáme xeony, ryzeny a i9. Servery co jsou napsané na webu, jsou vyhrazené přímo pro tento hosting. Další I9 a ryzen plánujeme jakmile bude mít hosting zákazníky.

Edited by DragoCZ
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Já ti teda nevím, ale dle VOP jsem se zasmál, že provozovatel je Pan Filip. Myslel jsem, že Pan je příjmení a ono ne. IČO nikde zveřejněné není... Tak jsem trochu hledal a asi po 5 minutách našel konečně ičo, celé jméno atd. To by možná stálo za opravu. Dále na konci je info ohledně EET. Opravdu vydáš EET? A jako poslední věc, co by za mě osobně byl asi největší prohřešek, tak je to, že píšeš, že ceny jsou včetně 21% DPH. Já, jakožto plátce DPH to vidím jako fajn informaci. Tak teda dle tvého iča hledám zda jsi plátce a nějak nejsi. Tak já teda nevím čemu na tý stránce mám věřit. Kdyby bylo na mě, tak do toho teda nejdu.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

před 19hodinami, Hip said:

Já ti teda nevím, ale dle VOP jsem se zasmál, že provozovatel je Pan Filip. Myslel jsem, že Pan je příjmení a ono ne. IČO nikde zveřejněné není... Tak jsem trochu hledal a asi po 5 minutách našel konečně ičo, celé jméno atd. To by možná stálo za opravu. Dále na konci je info ohledně EET. Opravdu vydáš EET? A jako poslední věc, co by za mě osobně byl asi největší prohřešek, tak je to, že píšeš, že ceny jsou včetně 21% DPH. Já, jakožto plátce DPH to vidím jako fajn informaci. Tak teda dle tvého iča hledám zda jsi plátce a nějak nejsi. Tak já teda nevím čemu na tý stránce mám věřit. Kdyby bylo na mě, tak do toho teda nejdu.

 

Díky za upozornění, opravím to. Funguje teprve pár dní, tak se chyby najdou. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Právě sem si dal FREE server a za mě super :) uvidím jak to bude vypadat dále ale zatím uvažuji koupit .

Jinak na co je "credits" ? dostal sem 25 :D

Link to comment
Share on other sites

Dobrá práce menu je skoro podobné aternosu jinak super jen mě trošku vadí že free verze ne obsahuje aspoň jednu zálohu dat což pro lidi který chtějí free verzu tak podle mě jen na test asi ne dlouhodobě požívání cení sou za služby adekvátní tak asi super práce do budoucna bylo dobré přidat platbu SMS nebo jiné každý nemá bankomatni účet 

Z chrnuty 

7/10

Duvod aspoň jednu zálohu free vezu 

Více metod platby 

IP drase směřuje k hosting(odkazuje)

 

 

Můj názor uživatelé 

Edited by Scerry
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...