Jump to content

GTA: San Andreas - Definitive edition - co víme


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Tak jo, ještě to tady nikdo nezaložil, tak asi musím já. Pro ty z vás co neví, tak někdy teď má vyjít nový GTA:SA, remaster toho původního. Konkrétně 11. listopadu. 

Pro začátek sem hodím jedno srovnávací video. Zatím celkem rozdíl hlavně ve světle, evidentně stíny nejsou předvypočítané. Určitě lepší textury. Co vy na to?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 37minutami, D4n09 said:

Rockstar přišel s něčím co modeři poskytli už x let dozadu (lepší grafika ) za mě tohle vůbec nemá smysl ani hrát 

To sice ano, ale určitě modeři nedokázali podporovat třeba více jádrové procesory, různé další optimalizace atd. Podle mě to bude z velké části o optimalizaci taky.

Link to comment
Share on other sites

před 4hodinami, Hip said:

To sice ano, ale určitě modeři nedokázali podporovat třeba více jádrové procesory, různé další optimalizace atd. Podle mě to bude z velké části o optimalizaci taky.

Je to možný každopádně tohle mi nestojí kupovat a dokonce ani stahovat 

Zůstanu u staré klasiky která má své kouzlo a ne dávat 1500 vlastně za nic  :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 15minutami, D4n09 said:

Je to možný každopádně tohle mi nestojí kupovat a dokonce ani stahovat 

Zůstanu u staré klasiky která má své kouzlo a ne dávat 1500 vlastně za nic  :)

Je fakt, že na ceny jsem se ještě nekoukal a jestli to je 1500, tak si minimálně počkám na recenze a na slevu na epicu až to bude za 250 :D Jako 1500 je nesmysl ikdyž bych ty peníze měl...

Link to comment
Share on other sites

před 2hodinami, Hip said:

Je fakt, že na ceny jsem se ještě nekoukal a jestli to je 1500, tak si minimálně počkám na recenze a na slevu na epicu až to bude za 250 :D Jako 1500 je nesmysl ikdyž bych ty peníze měl...

Naprosto souhlasím 

Link to comment
Share on other sites

před 17hodinami, Kudris said:

Mě hlavně zajímá jestli se open.mp přeorientuje na DE nebo jestli zůstane u originálu... Protože vyvíjet to pro DE by mohlo znamenat z mrtvých vstání pro SAMP.

Screenshot_20211026-174727_Discord.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 26. 10. 2021 at 19:54, Hip said:

Je fakt, že na ceny jsem se ještě nekoukal a jestli to je 1500, tak si minimálně počkám na recenze a na slevu na epicu až to bude za 250 :D Jako 1500 je nesmysl ikdyž bych ty peníze měl...

60€ za všetky 3 remastery, po jednom sa kúpiť nedajú, len všetky naraz

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Takže pro ujasnění 1500 za 

  • Grand Theft Auto III
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Grand Theft Auto: San Andreas

hele, to bych za to asi už i dal. Vice city jsem hrál jen na psp a GTA 3 jen ze zvědavosti chvíli

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pro mě je to jasná koupě, už jen kvůli optimalizaci na nové PC, tím rozuměj bezproblémové spuštění, žádný bug s nefunkční myší, podpora pro širokoúhlé monitory a hlavně nezamknuté FPS a tudíž žádný bug při odemčeném frameratu v nastavení (ano jistě, lze to udělat neoficiálníma fixama, ale to je dosti krkolomné řešení které ne vždy funguje). To jsou pro mě ty hlavní body, díky kterým si to koupím. 1 500 Kč za 3 hry s těmito vlastnostmi je prostě luxusní deal. A pak k tomu můžu brát v potaz ta vylepšená grafika, která nebude tak přehnaně nereálná svému originálu jako v případě všemožných modů, které z toho udělají dohromady naprostý paskvil. Mě se to líbí. A ta změna u GTA 3 je brutální. Decentní ale dost výrazná. Talhe série je srdcovka, pro mě nejvíc Vice City a už teď se těším, že se vrátím zpátky do svých dětských let a užiju si hru na maximum ve vylepšeném kabátku ale hlavně věrném kabátku vůči původní předloze. A jestli to půjde omodovat na SA-MP či MTA? Pak to chytí ještě druhou vlnu popularity. Těším se.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 1 hodinou, Ingnition said:

podpora pro širokoúhlé monitory a hlavně nezamknuté FPS

tohle jsi asi nemyslel u San Andreas. Tam je to nativně v nastavení možné odemknout

Link to comment
Share on other sites

před 11minutami, Hip said:

tohle jsi asi nemyslel u San Andreas. Tam je to nativně v nastavení možné odemknout

Nativně tak z poloviny. Ta hra nemá UI přizpůsobené na širokoúhlé monitory s vysokým rozlišením, jenom obraz samotný.

Link to comment
Share on other sites

před 2hodinami, Ingnition said:

Pro mě je to jasná koupě, už jen kvůli optimalizaci na nové PC, tím rozuměj bezproblémové spuštění, žádný bug s nefunkční myší, podpora pro širokoúhlé monitory a hlavně nezamknuté FPS a tudíž žádný bug při odemčeném frameratu v nastavení (ano jistě, lze to udělat neoficiálníma fixama, ale to je dosti krkolomné řešení které ne vždy funguje). To jsou pro mě ty hlavní body, díky kterým si to koupím. 1 500 Kč za 3 hry s těmito vlastnostmi je prostě luxusní deal. A pak k tomu můžu brát v potaz ta vylepšená grafika, která nebude tak přehnaně nereálná svému originálu jako v případě všemožných modů, které z toho udělají dohromady naprostý paskvil. Mě se to líbí. A ta změna u GTA 3 je brutální. Decentní ale dost výrazná. Talhe série je srdcovka, pro mě nejvíc Vice City a už teď se těším, že se vrátím zpátky do svých dětských let a užiju si hru na maximum ve vylepšeném kabátku ale hlavně věrném kabátku vůči původní předloze. A jestli to půjde omodovat na SA-MP či MTA? Pak to chytí ještě druhou vlnu popularity. Těším se.

S velkou pravděpodobností to omodovat nepůjde a co se týče MTA tak tam ani není důvod aby to modovali když stejně co server to upravená grafika na "hezčí " .. v případě open- mp tak taky pochybuju .. hlavně nevidím důvod proč by to někdo dělal jen kvůli hezčím texturam

Link to comment
Share on other sites

súhlas, je to do budúcnosti pre hráča príjemnejšie, že si rovno stiahne už pekne vyzerajúcu a hlavne optimalizovanú hru pre nové PC a nemusí sa zabávať s modifikáciami, fixmi atď... Čo však ale stále nevieme, je, že čo skutočne z pôvodnej hry ostane, pretože GTA nebolo len o grafike. Neosekajú niektoré hlášky/misie kvôli dnešnej ultrakorektnosti? Zachovajú pôvodnú "bláznivú" fyziku? Padne ovládanie napr. vozidiel do ruky tak ako to pôvodné? Nepôjdu trendom dnešných hier a upravia obtiažnosť tak, aby hru prešlo aj 5 ročné dieťa? Ako to bude s rádiami a legendárnymi skladbami?

Sledujúc vývoj v hrách sa skôr bojím ako teším, pretože toho zatiaľ ukázali/povedali naozaj málo na to, že 11.11.2021 je už za rohom.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 2hodinami, milous22 said:

Neosekajú niektoré hlášky/misie kvôli dnešnej ultrakorektnosti? Zachovajú pôvodnú "bláznivú" fyziku? Padne ovládanie napr. vozidiel do ruky tak ako to pôvodné? Nepôjdu trendom dnešných hier a upravia obtiažnosť tak, aby hru prešlo aj 5 ročné dieťa? Ako to bude s rádiami a legendárnymi skladbami?

Toho se taky bojím. Snad ne. Každopádně třeba Mafia na steamu nemá originál skladby, protože na to byly práva jen na pár let. (Taky to je rok 2002 myslím) Steam verze už bohužel legendary rádia neměla. 

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Pokud bude nový engine UE, tak si myslím že namodovat multiplayer bude 10x jednodušší než tomu bylo u originálu, který se musel kompletně reverse engineernout. 

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, ffredyk said:

Pokud bude nový engine UE, tak si myslím že namodovat multiplayer bude 10x jednodušší než tomu bylo u originálu, který se musel kompletně reverse engineernout. 

on sa musel originál reverse engineernuť?
o tom som doteraz nevedel :HAhaa:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...