Jump to content
DNLS

ostatní Z větší části konec sledování online filmů/seriálů?

Recommended Posts

Před chvílí vypnuli verystream, oload a streamango. Co to znamená? Pokud jste se doteď dívali na filmy/seriály online, pravděpodobně vás to zasáhne, protože většina jela právě na tom. Například stránka topserialy.to rovnou provoz ukončila, protože jela jen na tom. Co myslíte, je to dobře? Přecijen to je nelegální, noo.

Sdílet tento příspěvek

Osobně si myslím, že tyhle stránky nikdy neukončí svůj provoz, stejně tak jako služby těch přehrávačů - jen změní jména, majitele, lokality a budou fungovat vesele dále. A to jen díky tomu, že je v tom miliarda reklam a bordelu ( web coin minery, viry, js odpad ). A jak vidíš tak se jim to stále vyplatí, protože se generujou nové a nové instance těch služeb. A to že odpadne pár přehrávačů .. sledujufilmy mají ke každému filmu/seriálu 1-x přehrávačů, kterými ti mohou content spolu s tím bordelem dodat.

Neříkám že jsem nikdy neviděl film/seriál na nějaké podobné stránce. Taky se podívám třeba na seriál, který je na netflixu třeba z části osekaný o díly, nebo se podívám na film který ještě na těch legálních službách ještě není. 

Tzn. si myslím že je to dobře, že odstavili nějaké přehrávače. 

Btw. k tomu clickbait názvu, nemyslím si že by to končilo :trumplul:
  • Nope 3
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

Asi otázka času, kdy vzniknou nějaké alternativní stránky určené ke sledování seriálů a filmů zdarma. Nechce se mi věřit, že by byl prostě tomuto konec. Vyčkejme si a uvidíme. 

Edited by Woody

Sdílet tento příspěvek

před 37 minutami, Woody said:

Asi otázka času, kdy vzniknou nějaké alternativní stránky určené ke sledování seriálů a filmů zdarma. Nechce se mi věřit, že by byl prostě tomuto konec. Vyčkejme si a uvidíme. 

Ještě ten den večer se našli borci, kteří našli alternativní cestu a hodně stránek už zase fachčí :D

Sdílet tento příspěvek