Jump to content

hledám Hládám pawnera/php


Janik22

Recommended Posts

Hládám pawnera alebo skušeneho typka ktorý vie prácováť s php 

Chcem robíť nejaky dobrý mod hládám spoluprácovnika + kto vie s php

Pišem ohládom samp

Chcem vytvorit samp server s niekym kto vie robíť s php potrebujem web (Neviem prácováť s php)

Mod mám pripráveny

Kto by mál zaujem napište pm alebo koment 

FB: https://www.facebook.com/trtkos1

Edited by Janik22
...
  • Zmatený 1
  • Smutný 1
Link to comment
Share on other sites

Prečo je nadpis "Voda"? Som trochu zmätený. Tiež píšeš "kto by mal záujem napíšte pm" (opravil som ti chyby) ale nepíšeš nič o danom projekte, ako teda môže mať niekto záujem keď nevie, že o čo má mať záujem. Prečo PHP? Myslím, že som už videl že sa dá SAMP mód spraviť v PHP, ale prečo, veď ty "vieš" robiť v pawn :) Skús sa trošku viac rozpísať, toto vyzerá ako "seriozna" ponuka od "skúseného" človeka :)

Link to comment
Share on other sites

před 16 hodinami, Quiter said:

Prečo je nadpis "Voda"? Som trochu zmätený. Tiež píšeš "kto by mal záujem napíšte pm" (opravil som ti chyby) ale nepíšeš nič o danom projekte, ako teda môže mať niekto záujem keď nevie, že o čo má mať záujem. Prečo PHP? Myslím, že som už videl že sa dá SAMP mód spraviť v PHP, ale prečo, veď ty "vieš" robiť v pawn :) Skús sa trošku viac rozpísať, toto vyzerá ako "seriozna" ponuka od "skúseného" človeka :)

Hládám skušeneho prográmatora ktorý by somnou robíl server kto vie php Mysql a aj pawno mod mám skoro dokončeny Kto by mál zaujem napište koment alebo sz 

Edited by Janik22
Xd
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

nechceš aspoň napsat co nabízíš... ? Myslíš že každej pracuje zadarmo a každej ti za tuhle práci utrhne ruce?

Link to comment
Share on other sites

Rád bych s tebou mód dělal, ale již mám svý zkušenosti když jsme jednou dělali vlastní tak jak bylo jisté všem si to poslal klasický.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...