Jump to content

software Nefunkční formuláře na webech (Windows 10)


Recommended Posts

Zdravím,

poslední dobou mám velmi zvláštní problém. Na mém druhém PC nejdou odesílat na spoustě webů formuláře - nejde se registrovat, přihlásit či přidávat produkty do košíku na eshopech. Čekal bych, že to bude problém na straně prohlížeče v něčem jako je cache. Nicméně to nejde v žádném prohlížeči ( zkoušel jsem Chrome / Operu / Microsoft Edge a dokonce IE). 

Stránka se vždy refreshne, nicméně samotná akce, která má následovat se již neprovede. Zajímavé je, že na některých webech jako je například Facebook se přihlásím v pohodě.

 

Má někdo s něčím podobným zkušenosti? 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Dokážeš sem hodit nějakej form, který nefunguje? Napadá mě, zda to neblokuje zase nějakej stupidní "fájrvól" od mkrvosoftu, cross origin volání, volání non-https, volání s let's encrypt certifikátem apod. 

Link to comment
Share on other sites

Určitě. Nešlo mi to například zde na tomto eshopu nebo například tento přihlašovací formulář.

Dlouhou dobu jsem měl problémy s aktualizací Windows 10, stále to někde selhávalo. Včera se mi konečně povedlo aktualizovat, ale bohužel to nebyl kámen úrazu. Co je ještě zvláštnější, tak to nejde ani na druhém PC a na NTB. Čekal bych, že to může být třeba špatným doplňkem ve Chromu, jelikož jsem přihlášený na všech PC pod stejným účtem se zapnutou synchronizací, ale to by přeci neovlivnilo i ostatní prohlížeče? Zatím se zkusím odhlásit a vyčistit veškerá data prohlížečů.

Edited by The hidden face
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

No, napadá mě, že bys mohl zkusit vypnout windows defender a firewall a zkusit znovu. Jaký máš antivir, nemá třeba i on v sobě něco? Nezaznamenává ti nějaké údaje v logu?

  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 17hodinami, Hip said:

No, napadá mě, že bys mohl zkusit vypnout windows defender a firewall a zkusit znovu. Jaký máš antivir, nemá třeba i on v sobě něco? Nezaznamenává ti nějaké údaje v logu?

Díky za odpověď a za radu. Bylo to opravdu antivirákem. Používám Bitdefender a tohle mi nikdy nedělal. Pokud vypnu ochranu, tak začnou weby fungovat. Bohužel tyto události nijak nezaznamenává. V logu jsou pouze informace o aktualizacích a o hrozbách v PC ne však na webu. Free verze nicméně nemá žádné nastavení, co se webu týče, takže se asi budu muset kouknout po něčem jiném. :D 

 

Ještě jednou moc díky! ;) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...