Jump to content
VykopalZlato

nabízím něco malo z mapovani

Recommended Posts

Čus mapuju ale je to 5let a zkoušel sem si něco během par minut hotovy to co sem stihnul vám ukážu. na screenech.

Ale dělám taky jiné mapy jako parkour mapy, stunt mapy, tdm a dm mapy, základny pro tdm servery
Mapuju pro ruské, anglické, neměcké servery a chtěl sem mapovat pro české nevím zda ještě někdo hraje GTA SAMP a má zájem o mapy.
fotka !jak začal hořet dum! je trošku ukázka když něco hoři je tam hydrant hasičské vozidla a dum a jak požár vznikl
povedlo se mi postavět robota

Kontakty na mě:

discord: Vykopal_Zlato#0462
email:vykopalzlato@seznam,cz

screeny z map:

fotka
map editor

fire map wang
robot na mape

jak hoři dum

děkuju mužete přidat diskuze a klidně mi napsat mužem se dohodnout na čem koliv zatim čauky

Sdílet tento příspěvek

před 6 hodinami, VykopalZlato said:

mapuju ale je to 5let

před 6 hodinami, VykopalZlato said:

Mapuju pro ruské, anglické, neměcké servery

Hovoríš, že si mal od mapovania 5 rokov pauzu a predtým si mapoval pre ruské, anglické a nemecké servery, alebo máš 5-ročnú prax v mapovaní? Som trochu zmätený.

Sdílet tento příspěvek

No, pokud opravdu mapuješ přes 5 let, osobně bych očekával lepší práci.. nic proti, ale tohle co jsi poslal, by dokázal asi každý, co by strávil pár hodin v map editoru. Pokud chceš ukázat svoji práci, spíš bych zde poslal právě něco z těch prací, co jsi dělal pro ty jiné servery, než takové věci hotové za pár minut.

Sdílet tento příspěvek