Jump to content
  • 0

Minecraft TLauncher


sakulmore

Dotaz

Zdravím, mám problém s TLauncher-om. Doteraz som frčal na originálnej verzií Minecraft-u. Lenže chcem som si skúsiť po X rokoch, aké je to byť znova warezákom. Mám svoj MC Server, kde používam plugin na skiny SkinsRestorer. Problém je v tom, že ja každému hráčovi vidím taký skin, aký má nastavení, ale ja keď si nastavím nejaký skin, tak mne vidíš každý iný skin. Uvediem príklad: Mám napr. nastavený tento skin, ale všetci hráči mi vidia tento. Keď si nastavím nejaký skin napr. cez príkaz /skin url http://example.com/moj_skin.png, tak to nepomôže, všetci mi stále vidia ten istý skin. Ale keď si napr. kamarát nastaví nejaký skin (tiež má TLauncher), tak mu všetci hráči vidia presne ten skin, ktorý si nastavil.

BTW: Všetci hráči znamená Origo aj Warez.

Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 15 hodinami, Matthew_Bennet said:

Jeden logický dôvod, prečo by si dobrovoľne chcel byť znovu "warezákom", keď už máš originálny minecraft, za ktorý si zaplatil? 😁

Úprimne? Myslel som si že warez má viac výhod ako original. Tak napr: Kúpiš si hru za 30,-€, a nickname si môžeš zmeniť raz za mesiac... A keď som testoval ten warez, tak som si najprv myslel, že mi preto blbnú skiny, lebo je to nejako prepojené s mojim originálnym účtom. Tak som ho zmazal (ten originálny účet) xD (viem, som blbec, nemusíte mi to písať...)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...