Jump to content

Recommended Posts

Si děláš srandu? :d Takže radši mód, který je starý, neaktivní, stoprocentně plný bugů a nedodělaného, který byl slavný návštěvností tak 10 lidí denně z toho 7 z AT, který, ani neexistuje, protože žádný takový mód, k dispozici navíc, v intervalu ode dneška až do 2 let zpátky... tak za něj zaplatíš trojnásobek, než za krásný čistý nový mód?

Sdílet tento příspěvek

před 5 hodinami, ThomasCZ said:

Takže mám zaplatit za zfušovany mod ? A jak by vypadal tem zfušovany mod vůbec? kdyžtak mi to napiš do sz

Zfušovaný mód tak, že ho dokážu vytvořit (minimálně slušný základ), klidně i do měsíce. A já očekával, že hledáš kvalitu a slušné zpracování se stejnou nabídkou, ale jestliže si radši potrpíš na historismus, a hledáš zastaralé módy...

Sdílet tento příspěvek

dpc, uz se konecne vzpamatuj a uvedom si v te tve hlave, ze samp v cz/sk a vlastne obecne samp jako takovy je uz proste dead. Kazdym mesicem to ztraci hratelnost a kupovat nejakej fcking rp mod za 1.500? ctjb, to rovnou muzes poslat me, stejnej efekt jako kdyz to das do nejakyho modu 

Sdílet tento příspěvek

před 13 minutami, nemo† said:

dpc, uz se konecne vzpamatuj a uvedom si v te tve hlave, ze samp v cz/sk a vlastne obecne samp jako takovy je uz proste dead. Kazdym mesicem to ztraci hratelnost a kupovat nejakej fcking rp mod za 1.500? ctjb, to rovnou muzes poslat me, stejnej efekt jako kdyz to das do nejakyho modu 

Máš pravdu,těd si když si to porovnam z minulosti před 2-3roky nebyl problem server rozjet do max 2 měsicu a to sem tam hralo průměrne zhruba 1,5hod-2hod pri 10lidi denně v průměru ,těd to běží od konce května sice na jednom starém mode těd to je tak 15min při 4 lidech v průměru a nikam se to neposouvá už,takže s modem bych si nepolepšil jak mi tu každý tvrdi.

Pro adminy - Temto celý topic můžete klidně smazat. Děkuji

Sdílet tento příspěvek