Jump to content
Sign in to follow this  
milhaus52

ostatní Open-source hraní

Recommended Posts

Zdravím na tomto fóru už jsem nebyl ani nevím jak dlouho mnozí mě nebudou znát a ti, co by mohli si mě nebudou pamatovat 😄

Napadla mě taková věc. Všiml jsem si, že poslední dobou nějak upadají open source hry. Nové moc nevznikají a staré se neaktualizují.

Předem říkám, že toto bude spíš pro generace narozené před rokem 2000 ovšem vítán bude každý.

Řekl jsem si, že obejdu pár fór na které jsem chodil nebo chodím a zeptám se jestli by byl zájem o to, že bychom se na každý víkend domluvili na nějakou open source hru a zahráli si, zavzpomínali a prostě se jen tak pobavili.

Vždy bych zařídil server na který by jste se mohli připojit.

šlo by o hry jako: OpenTTD, Open Arena, AssaultCube, Megaglest, OpenRA atp.

Předem říkám, že žádné odměny nenabízím 😄

Co myslíte byl by o to zájem?

Sdílet tento příspěvek

před 18 hodinami, milhaus52 said:

Zdravím na tomto fóru už jsem nebyl ani nevím jak dlouho mnozí mě nebudou znát a ti, co by mohli si mě nebudou pamatovat 😄

Napadla mě taková věc. Všiml jsem si, že poslední dobou nějak upadají open source hry. Nové moc nevznikají a staré se neaktualizují.

Předem říkám, že toto bude spíš pro generace narozené před rokem 2000 ovšem vítán bude každý.

Řekl jsem si, že obejdu pár fór na které jsem chodil nebo chodím a zeptám se jestli by byl zájem o to, že bychom se na každý víkend domluvili na nějakou open source hru a zahráli si, zavzpomínali a prostě se jen tak pobavili.

Vždy bych zařídil server na který by jste se mohli připojit.

šlo by o hry jako: OpenTTD, Open Arena, AssaultCube, Megaglest, OpenRA atp.

Předem říkám, že žádné odměny nenabízím 😄

Co myslíte byl by o to zájem?

Yes, určitě bych si zahrál. 

Sdílet tento příspěvek