Jump to content

hledám Hledám profesionální tým pro roleplay server


Sons

Recommended Posts

Hledám profesionálního spisovatele PAWN, kartografa, webového vývojáře, počítačovou grafiku, filmaře (média), moderátora, obchodníka, který může propagovat můj server, někoho, kdo ví všechno o USA - jak některé věci fungují, jak to vypadá se zbraněmi, zákony atd. vůdce frakce, zejména pd, gov, doktor, fd, vymáhání práva a mnoho dalšího, kteří o tom mají velmi dobré znalosti a / nebo zkušenosti, je nutná angličtina nebo polština

 

Pro více informací - svár; Sons#3608

  • Paráda! (+1) 1
  • Řekni nám o tom ještě něco 1
  • Si děláš prdel? :D 2
  • OMEGALUL 2
  • Haha! 2
Link to comment
Share on other sites

Svoj životopis nám zašlite prostredníctvom e-mailu na adresu :[email protected]

Alebo prostredníctvom pošty na adresu : Pawnerská ulica č.999, Pawnowo.

Prevádzkovateľ služby je spoločnosť Spis. PawnPro & co. Všetky práva vyhradené. 

  • Zmatený 1
  • Haha! 5
Link to comment
Share on other sites

Dôvod, že prečo si založil dva príspevky?
Myslíš si, že keď založíš 2 príspevky, tak k tebe nepríde jeden pawner ale dvaja?

Viz. https://pawno.cz/index.php?/topic/55700-sháním-profesionální-skriptovač-samp/

Link to comment
Share on other sites

před 6 hodinami, Matthew_Bennet said:

Prześlij nam swoje CV e-mailem na adres : [email protected]

Lub pocztą na adres: ul. Pawnerská 999, Pawnowo.

Operatorem usługi jest Spisz. PawnPro & co. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

? XD

 

před 5 hodinami, Ninjonik said:

Powód, dla którego założyłeś dwa posty?
Czy myślisz, że jeśli utworzysz 2 posty, jeden zastawnik nie przyjdzie do ciebie, ale dwa?

Widzieć. https://pawno.cz/index.php?/topic/55700-shením-profesionální-skriptovač-samp/

jeden je pro skriptovač a druhý pro tým serverů obecně

 

před 38 minutami, Hip said:

Czy oferujecie? Mówimy, że znam polski, ale nie robię tego na darmo.

Nemám s tím problém, peníze

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
  • Globální moderátor
před 3 hodinami, Sons said:

Něco s tím není v pořádku?

je to úplne v poriadku, dúfam že sa ti podarí niekoho nájsť 

  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A proto sem nikdo nechodí, nebo když už někdo přijde, tak se podívá na poslední témata a ani si nevytvoří účet. Kdokoliv napíše nějaký příspěvek, tak se to hned zaspamuje totálními nesmysli, ale nic k tématu.

On hledá tým, je z jiné země, ale měl alespoň tu snahu si to nějak přeložit do češtiny. Vůbec mi hlava nebere, k čemu se vytahuje to, že hledá i na jiných fórech? To je logické, že pawno.cz není střed vesmíru.

Nehledě na tu poznámku o duplicitě příspěvků.. Na odkazovaném "duplikátu" tázaný hledá někoho, kdo dělá v jazyce Pawn, ale v tomto příspěvku hledá celý tým s rozdílnými znalostmi, tudíž se jedná úplně o jinou poptávku.

A místo toho, aby moderátor popřál hodně štěstí, což je mimochodem taky příspěvek totálně k ho*nu, tak by se to mělo nějak pročistit a dohlédnout na to, aby to tu nějak fungovalo.

 

Edited by Fakerko_
  • Paráda! (+1) 1
  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 2 hodinami, Fakerko_ said:

I dlatego nikt tu nie przychodzi, a kiedy ktoś przychodzi, przegląda najnowsze tematy i nawet nie tworzy konta. Ktokolwiek napisze post, natychmiast zapamięta go z całkowitym nonsensem, ale bez tematu.

Szuka drużyny, jest z innego kraju, ale przynajmniej próbował jakoś przetłumaczyć to na czeski. W ogóle mi to nie przeszkadza, jaki jest sens szukania na innych forach? Logiczne jest, że pawno.cz nie jest centrum wszechświata.

Niezależnie od uwagi o powielaniu postów, w przywoływanym „duplikacie” respondent szuka kogoś, kto pracuje w Pawn, ale w tym poście szuka całego zespołu z inną wiedzą, więc jest to zupełnie inne żądanie.

I zamiast życzenia powodzenia moderatorowi, co zresztą też jest dla niego całkowitym wkładem, należy to jakoś oczyścić i upewnić się, że jakoś działa.

 

což je nesmysl? existuje mnoho důvodů, proč hledám lidi na zahraničních fórech, možná je to moje chyba, že jsem psal ve dvou tématech, ale tak či onak, jedno bylo o hledání skripta a druhé bylo o hledání týmu (obecně), něco opravit? kde jsem udělal chybu, napravím to? Díky předem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...