Jump to content

ukázka Reversion


Quiter

Recommended Posts

Čaute, pred dlhšou dobou som pracoval na jednom projekte ktorý som nedokončil. Dnes mi napadlo, že by som v ňom mohol pokračovať a dokončiť ho. Jednalo sa o GM na štýl reality.

V móde je veľa systémov (dokončených aj rozpracovaných), niektoré tu budem prezentovať, možno niekoho zaujmú. Ešte vopred upozorňujem že mód NIE JE dokončený!

Registrácia/prihlásenie - klasické dialogy s prihlásením, pri registrácií si hráč vyberá pohlavie (a neskôr bude pridaný jazyk) a heslo, taktiež prihlásenie je formou IP adresy a v prípade nezhody sa vyžaduje heslo

Jazyk - do GM je implementovaný systém jazykov, podporované funkcie sú systémové správy a dialogy, bude rozširované podľa potreby

Palivo - Každé vozidlo (kde to má zmysel) má typ paliva, veľkosť nádrže a spotrebu paliva. Palivo je možné doplniť na čerpacích staniciach po celom SA. Spotreba sa upravuje podľa aktuálnej rýchlosti vozidla.

Tachometer - ukazuje názov vozidla, palivo, stav, rýchlosť, zapnutie motora, typ paliva, spotrebu, prejdenú vzdialenosť (momentálne sa nedá resetovať)

Jednoduchý systém pre pridanie pickupu/herca/mapicony - v zásade stačí pridať pozíciu do poľa

Načítanie vozidiel - všetky vozidla sa pri spustení serveru načítajú zo súboru, vozidlá môžu byť náhodného modelu alebo pevne dané, taktiež je možné vozidlo pridať priamo v hre pomocou príkazu - toto vozidlo bude už permanentné

Cenzúra - momentálne funkčná len pre chat

Autoškola - niekoľko typov vodičákov (motocykle, autá, nákladiaky, ...), v prípade že hráč použije vozidlo bez vodičáku, získa stav opilosti až do opustenia vozidla

Čas a počasie - počasie je riadené systémom a formou náhody, takže nie je presný časový interval medzi zmenou počasia, čas v hre beží rýchlejšie než reálny čas

 

Čo plánujem do budúcnosti?

Vylepšovanie vozidiel - max HP, max rýchlosť, iné

Práce - možnosť si privyrobiť, možnosť povýšení, výhody z prác

Misie - možnosť pracovať v týme, niekoľko rôznych missií ktoré sa budu náhodne striedať a samozrejme budú nejako časovo obmedzené, nemožnosť viacerých týmov vykonávať rovnakú misiu (kto skôr príde, ten skôr melie)

Lúpeže - finančne hodnotné, nutná príprava, taktiež veľké riziko kvôli wanted levelu (ktorý bude stúpať viac ako 6)

Súd - hráč bude mať možnosť súdiť sa o svoj wanted level - môže prehrať alebo len získať skrátenie trestu

Schopnosti - umelé schopnosti ktoré budú zvyšovať určitý aspekt hry, príklad: sila zvyšuje poškodenie úderom a ručnými zbraňami

Nehnuteľnosti - nákup, predaj, aukcia a samozrejme vybavenie domu podľa prestáv hráča (niekde nakúpi nábytok a umiestni do domu)

Inventár - bude obsahovať predmety ktoré má hráč pri sebe

Aukcia - možnosť predať/kúpiť predmety

Vylepšovanie -  možnosť kúpiť lepšie zbrane, napr. upgrade na pištol čo zvýši dmg alebo niečo podobné

a mnoho iného

 

Na konci dúfam že vás GM zaujal a bol by som rád, keby sa našiel niekto ochotný mi pomôcť s vývojom - stačí napísať súkromnú správu.

sa-mp-000.jpg

sa-mp-001.jpg

sa-mp-002.jpg

sa-mp-003.jpg

sa-mp-006.jpg

  • Paráda! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ja nechápem načo to ešte robíte... Je to mŕtve.. aj keby si mal lepší mod ako WTLS alebo RZE tak nič tým nevyhráš.... nik to už nehrá... človek tam príde kukne sa a pôjde preč a už nepríde... Škoda času môj názor.

  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

před 9 hodinami, tck said:

Ja nechápem načo to ešte robíte... Je to mŕtve.. aj keby si mal lepší mod ako WTLS alebo RZE tak nič tým nevyhráš.... nik to už nehrá... človek tam príde kukne sa a pôjde preč a už nepríde... Škoda času môj názor.

Hmm a keby bol tento mód na RAGE MP (GTA V)?

Link to comment
Share on other sites

před 12 hodinami, Quiter said:

Hmm a keby bol tento mód na RAGE MP (GTA V)?

o SAMP vedelo 99% ľudstva a o rage čo je len upravena textura a celkovo otom vie mozno 15% ani to nikto hrať nebude... blbosť... strata času... rovno chodte hrať gta online tam aspoň dakto hra... nikto sa vraciať na staré samp nebude... mozno len s nostalgie tak ako to robíme mi DaVe ( tvorca modu Tunning town) a pár dalších čo nám už je pomaly 30... zahráme kus a rok máme pokoj... 

Link to comment
Share on other sites

před 6 hodinami, tck said:

o SAMP vedelo 99% ľudstva a o rage čo je len upravena textura a celkovo otom vie mozno 15% ani to nikto hrať nebude... blbosť... strata času... rovno chodte hrať gta online tam aspoň dakto hra... nikto sa vraciať na staré samp nebude... mozno len s nostalgie tak ako to robíme mi DaVe ( tvorca modu Tunning town) a pár dalších čo nám už je pomaly 30... zahráme kus a rok máme pokoj... 

Pre zábavu? Lebo ho to baví? Aj keď to bude hra stará 40 rokov a jediný on bude mať nainštalovaný samp, tak mu to nemôžeš vyčítať 😁. Proste ho to baví, tak čo. A prostredníctvom takého príspevku možno nájde niekoho, koho to bude baviť rovnako 😁.

  • Paráda! (+1) 3
  • Řekni nám o tom ještě něco 1
Link to comment
Share on other sites

On 3. 9. 2020 at 14:58, Matthew_Bennet said:

Pre zábavu? Lebo ho to baví? Aj keď to bude hra stará 40 rokov a jediný on bude mať nainštalovaný samp, tak mu to nemôžeš vyčítať 😁. Proste ho to baví, tak čo. A prostredníctvom takého príspevku možno nájde niekoho, koho to bude baviť rovnako 😁.

keby to bolo udržiavané ako napríklad World Of Tanks ze upravujú grafiku vylepšujú atď tak by to nezaniklo... bohužial samp zaniklo aj zanikne :D

524898919

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nemyslím si, že SA:MP zanikne tak skoro. Je stále dosť hrané, najmä na tých najmajestátnejších serveroch ako sú WTLS či SP. Denne (v jednom čase) sa tam totaluje okolo 350 ľudí, čo pokiaľ berieme v potaz dajme tomu rok 2016, keď ešte SA:MP fičalo a spočítame všetkých hráčov aj mŕtvych RZE serverov, tak sme možno o stovku nižšie, čo ale zdaľeka neznamená smrť.

Navyše SP teraz chystá reformu a veríme, že sa na to nalepí zasa veľa hráčov. Okrem toho sa chystá aj ďalší mód so SinglePlayer tematikou, ktorý bude mať giga hype, takže nie, SA:MP ešte neumiera.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...