Jump to content
  • 0

pomoc Tuningové garáže v PW


_viTo_

Dotaz

Zdravím. Chceme si s kamarády zahrát na Paradise World GameModu a nelíbí se nám ta vylepšená tuning dílna v PW tu sme si zrušili ale problém je opět zde jelikož pokud někdo vjede do tuning dílny zobrazí se tuning menu ale problém nastává když si vybereme nějakou položku včetně Color jinak vše ostatní nedělá nic a klikneme na položku HOOD  a jsou tam nějaké zbraně. 

 

Budu moc rád za každou pomoc a hlavně když se ta tuning dílna zpět nastaví na originální tuning dílnu jak ji známe ze singleplayeru.

Děkuju všem za pomoc.

PS : Nechceme vytvářet nový GM chceme si zahrát na Paradise World chceme zavzpomínat.

image.thumb.png.ccdd035f5032b3f3d1879de9176c34ff.png

 

Jelikož nejde sem nahrát pwn kod GM jelikož je moc velký dávám sem odkaz na uložto kde je ke stažení. rzt.pwn | Ulož.to (ulozto.cz)

Edited by NuMeRe
Link to comment
Share on other sites

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor
před 1hodinou, NuMeRe said:

To znamená celý GM tak kam ti mohu poslat na discord ?

stačí ta část kódu, která zobrazuje menu

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 22minutami, Hip said:

stačí ta část kódu, která zobrazuje menu

Problém je že kod je nedohledatelný. Zkouším podle ID zbraní zkouším i přepsat ten text do pawna nic mi to nenajde.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor
před 2minutami, NuMeRe said:

Problém je že kod je nedohledatelný. Zkouším podle ID zbraní zkouším i přepsat ten text do pawna nic mi to nenajde.

tak se podívej od toho, co to triggrne. Jestli to je pickup, nebo kontrola poizice. Taky co vím tak je callback pro otevření menu, tak tam taky něco bude. Jinak neříkal jsi, že jsi to právě odstraňoval? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Just now, Hip said:

tak se podívej od toho, co to triggrne. Jestli to je pickup, nebo kontrola poizice. Taky co vím tak je callback pro otevření menu, tak tam taky něco bude. Jinak neříkal jsi, že jsi to právě odstraňoval? 

Odstraňoval jsem textdraw co tam je místo té tunírmy jenže to je nepřehledné tak jsem to odstranil a právě u toho jsem zjistil že je ta tunírna bugnutá. tak se snažím ji odstranit a dát do originálu jak ji známe.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor
Just now, NuMeRe said:

Odstraňoval jsem textdraw co tam je místo té tunírmy jenže to je nepřehledné tak jsem to odstranil a právě u toho jsem zjistil že je ta tunírna bugnutá. tak se snažím ji odstranit a dát do originálu jak ji známe.

 

před 2minutami, Hip said:

Taky co vím tak je callback pro otevření menu, tak tam taky něco bude.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Jako hele, já tě ale v tomhle ohledu nemohu vodit za ručičku, jsou zde nějaké callbacky, které tu akci mohou spustit, musíš je projít a postupně debugovat, to je základní věc kterou bys prostě měl umět sám. Btw říkal jsem ShowMenuForPlayer, nikoli toto co jsi poslal. Jestli to není v gm, tak to může být filterscript pokud máš nějaké.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor
před 2hodinami, Mivčo said:

čo to je za sk*rvený mod.. daj to sem a vytiahnem ti to

když už teda, tak aspoň sem: https://pastebin.com/ Ale nechápu jaký je problém najít otevřené menu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 10minutami, Hip said:

když už teda, tak aspoň sem: https://pastebin.com/ Ale nechápu jaký je problém najít otevřené menu.

To by mě taky zajímalo skoušel jsem ty tvoje rady nic nenašlo AddMenuItem nic nenašlo. Kdyby mi to aspoň něco našlo udělám sám ale toto je problém.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 59minutami, Hip said:

nahráváš tam nějaké filterscripty?

nemôže sa niečo nahrávať aj pomocou SF??? :lul: taka otazka ale podla fotky som skusal zbrane a nič mi neukazalo ale idem testnut mod

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor
před 4minutami, Mivčo said:

nemôže sa niečo nahrávať aj pomocou SF??? :lul: taka otazka ale podla fotky som skusal zbrane a nič mi neukazalo ale idem testnut mod

to je dost možný, jsem línej se teď dívat, ale nenahrávají se tam soubory nebo něco z sql db?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 31minutami, Hip said:

to je dost možný, jsem línej se teď dívat, ale nenahrávají se tam soubory nebo něco z sql db?

není tam nič také len vela súborov a vela súborov s koncovkou ".part" :huh: a jedine include a_http ale dobre by bolo keby mi poslal aj ostatne subory a pozrel si to

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...