Jump to content
Sign in to follow this  
vEnd

info Velká aktualizace fóra

Recommended Posts

Zdravím, po dvou dlouhých týdnech (no jo, teď můžete říct FINALLY) jsme dokončili velkou aktualizaci fóra. Níže je stručně uvedeno, k jakým změnám došlo.

Nová struktura fóra

Struktura fóra byla kompletně předělána. Nyní má každá kategorie sekci Diskuze, kam lze zařadit témata, jež nelze přidat do jiných, specifičtějších sekcí. Dále má také každá sekce vlastní podsekce Pomoc, Návody a Prezentace tvorby.

Pawn bylo oficiálně zařazeno pod hry (GTA:SA), abychom tím uvolnili prostor i dalším hrám (GTA V).

Kluby a Partner Pawno.cz

Přibyl nový plugin - kluby. Uživatelé mohou zakládat kluby, přidávat obsah v rámci klubu a samozřejmě zvát členy. Podrobnosti zveřejníme dodatečně.

Partner Pawno.cz je nový status pro ty, jež s naším fórem uzavřeli partnerství.

Blogy jsou pryč

Kvůli minimálnímu využití jsme také odstranili blogy. Kdo by si chtěl přečíst můj blog o sušenkách, mohu mu kdykoli zaslat kopii.

Bezpečnostní aktualizace

Samozřejmě proběhly bezpečnostní aktualizace, které zabraly většinu času. Pro vás poměrně nezajímavá informace, pro nás kritická.

Nové moderátorské hodnosti

Došlo ke změnám u moderátorských hodností. Nyní budou celkem tři stupně - Junior moderátor, Senior moderátor a Vedoucí senior moderátor. Lišit se budou v pravomocech a rozsahu sekcí/kategorií, které budou spravovat. Více podrobností uveřejníme v budoucnu.

A tak dále, a tak dále...

A to je ve stručnosti to podstatné, přátelé. Během dalších týdnů budeme ještě přidávat pár novinek a upravovat pár stávajících funkcí, nicméně vše již proběhne za běhu v online režimu.

  • Fatality 1
  • Kappa 1
  • Not great, Not terrible 1

Sdílet tento příspěvek


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...