Jump to content
RayCode

ukázka Pannonia - Adminka pre GTA SA:MP Servery (Aktualizovaná)

Recommended Posts

Zdravím, viem, že táto Administrácia už dlhšiu dobu nebola aktualizovaná, resp. Lačes skončil s jej vývojom. Čo ma celkom mrzí. Preto som si túto Adminku zobral do vlastných rúk, a aktualizoval som ju. Bezpečnostné diery zatiaľ opravené nie sú, na to sa vrhnem inokedy. Hlavne som sa zameral na aktuálnosť Administrácie.

Novinky:

v1.0:
- [ADDED] Verzia hry 0.3.8 a 0.3DL Vrátane možnosti preinštalovania Servera na túto verziu

v1.1:
- [FIX] Opravený problém so zobrazovaním obrázkov (Server status & Generátor)

v1.2:
- [ADDED] V Config.php, ktorý sa nachádza v /var/www/panel/nastavenie, si môžete teraz nastaviť expiráciu Servera. Pre neobmedzené použitie zapíšte "Neobmedzené".
- [FIX] Opravené zlé zobrazovanie expirácie
- [UPDATE] Upravený Copyright

v1.3:
- [ADDED] V Config.php (/var/www/panel/nastavenie) boli pridané ďalšie možnosti
- [ADDED] Možnosť mať vlastný Copyright
- [ADDED] Nové filterscripty (Spawncar, skins a Admin Zóna)

!!! Administráciu naprogramoval Laces a Lukas115, ja som len urobil úpravu a celkovo aktualizoval Administráciu !!!

Ďalšie informácie:

Denno-denne sa snažím Adminku zlepšovať, dávať tam nové možnosti a opravovať chyby. Za jeden deň vydám tak 1 - 2 nové verzie, podľa toho koľko mám času.

Download: https://uloz.to/dXx9XIE7eCD1a/gta-sa-mp-administracia

Dúfam, že sa vám nová aktualizovaná Administrácia bude páčiť, a aspoň trocha oceníte moju snahu :). Všeobecne je táto Adminka dokonalá, aj keď obsahuje bezp. diery. Tie sa však dajú opraviť.

Sdílet tento příspěvek

Pôvodne som mal v pláne urobiť úplne novú Adminku, podobnú Pannonia, ale v PHP som v podstate začiatočník a na naprogramovanie Hostingu moje schopnosti nestačia. Prácu s databázou (zápis a výpis z databáze) by som ešte zvládol, ale naprogramovať napr. vypnutie, zapnutie, reštart servera, FTP servera a ďalšie možnosti by som už naprogramovať nedokázal. Tak som  zobral nejakú starú Adminku a snažím sa ju ako tak update-ovať. Vie, že je na verziu php 5.6, ale skutočne nemám skúsenosti na toľko s programovaním PHP, aby som teraz celú Adminku šupol do verzie 7.3 napríklad.

Edited by RayCode

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, RayCode said:

Pôvodne som mal v pláne urobiť úplne novú Adminku, podobnú Pannonia, ale v PHP som v podstate začiatočník a na naprogramovanie Hostingu moje schopnosti nestačia. Prácu s databázou (zápis a výpis z databáze) by som ešte zvládol, ale naprogramovať napr. vypnutie, zapnutie, reštart servera, FTP servera a ďalšie možnosti by som už naprogramovať nedokázal. Tak som  zobral nejakú starú Adminku a snažím sa ju ako tak update-ovať. Vie, že je na verziu php 5.6, ale skutočne nemám skúsenosti na toľko s programovaním PHP, aby som teraz celú Adminku šupol do verzie 7.3 napríklad.

Pohoda, ale určitě by jsi měl lepší se učit od začátku na php7.x na PDo než opravovat něco na php 5.x s mysqli nebo co to tam vůbec je, takhle se možná něco přiučíš, ale třeba t v budoucnu už nebude mít využití. 😕 

Sdílet tento příspěvek