Jump to content
  • 0

pomoc PHP Fusion - Modifikace


jkotacka

Dotaz

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1
  • Globální moderátor

Chápu správně, že hledáš něco jako marketplace co má wordpress, ale pro php fusion? Jestli jo, tak hledej na ofiko stránkách https://www.php-fusion.co.uk/infusions/marketplace/ Jestli ne, tak popiš více co hledáš. Předem doporučuji, vykašli se na php fusion. Ušetříš si nervy. 

  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 0

@Hip  Skúšal si vôbec najnovšiu v9? 

Všimol som si, že mnoho ľudí tu vždy píše aby nikto nepoužíval tento CMS. Náhodou v9 je použiteľná a má mnoho skvelých funkcií. 

Taktiež ľudia čo sa pýtajú tak používajú starú v7..

Edited by Vymažte tento účet
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Takže si ho vôbec neskúšal (myslím v9) a ho odsudzuješ. Well done👏.

Mne osobne najviac vyhovuje jednoduchý systém tém a addonov. 

WP, Drupal a pod majú všetko zbytočne komplikované. A administrácie sú tiež nanič. PHPFusion v9 mi zatiaľ najviac vyhovuje a môžeš si vytvoriť vlastnú tému aj pre administráciu.

Áno má všetko čo aj ostatné CMS (a niektoré funkcie už ma v sebe a nepotrebuješ na to plugin napr. súkromne správy, fórum..) ale to neznamená, že je to odpad. Dá sa s tým pohrať a vytvoriť na tom pekný funkčný web. 

 

Podľa mňa ho odsudzuješ na základe starých verzii.. Keby si dal aspoň nejaký rozumný dôvod (predpokladám, že nie si hlúpe decko čo všetko kritizuje bez dôvodu).  Ale ok nebudem to ďalej rozoberať keď odsudzuješ všetky CMS 🙃.

Edited by Vymažte tento účet
Link to comment
Share on other sites

  • -1
  • Globální moderátor
před 23hodinami, Rooobertoo said:

@Hip  Skúšal si vôbec najnovšiu v9? 

Všimol som si, že mnoho ľudí tu vždy píše aby nikto nepoužíval tento CMS. Náhodou v9 je použiteľná a má mnoho skvelých funkcií. 

Taktiež ľudia čo sa pýtajú tak používajú starú v7.. Ľudia spamätajte v7 už dávno nie je podporovaná. 

Povídej mi jednu skvělou funkci kterou to má, něco co nemá třeba jiný přiblbý cms jako třeba wordpress, drupal apod. Celkově odsuzuju cmska, ale tohle asi ze všech nejvíce :D 

  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...