Jump to content

pomoc Pripojenie projektora k pc


RIP

Recommended Posts

Ahojte chcel by som sa spytat ked nemam ziadny vystup cez monitor na pc tak ako by sa to dalo este prepojit na pc skrinke neviem ci take vobec nieco je predajca projektora mi povedal ze mam hladat neaky vga vystup tak neviem ma tu niekto skusenosti stym alebo ma doma projketor a prepajal ho s pc tym nemyslim notebook.

  • Zmatený 1
Link to comment
Share on other sites

před 8 minutami, RIP said:

Ahojte chcel by som sa spytat ked nemam ziadny vystup cez monitor na pc tak ako by sa to dalo este prepojit na pc skrinke neviem ci take vobec nieco je predajca projektora mi povedal ze mam hladat neaky vga vystup tak neviem ma tu niekto skusenosti stym alebo ma doma projketor a prepajal ho s pc tym nemyslim notebook.

Veblebnosti du blejt 😄 to čo za pc keď nemáš s neho žiaden výstup? DVI VGA ani HDMI? keď nemáš ani jedno tak odporúčam to "PC" odniesť o 22:00 ku kontajneru aby ta nikto nevysmial 😄 

Link to comment
Share on other sites

před 10 minutami, RIP said:

Ahojte chcel by som sa spytat ked nemam ziadny vystup cez monitor na pc tak ako by sa to dalo este prepojit na pc skrinke neviem ci take vobec nieco je predajca projektora mi povedal ze mam hladat neaky vga vystup tak neviem ma tu niekto skusenosti stym alebo ma doma projketor a prepajal ho s pc tym nemyslim notebook.

A dodávam monitor výstup nemá veď monitor nema grafický čip monitor má len IN nie OUT... Musíš to dať do PC

Link to comment
Share on other sites

před 5 minutami, tck said:

Veblebnosti du blejt 😄 to čo za pc keď nemáš s neho žiaden výstup? DVI VGA ani HDMI? keď nemáš ani jedno tak odporúčam to "PC" odniesť o 22:00 ku kontajneru aby ta nikto nevysmial 😄 

No tak nemusel si to hneď tak hrotiť, nie každý je možno v tomto zbehlý. Na druhú stranu čo ak samotný projektor nemá HDMI vstup a má len klasicky VGA. Nekonkretizoval čo to je za značku, model, typ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Matthew_Bennet said:

No tak nemusel si to hneď tak hrotiť, nie každý je možno v tomto zbehlý. Na druhú stranu čo ak samotný projektor nemá HDMI vstup a má len klasicky VGA. Nekonkretizoval čo to je za značku, model, typ. 

to je síce fasa ale to jak keby si chcel pripojiť 2 pc HDMIčkom 😄 proste jak lezby nemaju si tam čo strčiť 😄  a vôbec nehrotím len sa smejem 😄 lebo namiesto toho zeby zavolali odborníka skúšajú sami a potom to dodrbu a potom zavolajú.... toto sa mi stáva minimálne raz za týzdeň

Link to comment
Share on other sites

před 37 minutami, RIP said:

Ahojte chcel by som sa spytat ked nemam ziadny vystup cez monitor na pc tak ako by sa to dalo este prepojit na pc skrinke neviem ci take vobec nieco je predajca projektora mi povedal ze mam hladat neaky vga vystup tak neviem ma tu niekto skusenosti stym alebo ma doma projketor a prepajal ho s pc tym nemyslim notebook.

Ahoj, projektor máš zobrazovací zařízení stejně jako monitor (tudíž se chovají stejně) a obě zařízení musíš připojit k počítačové skříni. Hledej na skříni takový "objemnější" rozhraní, nevím jak ho přímo popsat 😄 Ale pokud máš konektor u sebe, tak to poznáš hned... Pak už jen záleží jestli potřebuješ v počítači nastavit zobrazení pro projektor, nebo se ti automaticky nastaví.

Link to comment
Share on other sites

Napadlo niekomu z vás, že ten jeho počítač má iba 1 VGA na základnej doske? (ako za starých čias kedy sme nepotrebovali grafické karty)

V prípade že sa jedná o tento prípad, máš niekoľko možností, najlepšie (rozumej najlacnejšie) máš toto. Pripojíš to do PC a monitor aj projektor pripojíš do toho zariadenia. Nevýhodou je že ti bude zobrazovať to isté na oboch zariadeniach. Ďalšia možnosť je dokúpiť grafickú kartu ktorá bude mať aspoň 2 VGA porty :) 

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Quiter said:

Napadlo niekomu z vás, že ten jeho počítač má iba 1 VGA na základnej doske? (ako za starých čias kedy sme nepotrebovali grafické karty)

V prípade že sa jedná o tento prípad, máš niekoľko možností, najlepšie (rozumej najlacnejšie) máš toto. Pripojíš to do PC a monitor aj projektor pripojíš do toho zariadenia. Nevýhodou je že ti bude zobrazovať to isté na oboch zariadeniach. Ďalšia možnosť je dokúpiť grafickú kartu ktorá bude mať aspoň 2 VGA porty :) 

To ma nenapadlo teda no 😄

Edited by Matthew_Bennet
Link to comment
Share on other sites

před 12 hodinami, Quiter said:

Napadlo niekomu z vás, že ten jeho počítač má iba 1 VGA na základnej doske? (ako za starých čias kedy sme nepotrebovali grafické karty)

V prípade že sa jedná o tento prípad, máš niekoľko možností, najlepšie (rozumej najlacnejšie) máš toto. Pripojíš to do PC a monitor aj projektor pripojíš do toho zariadenia. Nevýhodou je že ti bude zobrazovať to isté na oboch zariadeniach. Ďalšia možnosť je dokúpiť grafickú kartu ktorá bude mať aspoň 2 VGA porty :) 

2x GPU? stačí rozbočovač VGA ... majú ho v každom obchode s PC 

5d19ad5c63f43567e002fe84-large.jpg?cache

Link to comment
Share on other sites

před 2 hodinami, tck said:

2x GPU? stačí rozbočovač VGA ... majú ho v každom obchode s PC 

Vieš čítať? Pretože presne o tom rozbočovači som mu písal... + nikdy som nepovedal 2x GPU... Prečítaj si to ešte raz

  • Zmatený 1
Link to comment
Share on other sites

To je potřeba tolik odborníků, kteří mají nutkání se opravovat kdo má právdu kvůli jednomu připojení vga? 😄 Ani jeden z vás nepřemýšlí konstruktivně.

- Autorovi stačilo vyhledat "vga", aby nakonec zjistil, jestli má na skříni volný potřebný výstup požadovaného tvaru. Nebo jste ho k tomu měli dovést už v prvním příspěvku. Pak už je to snadné asi jako:

online-games-for-kids5.jpg

- pak už je to logické, že bude možná potřeba více výstupů než jen jeden a to teprve přijde řada na vaše odpovědi a předhánění.

https://pawno.cz/index.php?/problém-xy/

WTF hoši

Edited by mxco
  • Řekni nám o tom ještě něco 1
  • Děkuji (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...