Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
Matthew_Bennet

hledám Minecraft server. Čo a ako?

Recommended Posts

Ahoj.

Ako možno už z názvu tohto príspevku vyplýva bude sa jednať o hru Minecraft. Už dlhšiu dobu som uvažoval, že si vytvorím nejaký server. A keďže Minecraft je jedna z hier, ktorú dlhodobo hrávam na všetkých možných zariadeniach, tak som sa rozhodol, že to bude práve ona. Moja myšlienka a všetky plány majú jeden háčik- Z minulosti viem, že vedenie serveru nie je žiadna sranda, aspoň pre mňa nie. Beriem všetko vážne a snažím sa vyhovieť každému svojou prítomnosťou alebo požiadavkami na samotný server, jednak preto lebo ma to baví a jednak preto lebo do toho idú peniažky a keď sa už niečo začne nemalo by sa s tým končiť ak to "niečo" stálo dotyčného čoby len jeden deň práce, tak si myslím, že aj to je niečo. A z ostatných skúseností s vedením serveru (konkrétne minecraft serveru) som sa naučil, že na jedného je to veľká záťaž, ak teda nechcem byť priklincovaný na monitore 24 hodín denne :D.

Prejdem k veci. Čo vlastne hľadám? Hľadám ľudí, ktorí by boli ochotní sa podieľať na budovaní hráčskej komunity minecraft serveru. Nehovorím o nejakom gigantickom projekte. Preto hľadám ľudí, ktorí sa k tomu budú vedieť postaviť rozumne a ktorých hlavne baví hra ako taká. Ktorí nemajú problém s komunikáciou prijatím kritiky a vyjadrením vlastného názoru, pretože ten je podstatný. 

A aký to má mať výsledok? No hranie, zábavu pre viacerých ľudí, ktorí si radi zahrajú túto hru.

Môžte mi písať sem do správ, prípadne potom prostredníctvom FB, steamu, emailu alebo hocičoho, ale to už po dohode v súkromnej správe.

Ďakujem.

• Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek