Jump to content
  • 0

pomoc CW/TG server


Tryharzzz

Dotaz

Ahoj Ja Som Tryhardzzz.exe

Skúšam robit Cx / Tg server ale sa mi nedarí urobit to že ked hráč príde na server aby mal pred sebou tabuľkami s Teams a tam si vyberie teamy a portne ho to na LSF- (letisko v SF).

Urobila som / skin, ai ked hráč príde na server že si mozem výbery skiny, ale toto mi robí problém chcem aby tam bolo / green / blue / specator Všetky pulóver alebo vesta teamy už mam aj hotové myslím ked hrac napise / green / blue / specator tak ho to portne tam kam chce ist ale vždy sa Spawn na blank script pri tych eskalátoroch.

A prosím vás Ako sa da urobit to ked hráč da / class tak ho to zabije + ho to portne Ako ked príde na server a vyberie si skiny.

A a stále neviem ako sa robia admin prava lebo ja som už Kukal ai sa-mp.com a tam ukazuvali že 

 

"#include <Dini>" a ma to pisala že error + Ďalšie ine subor kino na stranku s tým https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=253481

 

Prosím vás pomôžte mi Dakujem

Tryhardzzz.exe

 

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1

Toto mi smrdí propagandou programovacích schopností používateľa Janik22. Alebo som jediný komu to príde ako keby to písal jeden a ten istý človek? 😁👌

Podobné gramatické chyby v slovách. Podobne zlý slovosled a celkovo úprava viet. Hmm. Něco je tady špatně. 

Edited by Matthew_Bennet
  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...