Jump to content
Tomáš Melichar

pawn HLEDÁM PAWNERA PRO VÝVOJ VLASTNÍHO GAMEMODU

Recommended Posts

Dobré ráno všem, 

sháním pawnera na vývoj vlastního gamemodu. Vím, že je nesmyslné se ptát na cenu za vývoj, pokud neznáme přesné požadavky gamemodu. Předpokládám, že každý zná aktuální gamemod herního serveru superparba.eu, tudíž máme možnost se cenově odrazit. Prosím o cenové nabídky gamemodu, respektive za kolik by jsi stejný gamemod vytvořil. Vyberu si podle ceny a také tvých zkušeností, tudíž by nebylo na škodu uvést nějaké bližší informace o sobě. V případě, že se mi tvá nabídka bude líbit, ozvu se, probereme detail spolupráce a buď si plácneme nebo ne. Ozvat se mi může úplně každý, projdu všechny nabídky.

Nehledám podvodníky a lidi, kteří v průběhu spolupráce zjistí, že práci nezvládnou. Požaduji dodržování dohody a terminů, pokud si nějaké stanovíme. - Chápu, že není úplně možné stanovit termín vyhotovení celého gamemodu, ale pokud mi předáš informaci ve stylu Ahoj, za 30 minut se do toho pouštím, zvládne se tohle a tohle. a nezvládne se vůbec nic, protože se na to zkrátka vykašleš tak budu akorát nasranej a spolupráci brzy ukončíme.

Prosím, aby psali pouze lidé, kteří ví, že to zvládnou, ať se v průběhu komunikace x spolupráce nedostaneme k tomu, že to nezvládnete. 
Fakturace není nutná. 

Své nabídky mi prosím zasílejte na melichar@kriminalistika.tk

Přeji všem dobře nastartované ráno a pěkný den! :) 

Edited by Tomáš Melichar

Sdílet tento příspěvek

před 4 hodinami, Tomáš Melichar said:

Předpokládám, že každý zná aktuální gamemod herního serveru superparba.eu, tudíž máme možnost se cenově odrazit. Prosím o cenové nabídky gamemodu, respektive za kolik by jsi stejný gamemod vytvořil.

Za předpokladu, že bych začal hned druhý den s běžnou pracovní dobou(8h denně po-pá) a s tak 60 kč / h + bonus za kopírování... tak možná za 5-6 let bych ho vytvořil no

A ten bonus pořádný, protože takhle riskuju a mohl by mě někdo zavřít :kappa: 

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, Nope said:

Za předpokladu, že bych začal hned druhý den s běžnou pracovní dobou(8h denně po-pá) a s tak 60 kč / h + bonus za kopírování... tak možná za 5-6 let bych ho vytvořil no

A ten bonus pořádný, protože takhle riskuju a mohl by mě někdo zavřít :kappa: 

Jen pro možnost porovnání, celkově by to stálo 576 000kč – za předpokladu, že se to stihne za 5 let. Kdyby to chtěl autor brát podle ceny 😄 😄 

• Haha! 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

před 4 hodinami, D4n09 said:

To driv autor skončí na ulici když vidím ty částky  😄

je třeba si uvědomit, že v businesse jsou částky takové, že se s nimi běžný smrtelník ani nepotká a proto to někomu přijde moc. Ve skutečnosti jsou tyto uvedené částky velmi nízké. Příklad je software pro banky - bankovní poradci ho neplatěj ze své peněženky, taky by na to nikdy neměli. Jsou to řádově desítky až stovky milionů měsíčně na výdaje (v IT) na vývoj a udržení banky v chodu. 

Sdílet tento příspěvek

před 2 hodinami, DannyOriginal said:

Treba si uvedomiť iba toľko, že v Reálnej Zemi je už skoro 11 rokov konštantného vývoja a bugfixingu, mód totožných kvalít za normálnych (racionálnych) podmienok už nie je možné vytvoriť, resp. napodobniť.

Proč by to nebylo možné napodobnit? Všechno jde. Tým 10 programátorů a máš to za chvíli. Takže stačí mít peníze a lidi.

Sdílet tento příspěvek

- Ten koho baví pawno to udělá zdarma.
- Proč kopírovat Reálnou Zemi co má ATomas ? Proč si nevymyslet vlastní tema na čem ten GM bude ?
- Aktuální Gamemdoe je Reálná Zeme ? Od kdy ? === Aktuální gamemode je ten GM co se vytvoří jako poslední na světě. Tudíž právě teď někdo dokončil GM a je aktuální

Nebo chceš říct známý GM

• Si děláš prdel? :D 1
  • Nope 11

Sdílet tento příspěvek

Takže mi chceš povedať, že ty mu to spravíš zadarmo, za nejaký čas tvojho života čo na tom stráviš bez tého aby si z toho niečo mal. 

Ty si vlastne taky dobračisko, nechceš mi pokosiť záhradu, upratať dom? Len tak pretože, ty už vlastne jednu robotu máš a tam si zarábaš. 

Sdílet tento příspěvek

Pokiaľ niekoho niečo baví, tak to robí ako hobby. Môže z toho mať zárobok, ale aj nemusí. Baviť ho to robiť bude aj keď z toho zárobok mať nebude, z čoho vyplýva, že áno, môže mu to niekto urobiť aj zadarmo.

Sú totiž ľudia, ktorí sú nápomocní a vedia sa vcítiť co kože niekoho, kto pawno neovláda a pomôcť mu tým, čo dokážu. Ono samozrejme, že všetko má svoje boundaries a nečakal by som, že mu niekto spraví mód kapacít RZE8.1 zadarmo, ale to, že z toho niekto nebude mať zárobok neznamená hneď, že preň nepohne ani prstom.

Sdílet tento příspěvek