Jump to content
  • 0

GTA 5 - problém s jazykem na xo


Andrey

Dotaz

Ahoj, mám problém s GTA 5 na xbox one. Když zapnu hru, tak jí mám ve španělštině automaticky a při startu nedostanu nabídku z jazyků, jaký si chci vybrat, jak to bylo pokaždé. Hledal jsem na internetu a jediná rada od R* je ta, že se jazyk přizpůsobí jazyku konzole, tam ale mám nastavenou angličtinu (zkoušel jsem přepnout na americkou i britskou). Na youtube jsem pak našel ještě přihlašování přes druhý účet (přihlásím se na druhý účet - zapnu GTA V, zapne se v angličtině, pak přepnu účet při načtení a načtu svojí hru), to mi přijde ale zbytečně zdlouhavé a dělat to pokaždé není zrovna něco, co by se mi chtělo.

Neměl s tímto někdo už problém a nevyřešil ho? Nebo vás nenapadá jiné řešení? (Španělštinu se nehodlám momentálně učit :D)

Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Přesně tohle jsem neřešil, nicméně jsem řešil problém s Xbox platbami. Nechtělo mi je to povolit kvůli nastavenému jazyku a země. Po nějaké době jsem zjistil, že se jazyk a země nastavuje na více místech nezávisle na sobě.

Zkus teda na google zjistit, kde všude se nastavuje jazyk konzole a určitě to ten problém vyřeší.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 17. 8. 2020 at 13:19, Fakerko_ said:

Přesně tohle jsem neřešil, nicméně jsem řešil problém s Xbox platbami. Nechtělo mi je to povolit kvůli nastavenému jazyku a země. Po nějaké době jsem zjistil, že se jazyk a země nastavuje na více místech nezávisle na sobě.

Zkus teda na google zjistit, kde všude se nastavuje jazyk konzole a určitě to ten problém vyřeší.

Hledal jsem a nenašel jsem vůbec nic. V celé konzoli je pouze jedno místo kde se nastavuje jazyk včetně lokace.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 11 hodinami, Andrey said:

Hledal jsem a nenašel jsem vůbec nic. V celé konzoli je pouze jedno místo kde se nastavuje jazyk včetně lokace.

Zkus se přihlásit na internetu do svého profilu, tam se to nastavuje taky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...