Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
whoit

ostatní NOVÝ SERVER, MĚL BY ŠANCI USPĚT?

Recommended Posts

Čus, 

zajímalo by mě jaký máte názor na to, kdyby někdo začal teď rvát peníze a investovat čas do nějaké tvorby samp serveru. Myslíte, že by měl server šanci uspět, získat hráče? Odkud? Celkově mě zajímají vaše názory, nebojte se proto diskutovat detailněji. :) 

Pěkný večer 

Sdílet tento příspěvek


Link to post
Share on other sites

Ono při takové otázce je důležité si uvědomit, že GTA SA je 15 let stará hra. Nových hráčů tedy logicky nepřibývá tolik, jako ubývá a SAMP prostě postupně „vymře“.

Další věc je, co myslíš tím „uspět“? Pro někoho je úspěch, když jeho server má 10 lidí denně, pro někoho 10 lidí stále aktivních. Pro někoho zase, když jeho server má přes den 150 hráčů. 

Na druhou stranu je možné, že kdybys tomu fakt udělal dobrou reklamu, zaplatil si reklamu u nějakého youtubera, nebo na nějakých navštěvovaných webech, možné je vše.

Ale osobně do toho už investovat nehodlám.

Sdílet tento příspěvek


Link to post
Share on other sites

Ne všichni teď konvertovali k GTA V :d Hlavní výhodou SAMP je, že ho rozjede kde který počítač, je zdarma a snadno se k tomu dostává i instaluje. Takže i když možná není účast na SAMPu tak velká jako v minulých letech, stále je toho dost.

Ale s dobrou reklamu a dobře propracovaných mechanismem, co by ten GM měl a udržel hráče stále v nutkání hrát dál by ano měl úspěch. 
Problém nastává v momentě, kdy si někdo dá na server RZE nebo PW. Je to prostě moc, každý ho měl tenhle GM a není to nic nového. Všichni z toho znají už všechno a radši zůstanou na těch serverech, kde po roce si nahráli slušné statistiky. 

Takže krátce řečeno, s reklamou a s chytlavým GM, má šanci uspět.

Edited by Scydo

Sdílet tento příspěvek


Link to post
Share on other sites

Odpoveď je - áno má.

Základom je ale naozaj gamemód, ktorý bude systematicky od A po Z spracovaný tak, aby hráčov prinútil sa tam vracať. A druhou veľmi dôležitou časťou je reklama, možno niečo v štýle ABOUT YOU na Slovensku, každému to natlačiť do hlavy, nech to vyskúšajú a potom príde do hry ten algoritmus módu, ktorý ich tam uchytí.

Za takéhoto predpokladu je možný vznik aktívnej a rastúcej komunity v rámci serveru. Samozrejmosťou je potom už komunitné prepojenie webom, fórom, komunikačným serverom a neskôr ďalšími formami.

Edited by DannyOriginal
  • Nope 1

Sdílet tento příspěvek


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×