Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
Ingenious

hledám HLEDÁM NĚKOHO K RUCE

Recommended Posts

Ahoj, 

hledám někoho k ruce, tvořím něco nového, co tu ještě nebylo. Investuji do toho mnoho času a peněz. Nejde tedy o peníze, ale spíše o čas a tak jsem se rozhodl požádat, vybrat, najít si někoho, kdo se ke mě připojí, projekt se mnou nyní chytne a povede do úplného konce. Tento člověk by měl být starší 18 let, takže plnoletý, měl by se na ten věk také chovat a něco vědět o pawnu, vývoji stránek, grafickému designu, ... bla bla prostě vše okolo IT, takovej všeználek jako já. Věnuji se důležitým věcem u projektu, takže by se mi hodil někdo ke mě, kdy by například sepsal podklady pro grafického designéra, jak by měla vypadat stránka, barvy, zkrátka podklady k práci... mám plno kontaktů v IT, grafický designéři, webdesignéři, programátoři, vývojáři systémů, aplikací, ... velmi široký okruh, jelikož se v něm pohybuji. Nejde říkám o peníze nebo spíše nejsou na prvním místě, pokud se mi k ruce najde někdo šikovnej a nebude žít z huby do huby a bude moct investovat nějaké finance do projektu, který ho zaujme a bude vytrvalý bude to určitě plusem k úspěšnému projektu. Náplní práce by bylo plnění úkolů, které by bylo potřeba splnit, vždy bych samozřejmě sdělil úkoly, které bude potřeba vyřešit a splnit. Upřímně nyní píšu koho nehledám, nehledám debily, kteří dělají, že něčemu rozumí a vědí v tom oboru ho*no, nehledám sliby, lpím na čestnou dohodu a především dodržení slova!!! Pokud se na něčem domluvíme, dáte mi k tomu info, udělám to dneska večer, bla bla a potom se na to vyserete bez závažnějšího důvodu ani mě nekontaktujte. 

IDEÁLNÍ PARŤÁK

zábavný, ať není nuda, nesmí být deb*l, musí dodržovat svá slova a sliby, nejlépe plnoletý, již zaměstnaný, rozumějící IT, hře samp, ... 

Nejlepší asi bude, když mě budete kontaktovat zde v soukromé zprávě s informacemi, které mě mají zaujmout. Hlavně také, čemu rozumíte, v čem se pohybujete, jak dlouho hru samp hrajete a tak dále a tak dále. Čím více informací o sobě, tím lépe. Samozřejmě si vyberu ty nejlepší, který mě zaujmou. Pokud by byl někdo na takové úrovni, rád přijedu osobně, někde se ožereme, ať se seznámíme a po opici by jsme to vše začali řešit. 

Děkuji těm co dočetli tenhle příspěvek a předem ještě děkuji těm, kteří se ozvou a nechají případnou stopu v tomto projektu. V případě, že by někdo měl problém s formátem zprávy, že není nastylovaná, upravená, ... Radši budu mít text srozumitelně napsaný, ať mi nepíšou pakárny než aby text tancoval, blikal a skákal z obrazovky a pakárny psali o sto šest! 

Všem zdar borci! :) 

Edited by Ingenious
  • Řekni nám o tom ještě něco 1
  • Si děláš prdel? :D 2
  • To co je? :D 2
  • Nope 7

Sdílet tento příspěvek

Uvítám i frajery, kteří se věnují konkrétním věcem a rádi by se mi ozvali, představili a přidali ruku k dílu: mapování, pawn, programování, grafický design, webdesign, ... cokoliv co by mohlo projektu pomoct, každý má tu šanci a může představit. :) 

Sdílet tento příspěvek

Jsem hodně zmaten... Nevím jestli právě čtu hledám pawnera nebo hledám boyfrienda... 😄

i kdyby byl deb*l.. ale rozuměl by tomu... tak je to furt ++... i kdyby nebyl vtipný ale ZASE UMĚL TO PAWNO je to pořád + pro tebe... Ty si tady diktuješ podmínky jak na Tindru....

• Haha! 2
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

Jsem trošku zmaten, proč teda hledáš někoho kdo bude dělat design, web atd. když pak napíšeš že znáš spousty takových lidí? Není lehčí kontaktovat ty co znáš?
Nebo to je zase příspěvek založen pouze z půlky pravdou... Trošku mi to nesedí O.o

Jinak souhlasím s @Amenadiel takové nároky ani na seznamce nepotkáš 😄 

Sdílet tento příspěvek

před 16 minutami, kudris.cz said:

Jsem trošku zmaten, proč teda hledáš někoho kdo bude dělat design, web atd. když pak napíšeš že znáš spousty takových lidí? Není lehčí kontaktovat ty co znáš?
Nebo to je zase příspěvek založen pouze z půlky pravdou... Trošku mi to nesedí O.o

Jinak souhlasím s @Amenadiel takové nároky ani na seznamce nepotkáš 😄 

To aby nemusel pravděpodobně platit, a měl to zdarma od sveho grafika, který by pro něj makal zdarma samozřejmě. 

Sdílet tento příspěvek

Jestli to opravdu má být práce zdarma, tak nehledej nikoho pokročilého, takovým lidem se to nevyplatí. Ale takový projekt se vyplatí nováčkům, co se Pawn chtějí naučit, nebo mírně pokročilým, kteří ale dost věcí nechápou. A navzájem bystě byli v symbióze. On by pro tebe dělal zdarma a přitom se i učil praxí. To se mu mimořádně vyplatí. 🙂 

Sdílet tento příspěvek

před 7 minutami, Wrong Time Wrong Place said:

Jestli to opravdu má být práce zdarma, tak nehledej nikoho pokročilého, takovým lidem se to nevyplatí. Ale takový projekt se vyplatí nováčkům, co se Pawn chtějí naučit, nebo mírně pokročilým, kteří ale dost věcí nechápou. A navzájem bystě byli v symbióze. On by pro tebe dělal zdarma a přitom se i učil praxí. To se mu mimořádně vyplatí. 🙂 

před 11 hodinami, Ingenious said:

a nebude žít z huby do huby a bude moct investovat nějaké finance do projektu

Zapomínáš že by ještě chtěl penízky po tobě 😄

• Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

před 14 minutami, bug said:

A čo ponúkaš ty? Napísal si všetko čo chceš od druhého ale nič o sebe

No, keďže on sa venuje dôležitým veciam tak hľadá niekoho kto okrem programovania vyrieši design webu, zaplatí grafika, naprogramje aj web (keď už bude bude v tom zhone), napíše podklady, zaplatí reklamu, nasadí, otestuje, pošle zdrojové kódy a odíde do prdele :lul: (kdy by například sepsal podklady pro grafického designéra, jak by měla vypadat stránka, barvy, zkrátka podklady k práci...)

Má to dobre premyslené nie že nie :weSmart:

Edited by QWER
  • Si děláš prdel? :D 1

Sdílet tento příspěvek

Takže ty hľadáš ľudí, čo ti budú vlastne celý tvoj projekt robiť za teba ZADARMO, ešte k tomu si diktuješ aký majú mať charakter, čo budú robiť a aký nesmú byť? Nie si v pozícií keď si môžeš vyberať, keďže neponúkaš peniaze. Takto ten tvoj projekt moc nepôjde :d

Sdílet tento příspěvek

A počítám, že ten chlast, ze kterého se na prvním "rande" ožerou, on taky platit nebude 😄

Jinak, přijde mi to jak výběr a konkurz na nějakou vysoce postavenou pozici ve firmě, kde si zakládají na tom, aby jim nikdo nenarušil jejich teplý kolektiv 😄 

• Haha! 2

Sdílet tento příspěvek

Tak ze hladas sekretarku. Zadarmo.

Pripominas mi majitela Kinalisfotu, ktory mi na pohovore ponukal na zivnost 340kc/hod s tym, ze nehlada ludi, ktory to robia pre peniaze a ze sa mi to strasne oplati 😄

• Haha! 1

Sdílet tento příspěvek

A ak chces prachy, radu alebo pomoc, tak sem napis o co sa jedna a predloz svoj business plan (aspon 40 stran), kde popises, co chces riesit, ako to chces riesit, jake su rizia, naklady, ziskovost, kolko penazi potrebujes a kedy sa mi vratia spat.

Sdílet tento příspěvek

Tohle to je novej level co jsem ještě neviděl. 

Ty hledáš někoho kdo pro tebe bude pracovat a ještě ti za to bude platit. Až toho někoho najdeš, tak mi dej vědět. Mám spoustu práce a naprosto by mi vyhovovalo kdyby to někdo udělal za mě a ještě mi za to zaplatil. :keepo: 

• Haha! 1

Sdílet tento příspěvek