Jump to content
  • 0
Oggymot

pomoc Virtuální světy

Dotaz

Zdravím,
hraju si s pawnem a když vytvářím "domy", tak po vstupu do domu se nastaví jak interiér, tak i virtuální svět správně, ale jakmile "dům" opustím, tak se nastaví virtuální svět i interiér na 0, ale vozidla a ani hráči se neobjeví a ani nenačtou (až po restartu hry). Je to na sampu 0.3-DL

Nevěděl by někdo čím by to mohlo být?

Děkuji všem předem za případnou pomoc! :)

Edited by Oggymot

Sdílet tento příspěvek

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0

já tam teda vidím 

if(GetPlayerVirtualWorld(playerid)==255) portid=6;
        if(portid>0){

a teprve za touto podmínkou vidím nastavení virtual world, pokud teda není v garáži (dle pvar)

Měl bys trochu dbát na přehlednost kódu, rozděl si to na více funkcí, nastavení virtual world a interior a všeho co se tam opakuje se dá hezky dát do jedné funkce, zbytek se dá rozporcovat na další funkce, pak v tom bude přehled. Je to i pro tebe lepší do budoucna udržovat čistej kód, jinak se v tom za týden nevyznáš. Jinak pokud se chceš poučit (a pobavit) 😄 tak se povídej http://www.hovnokod.cz/ jak se to NEMÁ dělat

Sdílet tento příspěvek

• 0
Just now, Wrong Time Wrong Place said:

Ještě před čtením kódu mě napadá, ověřil sis, že se vykoná správný kód, který potřebuješ? (printf)

Ověřil jsem si, že mě to změnilo virtuální svět a interiér. Taktéž mě to teleportovalo. Nejspíše došlo ke správnému výstupu. Rád bych si vzpomněl jak to začalo, protože to už je tak před rokem a teď jsem se k pawnu vrátil a vím, že jsem tímto skončil, páč jsem nevěděl čím to je.

Sdílet tento příspěvek

• 0
před 7 minutami, Wrong Time Wrong Place said:

Pokud ti to VW i int změnilo na správný (0), pak nemám tušení, kde je problém a možná ti někdo pomůže lépe.

Dobře, děkuji. Teď když jsem to testoval, tak to na 0.3.7 funguje normálně, ale na 0.3-DL R1 to zlobí. Divné.

Sdílet tento příspěvek

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...