Jump to content

ostatní Naprosto zbytečné informace


Scydo

Recommended Posts

Tento topic je inspirován z videa https://www.youtube.com/watch?v=RV2ftqfYk_s .
Princip je prostý: Napsat jakoukoliv informaci, která bude naprosto zbytečná k životu, je 99.9 % šance, že jí nikdy nevyužijeme/nebudeme potřebovat nebo o ní už v životě neuslyšíme.
(pro některé: jakákoliv kromě vzorců z matematiky/fyziky... Takže žádné psaní vzorečků).

Citace

Scientologie je náboženství, které vytvořil L. Ron Hubbard a které nabízí jasně udanou cestu k úplnému a jasnému porozumění své skutečné duchovní podstaty a vztahu se sebou samým, rodinou, skupinami, lidstvem, všemi živými formami, hmotným vesmírem, duchovním vesmírem a vyšší bytostí či nekonečnem.


(zdroj: https://dianetika.cz/o-nas/co-je-scientologie/)

 

Edited by Scydo
citace
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Nemám rád žlutou/oranžovou barvu, i když je to barva pro hlavního moderátora. :HAhaa:

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 12 minutami, Fakerko_ said:

Další naprosto zbytečná informace: Minulý týden neproběhla žádná soutěž o nejlepší hru. :keepo:

Dalsi zbytecna informace: Soutez probehla a vyhral jsem ji. Abys o ni vedel musel bys jit i mimo tohle forum.

Edited by Lukasz
  • Kappa 1
Link to comment
Share on other sites

před 30 minutami, Fakerko_ said:

Další naprosto zbytečná informace: Minulý týden neproběhla žádná soutěž o nejlepší hru. :keepo:

 

před 18 minutami, Lukasz said:

Dalsi zbytecna informace: Soutez probehla a vyhral jsem ji. Abys o ni vedel musel bys jit i mimo tohle forum.

 

Prosím držme se tématu a přidávejte sem jenom naprosto a úplně zbytečné hovadské bezvýznamné bezúčelové naprosto k ničemu useless bezpředmětné nevyužitelné informace :( .

Link to comment
Share on other sites

před 15minutami, Jiu said:

Konska sila zadefinovana v USA (SAE) ma vacsiu silu, ako konska sila zadefinovana v EU preto, ze v USA maju silnejsich konov

To zrovna není moc zbytečná informace :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...