Jump to content
  • 0
Rawy

pomoc Map Construction error

Dotaz

Zdravím,

na mapování používám SAMP Map Construction, fungoval mi normálně dokud jsem nepřešel na Windows 8 - při startu mi editor normálně naběhne, ale v ten moment kdy stisknu "LOAD" mi to hodí hlášku "You cannot use the editor while game is running - close gta-sa, and try again." přitom GTA vůbec zaplé nemám, dělá mi to i po té, co restartuji PC, zkoušel jsem to i u nově staženého gtačka a pořád nic nepomáhá.

Nějaké rady? Předem díky za každou pomoc 

Sdílet tento příspěvek

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0
před 9 minutami, Ewwe said:

Tak prvně bych to zkusil pustit v režimu kompatibility sedmiček. Případně nemáš puštěný samp client u toho ?

Režim kompatibility Win7 nepomáhá, stejně tak vypnutí SAMP clientu, ale zapnutý SAMP client mi ani u sedmičky problém nedělal

Sdílet tento příspěvek

• 0
před 26 minutami, D4n09 said:

Prostě si nainstaluj normálni windows 

Já když měl win 8 tak mi nešlo to gta ani zapnout... je to odflaknuty systém 

Já jsem s 8.1 naprosto spokojen, takže svou radu si nech pro někoho jiného.

Sdílet tento příspěvek

• 0
před 5 hodinami, D4n09 said:

Se zblázni že jsem ti chtěl poradit a napsat svoje zkušenosti s tím systémem. Nevím co jedeš za politiku kvůli názoru a ještě na fóru tyvole 

Pardon, nemusíš se hned vztekat... Já ti to napsal slušně a tebe či tvůj příspěvek jsem nechtěl pohoršit, ale vážně si nebudu přeinstalovávat celý OS kvůli jednoho Map Editoru, když je to jediný problém se kterým jsem se na tomto Winu setkal za necelý půlrok používání.

Edited by Rawy

Sdílet tento příspěvek

• -2
před 3 hodinami, Rawy said:

Já jsem s 8.1 naprosto spokojen, takže svou radu si nech pro někoho jiného.

Se zblázni že jsem ti chtěl poradit a napsat svoje zkušenosti s tím systémem. Nevím co jedeš za politiku kvůli názoru a ještě na fóru tyvole 

Sdílet tento příspěvek

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...