Jump to content

hledám Kvalitní Roleplay(americký) Gamemode na SA:MP - možná i finanční odměna - spěchá


Guest Thomas.

Recommended Posts

před 50minutami, Thomas. said:

abych to shrnul ješte naposled nabizim 700kč/27,4eur,když mi někdo pošle funkční myslim starší roleplay mod + provize vysoké z přispěvku pokud se to rozjede a pak jakakoliv pozice na mém serveru,nebo pak 1200kč/50eur že budu mit zaruku vracení peněz,když se mi to nerozjede z hlediska hráču

a nebo pak 700kč/27,4eur hned a 700kč/27,4eur po mém přislibu že pokud se mi to rozjede z hlediska hráču tak už do 21dnů dostanete ktomu 700kč

Vzhledem k upadavajicimu samp,jsou tyto možnosti nabidky velmi štedré a ziskat od idiota co chce vrážet do samp penize ,nějake ty penize ješte za rp mod co již nepouživa

Pokud nikdo nemá zájem ať sem nepiše už vůbec,na kecy nejsem fakt zvedav .

Na jednu stranu říkáš, že samp upadá a nevyplatí se do něj investovat více jak 700 kč, ale na druhou stranu říkáš, že když se to rozjede, tak nabízíš podíl na zisku.

Jak se teda může rozjet něco, co upadá?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fakerko_ said:

Na jednu stranu říkáš, že samp upadá a nevyplatí se do něj investovat více jak 700 kč, ale na druhou stranu říkáš, že když se to rozjede, tak nabízíš podíl na zisku.

Jak se teda může rozjet něco, co upadá?

to bylo myšleno,pokud se to rozjede  vůbec,jinak nechápu proč stále piseš,když nemáš zjevně co nabidnout

Link to comment
Share on other sites

před 34minutami, Thomas. said:

to bylo myšleno,pokud se to rozjede  vůbec,jinak nechápu proč stále piseš,když nemáš zjevně co nabidnout

Stále píšu, protože potřebuješ pomoc, stejně jako všichni retardovaní jedinci.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fakerko_ said:

Stále píšu, protože potřebuješ pomoc, stejně jako všichni retardovaní jedinci.

já od tebe nic nechci ,pokud nenabiziš nic co se týče samp

Link to comment
Share on other sites

před 41minutami, Thomas. said:

to nebylo z tohoto důvodu dnes,ale protože u nás ani nehraješ zjevně dle mého zjištění.

Ja budem hrat na tvojom servery ak mi das 700kc, ale samp updata, tak je 700kc alebo 24,6857473938745875 eura fajn. Ale pokial sa to rozbehne, tak mi das admin level 5 + RCON a dalsich 24,845383287342783278327832 eura a pokial nie, tak samp updata, tak ze to je aj jedno lebo samp upada. Ale ked tam budem hrat kazdy den aspon 5 min, tak samp bude o to menej updat, co dava zmysel, kedze bez mojho hrania je o 1 hraca menej, co posiluje fakt, ze samp updata. Takze, ak das kazdemu hracovy 700kc alebo 24,943578459378943578453798453 eura, tak samp bude menej upadat a budes moct teda dat programatorovy viac penazi zato ,ze ti rozchodi realnou zemy 4,7. To znamena, ze samp upada iba ked tam ludia nehraju a neupada, ked tam ludia hraju. Co dava zmysel a nato, aby ti ludia hrali na servery, tak ich musis kicknut z discordu lebo kto je na discorde neni v samp a preto samp upada. Takze kicky cely discord a vsetci budu na samp a uz ti nebude upadat. Vidis, ak by si nebol na pawno.cz, tak by si bol na vlastnom servery a ten by ti neupadal. Tak ta musim kicknut z pawna, aby si mohol byt na svojom servery a ten ti potom nebude upadat, takze mi budes moct dat 50 euro za to, ze ti rozchodim realny zivot s file skriptom. Esthajs!

  • Haha! 3
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 1hodinou, Marc said:

a čo je TOP že ak mu nechcete predať mód tak vás kickne z jeho DC 😂 a ak si robíte s inými užívateľmi srandu tak vás zabanuje čiže majiteľ projektu na 1* 😂

Si zvykneš, pred 3 alebo 4 rokmi som mu robil web, nakoniec mi dal ban, za to, že som to že vraj odkopíroval.  Neviem síce odkial, asi z mojej hlavy, ale okopíroval. 
Až na to, že som sa vtedy učil pracovať s HTML & CSS. Web bol postavený na Wordpress ( asi každý pozná ). 
 

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

před 10minutami, XpresS said:

Si zvykneš, pred 3 alebo 4 rokmi som mu robil web, nakoniec mi dal ban, za to, že som to že vraj odkopíroval.  Neviem síce odkial, asi z mojej hlavy, ale okopíroval. 
Až na to, že som sa vtedy učil pracovať s HTML & CSS. Web bol postavený na Wordpress ( asi každý pozná ). 
 

ale naco si mu robil web, vsak SAMP uz upada.

  • Haha! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Hip locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...