Jump to content

ukázka Hry pro dva


jenkings

Recommended Posts

facebook-cover-photo-1.png

Ahoj,

před nějakou dobou jsem se rozhodl spustit pár online her v prohlížeči. Hodně lidí mi psalo, že jim chybí hraní klasických her pro dva, které od ukončení podpory flashe přestaly fungovat, a tak jsem jim zkusil vyhovět.

Zatím jsem zprovoznil Piškvorky, Pexeso, a hlavně nejžádanější - Slovní fotbal. Původně to bylo jen pro těch pár lidí z mého okolí, ale nakonec jsem to spustil veřejně.

Pokud se rozhodnete nějakou z her vyzkoušet, určitě budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už nahlášení chyb, návrhů na zlepšení, případně návrhů na nové hry,které byste si rádi zahráli.

Také budu rád za jakékoliv sdílení mezi další lidi.
 

Link na stránky : https://hryprodva.cz/

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

mě se líbí jak ty vždycky vytváříš online hry, naposledy ta stavba města. <3 

Link to comment
Share on other sites

Na prší se pracuje, ale největší problém teď je udělat karty v nějakém vektorovém formátu. Já moc na grafiku nejsem a nemám nikoho v okolí kdo by to pro mně byl ochoten udělat.
Každopádně kdyby byla grafika, tak asi není problém udělat jakoukoliv další karetní hru.

Link to comment
Share on other sites

Tam bohužel nejsou klasické karty na prší.
Chtěl jsem to původně udělat se žolíkovkama, těch je všude k sehnání spousta, ale většina lidí je zvyklá na klasické jednohlavé/dvojhlavé karty na prší

Edited by jenkings
Link to comment
Share on other sites

No, ty sice nejsou vektorové, ale asi by se daly použít, protože mají celkem dobré rozlišení. Nicméně problém je se všemi obrázky je s licencí.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 7hodinami, jenkings said:

No, ty sice nejsou vektorové, ale asi by se daly použít, protože mají celkem dobré rozlišení. Nicméně problém je se všemi obrázky je s licencí.

Napiš oranžovým stránkám email s dotazem na využití karet pro neziskovou stránku s tím, že nabídneš jako revanš umístění banneru :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
On 9. 4. 2021 at 10:22, jenkings said:

No, ty sice nejsou vektorové, ale asi by se daly použít, protože mají celkem dobré rozlišení. Nicméně problém je se všemi obrázky je s licencí.

Neviem ako si na tom s hrami a či ich plánuješ updatovať. Mám doma celkom pekné kartičky Prší :D. Môžem ich skúsiť oskenovať a pak 1 appkou vektorizovať, uvidím čo z toho víjde.. ^_^

Link to comment
Share on other sites

On 17. 7. 2021 at 18:17, Robin said:

Neviem ako si na tom s hrami a či ich plánuješ updatovať. Mám doma celkom pekné kartičky Prší :D. Môžem ich skúsiť oskenovať a pak 1 appkou vektorizovať, uvidím čo z toho víjde.. ^_^

No, otázka je co z toho vyjde. Z mé zkušenosti s automatickou vektorizací z toho většinou vyleze něco vizuálně hrozného, a datově většího než původní obrázek :D ale kdyby se podařilo, bylo by to fajn.

 

On 19. 7. 2021 at 4:46, Ingnition said:

Bude dáma?

Až se vychytají stávající hry, klidně může být jako příští dáma ;)

před 17hodinami, Robin said:

Možno človeče nehnevaj sa :D

Nejsem si úplně jist, že by to někdo chtěl hrát :D

Link to comment
Share on other sites

ukazka.png

Keď si zoberieš, že v hre budú tie kartičky menšie (napravo), tak by vyzerali luxusne.

Ak sa ti páčia tak ich všetky vektorizujem a spravím z nich 1 veľkosť a spravím krajší rámik (1 dňa keď sa budem nudiť) :d

Edited by Robin
Link to comment
Share on other sites

před 1hodinou, jenkings said:

To vypadá dobře. Můžeš jeden vektorizovaný třeba v svg poslat do zpráv ?

https://drive.google.com/file/d/13HCErSXEggOS2HDiXsoBuy9s2oMHe-_Q/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1DFpyY2uuhBwMOrrBcTigBDIzpiG7uzWZ/view?usp=sharing

pri SVG dej aspoň 2 vrstvy na seba aby to vyplnilo tie biele časti :D

Edited by Robin
Link to comment
Share on other sites

před 16hodinami, Robin said:

Tak co jsem koukal, tak by to bylo úplně ideální. Kdybys tedy měl čas, určitě by mi moc pomohlo kdybys měl kompletní sadu karet.

Link to comment
Share on other sites

Našiel som úplne rovnaké online. Tu sú všetky ako PNG, Skús pozrieť tieto v plnej veľkosti. Myslím že ti na tu hru bude veľkosť 210x310 stačit. Pri vektorizácií tá appka zbytočne deformuje obrázky.

https://drive.google.com/file/d/13hgDtOLmNPGh1G8rQk3N7EjNPDqR9HeI/view?usp=sharing

Čo myslíš?

card113.png

Edited by Robin
Link to comment
Share on other sites

před 3hodinami, jenkings said:

Tak co jsem koukal, tak by to bylo úplně ideální. Kdybys tedy měl čas, určitě by mi moc pomohlo kdybys měl kompletní sadu karet.

Našiel som úplne rovnaké online. Tu sú všetky ako PNG, Skús pozrieť tieto v plnej veľkosti. Myslím že ti na tu hru bude veľkosť 210x310 stačit. Pri vektorizácií tá appka zbytočne deformuje obrázky.

https://drive.google.com/file/d/13hgDtOLmNPGh1G8rQk3N7EjNPDqR9HeI/view?usp=sharing

Čo myslíš?

card113.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak jsem se k tomu konečně dostal. Visely mi tam ještě nějaké další updaty, takže trvalo než se to dotáhlo všechno.
Zkusil jsem to s těmi png a vypadá to dobře.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...