Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
ThomasCZ

server Re-Games | Real Life in San Fierro (0.3DL)

Recommended Posts

On 23. 6. 2019 at 19:20, ThomasCZ said:

Zkoušim přilakat hráče nové i staré a opět rozjet tu komunitu na ktere se hraje co se týče tematiky,v minulosti cca 2-3roky zpatky hrálo denně v průměru 10-15hráču

To jsi mi psal už v květnu na serveru a zřejmě se ti to pořád nedaří 😄 Samp komunita každým rokem je menší a menší v česku a na slovensku a lidi kteří to kdysi hráli tak už k tomu aktivně nesednou, takže tvá snaha je marná. 😄

• Smutný 1

Sdílet tento příspěvek

před 11 hodinami, Andrey said:

To jsi mi psal už v květnu na serveru a zřejmě se ti to pořád nedaří 😄 Samp komunita každým rokem je menší a menší v česku a na slovensku a lidi kteří to kdysi hráli tak už k tomu aktivně nesednou, takže tvá snaha je marná. 😄

Já vím no,těd tomu už spiše nechavam volný průběh jako tzv zájemci co mi psali jsou ,ale když došlo na dva pokusy ofiko otevřeni v rozumný den i čas  tak nikdo nepřišel radši. Asi je to tak komunita je menší a menší jak piseš

Sdílet tento příspěvek