Jump to content

ostatní Podvody, Aneb Janík opět v akci


_viTo_

Recommended Posts

On 23. 3. 2021 at 1:07, D4n09 said:

Každý ho tady zná a myslím že ty osobně si na něj kolikrát reagoval .. divím se že sis od něj něco kupoval když on jediný co umí je přepsat credit...  Když jsem tady kolikrát psal proč ho někdo neblokne dostal jsem jen výsměch ale holt vedení pawna už je úplně o něčem jiném. Každopádně housesystemu máš po netu ranec fakt asi nebyl důvod do něčeho takového jít. 

protože typek umi v pawno nic takže tak 

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

On 23. 3. 2021 at 12:47, Bloodman said:

Problem je, ze autor pravdepodobne neni janik a povodny autor kod pravdepodobne zverejnil (inak by k nemu janik nemal pristup). Vacsina licencii dovoluje aj naslednu upravu a prodej, ale pokial sa k tym zdrojakom dostanes, tak s nimi mozes nakladat podla danej licenie (tj. aj ich sirit dalej; ak sa jedna o MIT, Boost, Apache, GPL a pod.).

Tiez plani presumcia neviny. Takze je nevinny, pokial mu nedokazes vinu. Jak Janik, tak numere.

nejsem autor nelžu script jsem stahol oprávil bugy + erorry pridál pár veci navic hodil do SK proč bych mnel lhát autor zadaný nebyl když jsem stahovál takže tak nevim kdo je autor scriptu

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 23. 3. 2021 at 10:02, NuMeRe said:

Pravda. Aspoň vím jaký je v reálu a už se ani nedivím proč tu je za debila.

Prosím ta nechapem ta fakt prečo robíš taketo drble temata ked som ti vrátil peniaze a ešte si pisal aby som ty správil phone system tak čo furt nedáš pokoj

Link to comment
Share on other sites

Ješte posledná vec pawnit neviem až tak dobre jak váš ateam z pawno.cz

pawnit viem tak na 30-40% 

uprávovat scripty vytvorit funkcie 

prepojit textdrawy 

vytvorit admin prikazy event atd

kdo me zná dobre tak vi všechno omne 

NPC neumím delat 

PS numere nespráváj sa jak decko a už toho všetci nechajte nesprávájte sa jak idioti ak má nepoznáte dobre 

Viem toho viac jak numere a to sa vyplati <3

Link to comment
Share on other sites

On 24. 3. 2021 at 21:45, Matthew_Bennet said:

Absolútne, naprosto zbytočná debata v podstate o hovne. To chceme viesť kampaň proti Janikovi o tom, že je podvodník? Janík si celkom dostatočne neuvedomuje čo robí a aké následky to môže mať, keďže jeho mentálne schopnosti zodpovedajú jeho veku. A toto nie je myslené a vyjadrené ako urážka Janika, je to fakt. Takže tu v podstate debaty o ničom. 

Prečítáj si komentare prosím ta 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Takže klídek tady. Jsem velice rád že jste si všichni vypustili emoce. Je vidět že jste to dlouho neudělali, nikdo. Pawno.cz není soud, ale diskusní fórum. Já a ani nikdo jiný z vedení tady nikoho nesoudíme (Až tedy na výjimky, že jo @Mivčo :keepo:), nerozhodujeme co je správné a co není a rozhodně netrestáme za něco, co jste si prováděli mimo Pawno.cz. V diskusi klidně pokračujte, ale zkuste se zamyslet, zda příspěvek do diskuse má informativní charakter, zda má hlavu a patu. Můžete pokračovat. Díky

 

Kenan Thompson Reaction GIF by Saturday Night Live

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Hip said:

Takže klídek tady. Jsem velice rád že jste si všichni vypustili emoce. Je vidět že jste to dlouho neudělali, nikdo. Pawno.cz není soud, ale diskusní fórum. Já a ani nikdo jiný z vedení tady nikoho nesoudíme (Až tedy na výjimky, že jo @Mivčo :keepo:), nerozhodujeme co je správné a co není a rozhodně netrestáme za něco, co jste si prováděli mimo Pawno.cz. V diskusi klidně pokračujte, ale zkuste se zamyslet, zda příspěvek do diskuse má informativní charakter, zda má hlavu a patu. Můžete pokračovat. Díky

 

Kenan Thompson Reaction GIF by Saturday Night Live

No však ale mne to už prekaža nech davaju už pokoja božieho lebo to nieje normálne ja zato môžem že numere sa nevie správat a nevie nič robit mal sa to naučit a ne robit debiloti 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 12hodinami, Janik22 said:

uprávovat scripty vytvorit funkcie 

 

Ked vieš upravovať tak poriadne upravuj... je lahké prepísať text z eng do sk/cz ale ostatnie nič ako newy stocky a podobne sračky... je to 100% vidieť je je to z niekde anglickej stránky a ked niekto niečo zoberiem tak nezmazujem autora len pod to môžem napisať len že preložil a upravil a podobne :) 
len taka malá rada 

Link to comment
Share on other sites

před 12hodinami, Janik22 said:

čo furt máš za problem bud rád že tu nepišem take debilne veci jak ty žobreš o pomoc potom nepiš že neviem pawnit a krádnem bud rád že som ti to vrátil a ty niesi spokojný furt máš problem decko si fakt nemál si nič kupovať vytvor si vlastný house system a neotravuj furt s pomocou ty pawnerko velký ktorý nevie oprávit erorry + zobráť z paradise worldu house system ty si hovoriš pawner ja som tiež nevedel pawnit priznávál som sa a  ty furt máš problem ako som videl cuzdi mod rp máš z netu poprekladani aj ako paradise world si napsal ako svoje dielo tak už prosím dajte všetci pokoj kludni som ale už mi to lezie na nervý potom žiadne decka nepište o pomoc ak si myslíte čo piše take to decko správil som toho vela a zachvilu všetko čo mám vidam na pawno.cz a uloz.to všetko tam bude lebo to nedáte pokoj 

No nevrátil jsi vše :D místo 105 kč si mi vrátil 81 Kč Btw ty pawnit vůbec neumíš to máš pravdu snažil ses prodat i ostatním RZE by ocet za 40 € co říkali kluci do RZE ocet si přidal dražbu a textdraw webu like ;) BTW zapomínáš na dohodu ;) přečti si znovu náš chat a zamysli se sám si s tím souhlasil že pokud se mi nebude líbit bude reklamace ;) a ten " tvůj " House System podle WTLS jak říkáš že si "TY" udělal :D ani dražbu nedokážeš udělat.

 

Link to comment
Share on other sites

před 59minutami, NuMeRe said:

No nevrátil jsi vše :D místo 105 kč si mi vrátil 81 Kč Btw ty pawnit vůbec neumíš to máš pravdu snažil ses prodat i ostatním RZE by ocet za 40 € co říkali kluci do RZE ocet si přidal dražbu a textdraw webu like ;) BTW zapomínáš na dohodu ;) přečti si znovu náš chat a zamysli se sám si s tím souhlasil že pokud se mi nebude líbit bude reklamace ;) a ten " tvůj " House System podle WTLS jak říkáš že si "TY" udělal :D ani dražbu nedokážeš udělat.

 

Jak přečti si chat? Však jsi říkal, že jste měli smlouvu, tak proč by si četl chat? Snad si má přečíst smlouvu ne? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
před 17hodinami, Janik22 said:

nejsem autor nelžu script jsem stahol oprávil bugy + erorry pridál pár veci navic hodil do SK proč bych mnel lhát autor zadaný nebyl když jsem stahovál takže tak nevim kdo je autor scriptu

To že upravuješ a predávaš scripty môže a nemusí byť ilegálne v závislosti od licencie. 

Pre dobro všetkých by som bol rád, ak by si sem poslal originálny zdroj odkiaľ si stiahol pôvodný script aby si ľudia mohli overiť pod akou licenciou je distribuovaný a uzavreli túto tému.

Link to comment
Share on other sites

před 1hodinou, Lucifer Morningstar said:

To že upravuješ a predávaš scripty môže a nemusí byť ilegálne v závislosti od licencie. 

Pre dobro všetkých by som bol rád, ak by si sem poslal originálny zdroj odkiaľ si stiahol pôvodný script aby si ľudia mohli overiť pod akou licenciou je distribuovaný a uzavreli túto tému.

Ten kod už nemám house som sťahoval ešte 2018 a nebola tam žiadna licencia ani majiteľ scripty iba //version 1.0 + 

Link to comment
Share on other sites

před 6hodinami, NuMeRe said:

No nevrátil jsi vše :D místo 105 kč si mi vrátil 81 Kč Btw ty pawnit vůbec neumíš to máš pravdu snažil ses prodat i ostatním RZE by ocet za 40 € co říkali kluci do RZE ocet si přidal dražbu a textdraw webu like ;) BTW zapomínáš na dohodu ;) přečti si znovu náš chat a zamysli se sám si s tím souhlasil že pokud se mi nebude líbit bude reklamace ;) a ten " tvůj " House System podle WTLS jak říkáš že si "TY" udělal :D ani dražbu nedokážeš udělat.

 

Nechci sa nasrat decko precitaj si čo píšem a Neser ma už furt budeš jak decko buď rád že som ty to vrátil a nedudraj furt ani script upraviť nevieš a ty tu ideš písať pojebany Bug si nemohol opraviť normálne má ukamenujte typek 18yo a pawnit neumi jdi SE schovať posrany panel si nevedel nastaviť prepísani paradise world máš že si ty vytvoril mód vytvor aspoň vlastný script  ktorý budeš robiť na youtube a potom môžeš písať že vieš niečo napawnit ľahké veci nevieš robiť a ty furt len Domna musíš drbat spravil som to čo by si nedokázal za celý svoj život  a pawno.cz aj vy už ukludnite hormóny lebo vy Všetko viete a jak bohovia ste do všetkého musíte párať a ty mivco láskavo sa nevyjadruje kazdy script ktorý upravujem či En CZ alebo eu nechávam tam majiteľa a napíšem tam že som to upravil a čo som upravil tak láskavo všetci prestaňte každý na vaše recicky nemá čas a na blbosti týpek ty napíše chce tvoj house a potom už nechce tak to není múdry človiečik lebo dane mám platiť si sa posral že posledný krát tá varujem nevieš skym sa zahrávaš ok diky za prečítanie správy

  • Řekni nám o tom ještě něco 2
  • Si děláš prdel? :D 1
  • OMEGALUL 1
  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

před 14hodinami, Janik22 said:

Nechci sa nasrat decko precitaj si čo píšem a Neser ma už furt budeš jak decko buď rád že som ty to vrátil a nedudraj furt ani script upraviť nevieš a ty tu ideš písať pojebany Bug si nemohol opraviť normálne má ukamenujte typek 18yo a pawnit neumi jdi SE schovať posrany panel si nevedel nastaviť prepísani paradise world máš že si ty vytvoril mód vytvor aspoň vlastný script  ktorý budeš robiť na youtube a potom môžeš písať že vieš niečo napawnit ľahké veci nevieš robiť a ty furt len Domna musíš drbat spravil som to čo by si nedokázal za celý svoj život  a pawno.cz aj vy už ukludnite hormóny lebo vy Všetko viete a jak bohovia ste do všetkého musíte párať a ty mivco láskavo sa nevyjadruje kazdy script ktorý upravujem či En CZ alebo eu nechávam tam majiteľa a napíšem tam že som to upravil a čo som upravil tak láskavo všetci prestaňte každý na vaše recicky nemá čas a na blbosti týpek ty napíše chce tvoj house a potom už nechce tak to není múdry človiečik lebo dane mám platiť si sa posral že posledný krát tá varujem nevieš skym sa zahrávaš ok diky za prečítanie správy

Tak toto sa len tak nevidí 😂

  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 30. 3. 2021 at 8:04, Janik22 said:

nejsem autor nelžu script jsem stahol oprávil bugy + erorry pridál pár veci navic hodil do SK proč bych mnel lhát autor zadaný nebyl když jsem stahovál takže tak nevim kdo je autor scriptu

Hele asi takhle mě si psal že si autor toho scriptu a sám ses tam i uvedl ;)

Link to comment
Share on other sites

On 31. 3. 2021 at 2:48, Janik22 said:

Nechci sa nasrat decko precitaj si čo píšem a Neser ma už furt budeš jak decko buď rád že som ty to vrátil a nedudraj furt ani script upraviť nevieš a ty tu ideš písať pojebany Bug si nemohol opraviť normálne má ukamenujte typek 18yo a pawnit neumi jdi SE schovať posrany panel si nevedel nastaviť prepísani paradise world máš že si ty vytvoril mód vytvor aspoň vlastný script  ktorý budeš robiť na youtube a potom môžeš písať že vieš niečo napawnit ľahké veci nevieš robiť a ty furt len Domna musíš drbat spravil som to čo by si nedokázal za celý svoj život  a pawno.cz aj vy už ukludnite hormóny lebo vy Všetko viete a jak bohovia ste do všetkého musíte párať a ty mivco láskavo sa nevyjadruje kazdy script ktorý upravujem či En CZ alebo eu nechávam tam majiteľa a napíšem tam že som to upravil a čo som upravil tak láskavo všetci prestaňte každý na vaše recicky nemá čas a na blbosti týpek ty napíše chce tvoj house a potom už nechce tak to není múdry človiečik lebo dane mám platiť si sa posral že posledný krát tá varujem nevieš skym sa zahrávaš ok diky za prečítanie správy

Počkej :D to bych zvládl i já stáhnout přepsat a je to :D ty pawnit neumíš a ani se to neučíš stále přepisuješ cizí věci a vydáváš za své údajně včera si to znovu udělal ale dotyčný nebyl blbý jako já a údajně tě poslal do prdele ;) Ty A s kým si zahrávám ? seš snad právník ? nebo nějaká úřední osoba či hacker ? 

  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

On 31. 3. 2021 at 2:48, Janik22 said:

Nechci sa nasrat decko precitaj si čo píšem a Neser ma už furt budeš jak decko buď rád že som ty to vrátil a nedudraj furt ani script upraviť nevieš a ty tu ideš písať pojebany Bug si nemohol opraviť normálne má ukamenujte typek 18yo a pawnit neumi jdi SE schovať posrany panel si nevedel nastaviť prepísani paradise world máš že si ty vytvoril mód vytvor aspoň vlastný script  ktorý budeš robiť na youtube a potom môžeš písať že vieš niečo napawnit ľahké veci nevieš robiť a ty furt len Domna musíš drbat spravil som to čo by si nedokázal za celý svoj život  a pawno.cz aj vy už ukludnite hormóny lebo vy Všetko viete a jak bohovia ste do všetkého musíte párať a ty mivco láskavo sa nevyjadruje kazdy script ktorý upravujem či En CZ alebo eu nechávam tam majiteľa a napíšem tam že som to upravil a čo som upravil tak láskavo všetci prestaňte každý na vaše recicky nemá čas a na blbosti týpek ty napíše chce tvoj house a potom už nechce tak to není múdry človiečik lebo dane mám platiť si sa posral že posledný krát tá varujem nevieš skym sa zahrávaš ok diky za prečítanie správy

a dost. Volam tvojim rodicom a tvojmu triednemu.

A screeny toho, co tu pises rozposlem vsetkym tvojim spoluziakom, rodine a pribuznym. Nech vidia, co za debila maju doma.

Edited by Bloodman
  • Paráda! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 45minutami, Bloodman said:

a dost. Volam tvojim rodicom a tvojmu triednemu.

A screeny toho, co tu pises rozposlem vsetkym tvojim spoluziakom, rodine a pribuznym. Nech vidia, co za debila maju doma.

Chodíš s ním do třídy nebo se kamarádíš s jeho spolužákama? :D

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

On 31. 3. 2021 at 19:48, mawerick said:

Ja k tomu dodam jen jedno, je to rok stara fotka z videa hracu WTLS, nema vubec cenu se tu s janikem o necem bavit a dohadovat...  Je to jeste dite..

 

 

Bez názvu.png

hlávne ty sa nevyjarduj prosím teba sa to netika choj sa hrat s karom

Edited by Janik22
  • Si děláš prdel? :D 2
  • OMEGALUL 1
  • Haha! 2
Link to comment
Share on other sites

Janíku radši už mlč a dej to pawno do koše a vysypej koš ;) a vykašli se na to. Sice pawno neumíš ale pokud se chceš učit tak se uč ale nepřepisuj autory jiných scriptů a nevydávej za své popřípadně neprodávej za své. Až se něco naučíš pak něco napawni a nakládej si s tím ;)

  • Zmatený 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...