Jump to content
ThomasCZ

server [0.3.DL]Real Life Los Santos - Roleplay Czech

Recommended Posts

2WA7.png

SA:MP Re-Games,je herní server na platformě SAMP 0.3.DL s tematikou Real Life nejen s  izs cz modelpackem,kde se hraje roleplay klasický s českou tematikou

Co temto server může nabídnout ?

Zahrát si podle reality

Vlastní mapy

Mít výhody prostřednictvím vip za velice nízkou cenu za měsíc

Na serveru se běží gamemode RL-LS ,který je původem LARP CZ Mod,a je v mnoham ohledech velmi propracovany

Zahrát si za policajta,zachrannáře,nebo hasiče dle reality (s modelpackem) připadně ve vedlejších složkach mechanik,reportér...

Prostě přijdte a zkuste to pokud máte zájem .

Server s bohatymi zkušenosti z minulosti
Kdysi se jmenoval též Czech Game ,Re-Games
Server byl v minulosti velmi hrany (2014-17) až 15-20 hráču denně

SAMP IP (0.3DL) - 82.208.16.132:2019
Forum : http://rl-ls.8u.cz
Discord : Adresa na forum
FB : https://www.facebook.com/reallossantos/

Pravidla Serveru : http://rl-ls.8u.cz

61506169_2353623441365118_65434918105749

61554745_2353626961364766_29968818839727

Edited by ThomasCZ

Sdílet tento příspěvek

Můžu se zeptat proč neupgradujete na nejnovější verzi?

• Viditelnost v client listu.

• Možnost použití nejnovějších funkcí.

• Méně existujících cheatů.

Edited by Wrong Time Wrong Place

Sdílet tento příspěvek

před 12 minutami, Wrong Time Wrong Place said:

Můžu se zeptat proč neupgradujete na nejnovější verzi?

• Viditelnost v client listu.

• Možnost použití nejnovějších funkcí.

• Méně existujících cheatů.

Co jsem tak zjistoval,tak jestě dneška většina serveru běží na 0.3.7 a pokud dobře vím tak nejnovější verze je jestě stále v testovaní nikoliv ofiko stabilni

Sdílet tento příspěvek

Chce to opravit pár věcí a změnit pár věcí no...

Třeba když jsem se teleportoval na letistesf/lv s tankem tak jsem byl vymrštěn do vesmíru.. 

Když jsem zemřel napsalo mi to že nemocnice si účtuje 10$ poplatek za převezení atd ale ve hře jsem dostal -10k $ 😄

Potom jsem si všiml že je to vždy jenom random procento částky které u sebe mám... Tak jsem pro test dával /kill opakovaně a nakonec jsem se dostal do červené částky. 😄

Další věc... Prosím přestaň všude používat funkci SendClientMessageToAll... Člověk si lockne auto a píšeš to všem.. Člověk si zapne/vypne světla a píšeš to všem 😄 Pak v chatu máš spam jak sviň... 

Fakt si nejsem jistý, ale na helikoptéru nepotřebuješ ŘIDIČÁK 😄 ale letecký průkaz ne ?:D

To bylo vše co jsem postřehl...

• Haha! 3
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

Zašel jsem si na server to zkusit.

• Úprava dialogů.
  • Mapování - /draha.
  • Chat je naprosto bílý. Nemusí to být nutně špatně, ale mně se toto rozhodně nelíbí a nějaká úprava by se podle mě hodila.
  • Textdraw s informacemi o vozidle, přesněji palivo. Už to že to začíná přesně v místě kde končí text a je to černou barvou je nedobré. Ale není tam ani žádný box, který určuje, kolik může být maximálně paliva.
  • Hláška o jackpotu může hodit dvě stejná čísla. (Sázení v bance mi taky moc smysl nedává, ale říkal jsi že to budeš měnit.)
  • Tipy jsou taky celé bílé.
  • Při zvednutí pickupu zaměstnání mi to nabídne práci. Jakmile se zaměstnám, nabídne mi to výpověď. Celkově zobrazit dialog po zvednutí pickupu je blbost, udělat si to můžeš třeba na klávesu nebo na příkaz.
  • Vstup do nemocnice nezávisí na stisknutí F/Enteru, jak je u něj napsáno, do nemocnice mě to přenese hned při zvednutí pickupu.
  • Výplata za nicnedělání se mi nezdá, já vím, že to má mnoho serverů, ale je to blbost. 
  • Daň je možná něco, co má navodit reálné prostředí, jenomže daň se počítá a není to konstantně 1500$.
  • Hláška při smrti
Spoiler

[HRAČ]: Zemřel jsi ,byl jsi převezen do nemocnice,byli ti odebrány všechny zbraně

By se měla změnit na:

[HRÁČ]: Zemřel jsi, byl jsi převezen do nemocnice, byly ti odebrány všechny zbraně.

Sdílet tento příspěvek

před 30 minutami, ThomasCZ said:

Je tam herní čas a potom reálny čas ,avšak tem aktualizuje čas ze serveru .

ehm.... hours += 2; ... nebo požádat hosting (nevím jaký máš aby nastavili čas aktuální....

Nebo http request na čas... https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=305616

Edited by Amenadiel

Sdílet tento příspěvek

On 25. 5. 2019 at 20:26, deadshot32 said:

Dej to na verzi 0.3.7.. 😄 Nechápu, proč to máš v old verzi

(nejnovější verze je 0.3DL - ta je ta nedodělaná, nikoliv 0.3.7)

Nejnovější verze serveru je 0.3.7-R2 protože 0.3.DL-R1 je oddělená verze s tím že (tvrdil Kalcor) by se to mělo jednoho dne sloučit (ale kdo ví).

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

On 23. 6. 2019 at 19:20, ThomasCZ said:

Zkoušim přilakat hráče nové i staré a opět rozjet tu komunitu na ktere se hraje co se týče tematiky,v minulosti cca 2-3roky zpatky hrálo denně v průměru 10-15hráču

To jsi mi psal už v květnu na serveru a zřejmě se ti to pořád nedaří 😄 Samp komunita každým rokem je menší a menší v česku a na slovensku a lidi kteří to kdysi hráli tak už k tomu aktivně nesednou, takže tvá snaha je marná. 😄

Sdílet tento příspěvek

před 11 hodinami, Andrey said:

To jsi mi psal už v květnu na serveru a zřejmě se ti to pořád nedaří 😄 Samp komunita každým rokem je menší a menší v česku a na slovensku a lidi kteří to kdysi hráli tak už k tomu aktivně nesednou, takže tvá snaha je marná. 😄

Já vím no,těd tomu už spiše nechavam volný průběh jako tzv zájemci co mi psali jsou ,ale když došlo na dva pokusy ofiko otevřeni v rozumný den i čas  tak nikdo nepřišel radši. Asi je to tak komunita je menší a menší jak piseš

Sdílet tento příspěvek