Jump to content

info [SOUTĚŽ] Figurka za aktivitu!


ffredyk

Recommended Posts

TOTO sú admini... prepíše mi komenty ako sa mu pači a dá mi varovanie za 3b ze niečo porušujem.... Jediný kto tu niečo porušuje je ten modrý análny kolík. A ešte mi napíše ze ( neprojevení dostatečného množství inteligence) Tak sa pozry do zrkadla ty tupelo a strč si ten kolík do ANUSU. Čo take zle som tam napísal? To ze sa mi nepáči akú hovadzinu tu dávate? Nik nebude chcieť takúto somarinu. Si vyprosím aby niekto mi cez internet uražal moju inteligenciu a keď poď mi to povedať do tváre a nie skrývať sa na internete. VYZITKA PAWNO ADMINIOV:

 

Nevhodné chování (nadávky, neprojevení dostatečného množství inteligence pro působení na internetu). Další bodové varování bude obsahovat, dle bodů, omezení přispívat.

  • Řekni nám o tom ještě něco 1
  • OMEGALUL 2
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 4 minutami, Boy said:

TOTO sú admini... prepíše mi komenty ako sa mu pači a dá mi varovanie za 3b ze niečo porušujem.... Jediný kto tu niečo porušuje je ten modrý análny kolík. A ešte mi napíše ze ( neprojevení dostatečného množství inteligence) Tak sa pozry do zrkadla ty tupelo a strč si ten kolík do ANUSU. Čo take zle som tam napísal? To ze sa mi nepáči akú hovadzinu tu dávate? Nik nebude chcieť takúto somarinu. Si vyprosím aby niekto mi cez internet uražal moju inteligenciu a keď poď mi to povedať do tváre a nie skrývať sa na internete. VYZITKA PAWNO ADMINIOV:

 

Nevhodné chování (nadávky, neprojevení dostatečného množství inteligence pro působení na internetu). Další bodové varování bude obsahovat, dle bodů, omezení přispívat.

Však to přesně vystihuje tvé včerejší chování, tak co si zde stěžuješ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fakerko_ said:

Však to přesně vystihuje tvé včerejší chování, tak co si zde stěžuješ.

Viete vôbec čo v CZ znamená inteligencia? očividne ju asi v CZ nikto nemá

  • Řekni nám o tom ještě něco 1
Link to comment
Share on other sites

před 40 minutami, Boy said:

Viete vôbec čo v CZ znamená inteligencia? očividne ju asi v CZ nikto nemá

Národnosť ani rasa či vierovyznanie nemá nič spoločne s inteligenciou môj milý, takže ak sa tu niekto považuje za menej inteligentného, tak nie na základe pôvodu. Kto si ty, že si dovoľuješ hodnotiť inteligenciu cudzích osôb ktoré ani nepoznáš? Tak domyslíme si všetci svoje. 💁‍♂️

  • Řekni nám o tom ještě něco 1
Link to comment
Share on other sites

před 53 minutami, Boy said:

TOTO sú admini... prepíše mi komenty ako sa mu pači a dá mi varovanie za 3b ze niečo porušujem...

Když vykradeš banku, hlídač ti určitě nepodrží dveře... Jestliže jsi tak "inteligentní" jak o sobě prezentuješ, určitě přijdeš na to, co tím autor myslel.

Edited by Scydo
Link to comment
Share on other sites

před 2 hodinami, Boy said:

Viete vôbec čo v CZ znamená inteligencia? očividne ju asi v CZ nikto nemá

 

"inteligencia" neznamená v češtině nic, není to české slovo.

Super příspěvek!

  • Haha! 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kudris.cz said:

Ty si zasloužíš maximálně ban natož figurku :D 

A ty nový mozeg a lepšie IQ :D Mal si si ho pýtať na vianoce.

  • Řekni nám o tom ještě něco 2
Link to comment
Share on other sites

před 28 minutami, Boy said:

A ty nový mozeg a lepšie IQ :D Mal si si ho pýtať na vianoce.

Teda, aspoň že ty jsi tak nadpřirozeně inteligentní že tu dokážeš určit IQ lidí jen po přečtení jedné věty. 

Link to comment
Share on other sites

před 26 minutami, kudris.cz said:

Teda, aspoň že ty jsi tak nadpřirozeně inteligentní že tu dokážeš určit IQ lidí jen po přečtení jedné věty. 

Choď reklamovať ku mamke :D Lebo len urážať viete nič viac ;) Namyslený reťoši.

Link to comment
Share on other sites

před 19 minutami, Boy said:

Choď reklamovať ku mamke :D Lebo len urážať viete nič viac ;) Namyslený reťoši.

Ty jsi první, kdo tady začal urážet ffredykovu iniciativu...Se pak nediv, že dostáváš kartáč ;)

 

@ffredyk Zajímavý nápad :) Nenapadlo tě to ještě uhladit? Pokud si pamatuju správně, dělá se to pomocí výparů z acetonu.

Link to comment
Share on other sites

před 3 minutami, Om3n said:

Ty jsi první, kdo tady začal urážet ffredykovu iniciativu...Se pak nediv, že dostáváš kartáč ;)

 

@ffredyk Zajímavý nápad :) Nenapadlo tě to ještě uhladit? Pokud si pamatuju správně, dělá se to pomocí výparů z acetonu.

Takú čočotinu si vytlačím na 3D tlačiasni za 5sekúnd

Kde tu vidíš urážku? sa spamatajte .... len som tam podotkol ze každý kto má 3D tlačiareň to vie doma vytlačiť...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 18 minutami, Om3n said:

 

@ffredyk Zajímavý nápad :) Nenapadlo tě to ještě uhladit? Pokud si pamatuju správně, dělá se to pomocí výparů z acetonu.

Acetonem se dá uhladit jen ABS materiál - ten je jednak toxický a druhak vytváří kolem tisku toxickou atmosféru. Já tu tiskárnu mám za zády v pracovně, takže bych tu brzo skonal :D

Tohle je PETG, to můžu vzít maximálně šmirglem, ale aspoň to zase dlouho vydrží :D

Link to comment
Share on other sites

před 8 minutami, ffredyk said:

Acetonem se dá uhladit jen ABS materiál - ten je jednak toxický a druhak vytváří kolem tisku toxickou atmosféru. Já tu tiskárnu mám za zády v pracovně, takže bych tu brzo skonal :D

Tohle je PETG, to můžu vzít maximálně šmirglem, ale aspoň to zase dlouho vydrží :D

https://all3dp.com/2/petg-smoothing/

Jdi do toluenu. Budeš jen trochu v rauši :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 2 minutami, Om3n said:

https://all3dp.com/2/petg-smoothing/

Jdi do toluenu. Budeš jen trochu v rauši :D

 

Tak z toho by byly dobrý halušky po celém bytě :D 

Už jsem koukal na ten epoxy coating no, ale s tím je sraní.

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Boy said:

Choď reklamovať ku mamke :D Lebo len urážať viete nič viac ;) Namyslený reťoši.

Číst tě ještě nenaučili? Kde tě urážím? Ty jsi tu první začal rozjíždět trash komenty, měl by jsi vědět že každá akce má nějakou reakci.

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Jestli vám mohu něco doporučit, tak Boye prostě ignorujte. Čím menší mu budete věnovat pozornost, tím větší je šance, že si najde jinou zábavu. Třeba si půjde vytisknout figurku na svojí 3D tiskárně.

  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
On 12. 1. 2021 at 8:49, Boy said:

TOTO sú admini... prepíše mi komenty ako sa mu pači a dá mi varovanie za 3b ze niečo porušujem.... Jediný kto tu niečo porušuje je ten modrý análny kolík. A ešte mi napíše ze ( neprojevení dostatečného množství inteligence) Tak sa pozry do zrkadla ty tupelo a strč si ten kolík do ANUSU. Čo take zle som tam napísal? To ze sa mi nepáči akú hovadzinu tu dávate? Nik nebude chcieť takúto somarinu. Si vyprosím aby niekto mi cez internet uražal moju inteligenciu a keď poď mi to povedať do tváre a nie skrývať sa na internete. VYZITKA PAWNO ADMINIOV:

 

Nevhodné chování (nadávky, neprojevení dostatečného množství inteligence pro působení na internetu). Další bodové varování bude obsahovat, dle bodů, omezení přispívat.

(Já jsem udělil toto varování)  Jestli máš na to jiný názor, tak napiš. Ale mě to přijde naprosto adekvátní popis pro to co jsi dělal. Možná by stálo za to se začít slušně chovat, neurážet nikoho zbytečně. Pokud chceš být na tomto fóru a něco to pro tebe znamená, máš z něj třeba znalosti, zábavu s lidmi tady, tak je potřeba k tomu nějak slušně přistupovat. Fórum není od toho, aby si na něm někdo léčil komplexy. Od 4 bodů je zákaz přispívání na nějakou dobu. Já jsem dal 3, aby to bylo jako poslední varování. (To neznamená, že nemohu dát vyšší trest) Máš možnost se začít chovat slušně a pobývat tady s ostatníma. Myslel jsem si, že to bude stačit soukromě, ale evidentně to chceš vytáhnout veřejně. Takže já ti tady veřejně dávám poslední možnost se sebrat a něco se sebou dělat. Rozhodnutí je jen na tobě. Hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

před 4hodinami, Boy said:

Choď reklamovať ku mamke :D Lebo len urážať viete nič viac ;) Namyslený reťoši.

Tak ty jsi jiná ukázka pokrytectví. Urážíš všechny kdo ti odpoví ale sám narážíš, že tě někdo uráží. Kritizuješ, že nikdo nemá žádní IQ a nebo není inteligentní a sám inteligencí neoplýváš. Někdo ti normálně odpoví a ty ho hned "hejtuješ". Tak mi prosimtě ukaž, jak vypadá zcela normální inteligentní narážka, nebo komentář, na tebe, na kterou úplně stejně inteligentně a rozumně odpovíš, protože to jsem vážně zvědav, když jsme podle tebe všichni tak intelektuálně podřadný. Hádám, že ty si jeden z těch vymytých mozků ze MLM, které hajpujou pozitivní energií a přesvědčením, že kdokoliv tě uráží nebo kritizuje, tak ti jen závidí, i když leješ nebezpečný odpad do vod.

Edited by Scydo
Link to comment
Share on other sites

před 5hodinami, Boy said:

Choď reklamovať ku mamke :D Lebo len urážať viete nič viac ;) Namyslený reťoši.

Tak chod prec. Nikto ta tu nedrzi a ani nepotrebuje. Myslis si, ze tu nieco znamenas v komunite? Nie. Ked odides, tak tu po tebe ani pes nestekne. Tak si tu prestan riesit svoje komplexy a zacni sa spravat ako clovek alebo si najdi ine forum.

Link to comment
Share on other sites

před 6hodinami, Boy said:

Takú čočotinu si vytlačím na 3D tlačiasni za 5sekúnd

Kde tu vidíš urážku? sa spamatajte .... len som tam podotkol ze každý kto má 3D tlačiareň to vie doma vytlačiť...

Porad tu neni to video kde tisknes za 5 vterin tu figurku. Vypada to ze ses ulhanej zamindrakovanej pablb. Dej ho sem, frajere

Link to comment
Share on other sites

před 17minutami, Otravný_Znuděný said:

Porad tu neni to video kde tisknes za 5 vterin tu figurku. Vypada to ze ses ulhanej zamindrakovanej pablb. Dej ho sem, frajere

Vyřešte si to v chatu, bude to efektivnější než tady. Super!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...