Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
Matthew_Bennet

ukázka So... You want to hear a story, eh?

Recommended Posts

1490335592_flat550x550075f.jpg.ff1494a8f1d6fdfdbc5d9400dac33154.jpg

Skvelé prostredie, výborná hudba, množstvo misií, otvorený svet, obrovské množstvo rôznych zbraní...konečne prichádza pokračovanie neprekonateľnej hry...teda aspoň pre mňa. Osobne som pri jej prvom diele strávil najviac času čo sa týka hier. Neskutočne ma to držalo a neomrzelo ma to ani po dokončení hlavného príbehu. Stále bolo veľa možností čo robiť.  No aj napriek tomu, že som tú hru mal naozaj v hernom srdci, tak som nikdy dvojku nedohral nakoľko to môj počítač výkonnostne vzdal. No nezanevrel som a po dlllllllllllhej dobe som si kúpil Borderlands aj na xbox. Ešte lepší zážitok, ešte lepší pohľad na hru a nie je tomu čo vytknúť z mojej strany je to super hra. Čo myslíte, bude Borderlands 3 hra roku?

Sdílet tento příspěvek

Hele neskutečně mi bije do očí když font nepodporuje diakritiku a ty ji použiješ.  
/e. Omlouvám se, koukal jsem z mobilu, už to vidím v pohodě. 😄 

Edited by Wrong Time Wrong Place

Sdílet tento příspěvek

před 5 hodinami, mattyarts said:

Dám ti radu do života, nepoužívej Comic Sans, děkuju. Ušetříš tak hodně životů. Co se Bordelands 3 týče, nemyslím si že to bude hra roku. Dopadne to jako Mafia 3.

No nevím chlapče.  Už jen ta první mise vypadá dobře 😄 

A prosím nesrovnávej 2 různé hry... jako je Borderlands a Mafie.... 

Spoiler

Edited by Amenadiel

Sdílet tento příspěvek