Jump to content
  • 0
RayMcz

pomoc Potřebuji pomoct se scriptováním FiveM RP serveru

Dotaz

Zdravim udělal jsem si FiveM server a hodil by se mi někdo kdo má šikovné ručičky ohledně scriptování a celkově developu.

Server je skoro hotový akorát tam je ještě třeba dodělat/poupravit/opravit pár scriptů aby vše fungovalo jak má.

Na serveru je docela dost scriptů,některé jsou ještě starší a tak a tak hledám někoho kdo by mi je všechny zaktualizoval/poupravil/opravil aby fungovali jak mají protože když aktualizuji jeden tak třeba druhý přestane jít jak má.

Pokud by se zde tedy nacházel někdo kdo již v tomhle má bohatou zkušenost a udělal by ze serveru plně funkční server tak mi prosím dej na sebe kontakt...

Všechny scripty co by jsem potřeboval mám sepsané takže na všem by se pak už dalo domluvit.

Za dobře odvedenou práci je možná i finanční odměna :)

//edit by HP: přesun do správné kategorie -- GTA V

Sdílet tento příspěvek

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0
On ‎29‎.‎08‎.‎2019 at 12:56, Albus Brambůrek said:

Bylo by fajn, kdyby si nějaké problémy dával přímo na fórum, rád pomůžu tu abych rozjel sekci pro FiveM ale opravdu nebudu zdarma dělat práci jen pro Váš server 😄 

čau nemusíš ale mohl bys udělat neaky tutoriály na fivem např jak přidat mapu nebo auta apod..... 

Sdílet tento příspěvek

• 0
On 2. 9. 2019 at 23:05, TedakCZ said:

čau nemusíš ale mohl bys udělat neaky tutoriály na fivem např jak přidat mapu nebo auta apod..... 

Mno aktuálně jsem tam přidával ukázku scriptu, co pomocí příkazů ti ukáže steam jména hráčů v okruhu 100m a nikdo si toho ani nevšiml nevím, jestli je to dobrá volba chtěl jsem pokračovat ale tady o to očividně není zájem.

Sdílet tento příspěvek

• 0
před 8 hodinami, Albus Brambůrek said:

Mno aktuálně jsem tam přidával ukázku scriptu, co pomocí příkazů ti ukáže steam jména hráčů v okruhu 100m a nikdo si toho ani nevšiml nevím, jestli je to dobrá volba chtěl jsem pokračovat ale tady o to očividně není zájem.

myslím že je např já bych chtěl přidat na server jednu mapu ale nwm jak a když semi to povede tak se ani neukaže mapa a litam ve vzduchu a umiram dokola 

Sdílet tento příspěvek