Jump to content

nabízím Predám


Janik22

Recommended Posts

Zdravím predávám mod Podobny DreamGamingu 

Mod má 30Tisic radkov

Má ruzny mise 

stunty

bodovaci system 

kostka

mince

admin system

event system

a atd možte sa prist pozriet 

//----------------------------------------------

//IP : 82.208.17.10:27836

//Cena : 20€-+

//-------------------------------------------------------

  • Řekni nám o tom ještě něco 2
  • Si děláš prdel? :D 2
  • OMEGALUL 1
  • Zmatený 1
  • Nope 2
Link to comment
Share on other sites

Pokud jsi vytvořil ten mód, nebo někdo za tebe (i když mám silné pochybnosti), a je jen "podobný" a ne stejný, tak co je tam jinak?

Link to comment
Share on other sites

Ty vole, si ho musel někde stáhnout, nevěřím, že si ho dělal ty, nebo vůbec něco upravil, když nedokážeš napsat smysluplnou větu natož pak něco scriptovat.:tootoot:

  • Haha! 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Je pravda, ze na tomto modu puvodne delal hrac s nickem DeNisKo asi dva roky zpatky, pamatuju si kdyz jsem na jeho testovacim serveru byl ty dva roky zpatky a nebylo tam vubec nic krome uvitacich kravin a par dalsich malickosti, po case jsem tam byl znova a uz tam tech veci bylo vic, takze se da rict ze mod je udelany odznova nekym jinym, ale urcite ho nedelal Janik22 :) 

zas aby to nebyl offtopic

kdy odemknes ten server at se muzu jit podivat? :(

Link to comment
Share on other sites

Pokud tomu rozumím, tak DreamGaming měl GameMode na způsobu Reálné Země jako každý druhý server. 
Dále vidím že je na způsobu reálné země od ATomase. Proč je tedy v creditu " Vytvořil " nick ATomas ? 
Dále Janik zde píše že prodá GM na zbůsob DG nemůže ho prodat protože není prokázánop že to je jeho gamemode. Dále FandaGaming. myslím že to patří Magnetovi ne ?
a asi závěr. Tento credit sem viděl u Reálné Zemé by OCET nebo také Ganja CIty od stejného autora.

Edited by NuMeRe
Link to comment
Share on other sites

On 8. 8. 2020 at 21:40, NuMeRe said:

Pokud tomu rozumím, tak DreamGaming měl GameMode na způsobu Reálné Země jako každý druhý server. 
Dále vidím že je na způsobu reálné země od ATomase. Proč je tedy v creditu " Vytvořil " nick ATomas ? 
Dále Janik zde píše že prodá GM na zbůsob DG nemůže ho prodat protože není prokázánop že to je jeho gamemode. Dále FandaGaming. myslím že to patří Magnetovi ne ?
a asi závěr. Tento credit sem viděl u Reálné Zemé by OCET nebo také Ganja CIty od stejného autora.

Ten mód pouze Magnet upravil. Takže mu úplně nepatří. Přidal tam jen Event Systém a pár věcí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...