Jump to content
  • 0

pomoc Plz help idk


Janik22

Dotaz

C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(751) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(751) : error 004: function "OnDialogResponse" is not implemented
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(753) : error 017: undefined symbol "dialogid"
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(756) : error 002: only a single statement (or expression) can follow each "case"
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(756) : error 017: undefined symbol "dialogid"
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(758) : error 017: undefined symbol "response"
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(761) : error 017: undefined symbol "inputtext"
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(766) : error 017: undefined symbol "inputtext"
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(789) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(789) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(789) : error 001: expected token: ";", but found "if"
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(789) : error 017: undefined symbol "dialogid"
C:\Users\Janik22\Desktop\dg85.pwn(789) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664              Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


12 Errors.

  • Nope 4
Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

však ten mod je bez chyby..... -_- takže dobre by bolo keby sa to tu uzavrie.... -_- 

PS: prečo miešaš dudb, dini a dof2 dokopy? to je akoby si miešal hrušky a jablka dokopy

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 4 minutami, Mivčo said:

však ten mod je bez chyby..... -_- takže dobre by bolo keby sa to tu uzavrie.... -_- 

PS: prečo miešaš dudb, dini a dof2 dokopy? to je akoby si miešal hrušky a jablka dokopy

Robím to rád ❤️

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 20 minutami, Janik22 said:

Robím to rád ❤️

Rád robíš úplné hovadiny jo?

I když, po tom, co se tady ptáš na pomoc při opravě, já ti popsal kde je pravděpodobný důvod chyby a místo opravy k tomu ještě otravuješ ATomase pro opravu, a odešleš do VLASTNÍHO helpu VLASTNÍ opravenou verzi... tak se už nedivím ničemu.

  • Paráda! (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 28 minutami, Scydo said:

Rád robíš úplné hovadiny jo?

I když, po tom, co se tady ptáš na pomoc při opravě, já ti popsal kde je pravděpodobný důvod chyby a místo opravy k tomu ještě otravuješ ATomase pro opravu, a odešleš do VLASTNÍHO helpu VLASTNÍ opravenou verzi... tak se už nedivím ničemu.

Ja jsem nepsal atomasovi aby to opravíl :DDD on sam napsal ja som si to davno opravíl

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 1 minutou, Janik22 said:

Ja jsem nepsal atomasovi aby to opravíl :DDD on sam napsal ja som si to davno opravíl

On 20. 8. 2020 at 2:10, ATomas said:

Dej sem ten link na pastebin a mozna se na to mrknu 😄

On 21. 8. 2020 at 12:23, Janik22 said:

To jo. Ale ty to hodíš, jak @Mivčo trefně naznačil, jako psovi a opravuj. A pak nám tu tvrdíš, že jsi to opravil sám od sebe? Až chvilku po tom, co jsi mu to poslal?
Nevím jak ostatním, ale mně to přijde dost podezřelé...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 44 minutami, Scydo said:

To jo. Ale ty to hodíš, jak @Mivčo trefně naznačil, jako psovi a opravuj. A pak nám tu tvrdíš, že jsi to opravil sám od sebe? Až chvilku po tom, co jsi mu to poslal?
Nevím jak ostatním, ale mně to přijde dost podezřelé...

 

 

ja jsem to ješte skor opravíl ješte pred 12dnami

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Schrnul bych to tak,  že tato sekce " Pomoc " slouží k tomu aby se ostatní pawneři co tvoří GameMode nebo nějaký FilterScript mohli obrátit na ostatní s nějakou chybkou kterou neumějí opravit nebo neví co to je za chybu apod...
Né jako tady zakladatel tohoto topicu co se tu hádá a posílá k opravě cizí FS které údajně udělal sám a tvrdí že je opravený.

PS: Příště požádej ATomase líp o pomoc a ne jak na psa.

Edited by NuMeRe
Věta chyběla
Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 48 minutami, Scydo said:

To jo. Ale ty to hodíš, jak @Mivčo trefně naznačil, jako psovi a opravuj. A pak nám tu tvrdíš, že jsi to opravil sám od sebe? Až chvilku po tom, co jsi mu to poslal?
Nevím jak ostatním, ale mně to přijde dost podezřelé...

 

 

mne to pripadá nejaký ten troll človek... 🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...