Jump to content

Recommended Posts

Já nevím jak vy. Ale nelíbí se mi spojení hodnocení a reputace. Protože někdy chci jen vyjádřit, že se mi líbí konkrétní post, ale dávat kvůli tomu hned rep+?

Já bych zavedl hodnocení zvlášť a reputaci zvlášť.

• Řekni nám o tom ještě něco 1
  • Si děláš prdel? :D 1
  • Nope 1

Sdílet tento příspěvek

před 3 minutami, Hip said:

dej tomu něco jiného, co rep+ nedává, konec konců, že je nějaká odpověď fajn je na rep+, tohle není facebook aby se tu hrálo na lajky

Mám dát na příspěvek který se mi líbí například "Děláš si prdel"?

Sdílet tento příspěvek

Taky mi prijde uplne zbytecny navrh... Proste se na reputaci koukej jinak. Driv jsem to nejak taky extra nevnimal, spis to byl takovej indikator toho, ze ten danej clovek je na foru aktivni a lidi o nem maji nejake mineni

Maximalne dokopat vEnda at to jinak prelozi, navic tohle uz je podle me proste novinka v IPB foru, ktera se snazi prebirat features ze socialnich medii

Sdílet tento příspěvek

Je to tak, jak říká HighPrint, je to taková simulace reakcí z Facebooku. Mohl bych zavést reakci, která by vyjadřovala souhlas a zároveň nezvyšovala reputaci, ale postrádalo by to smysl. Reputace tu vždy představovala souhrn všeho - ať už se ti líbí názor daného příspěvku nebo to, že ti dotyčný pomohl, nebo že napsal kvalitní návod.

Dříve jsme na Ewolutions zkoušeli plugin, který oddělil reputaci, která by se dávala příspěvkům, se kterými souhlasíš, od poděkování, které mělo sloužit pro návody a příspěvky v helpech. Má to ale dost nevýhod: jednak už nemůžeš odlišit předchozí poděkování od reputace, jednak by si na to komunita musela navyknout (a ruku na srdce, někteří stále dávali reputaci místo poděkování a naopak) a jednak byl ten plugin dělaný pro starou verzi IPB.

Proto bych to nechal tak, jak je to teď. Když někdo pomůže v help tématu, můžeš pro to hlasovat jako na Stack Overflow. K dobrým návodům přidávají moderátoři zprávu, že se jedná o ověřený návod. Takže nechme reputaci reputací a ať se lidé sami rozhodnou, čemu chtějí dát rep+, samozřejmě s vědomím, že to zvýší čítač.

Sdílet tento příspěvek