Jump to content

Anketa  

19 members have voted

1. 1. Spam ochranu pryč?

• POŠLETE JI DO VĚČNÝCH LOVIŠŤ!
      12
    • NAH
      7

Recommended Posts

Ahoj, už dlouho mě štve spam ochrana v shoutboxu, která je dle mého úplně zbytečná. Často chci něco poslat hned za 1. zprávou a musím čekat dlouhých 7 sekund. Dal bych ji úplně pryč. Co vy na to?

@Lucifer Morningstar Mohlo by se udělat jednou něco pro uživatele a ne proti nim.

Edited by Woody
  • Paráda! (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

před 6 minutami, HighPrint said:

Spis bych snizil tu casovou hranici na 2-3s. Na druhou stranu je fakt, ze jsem nezaznamenal jeste snahu o spam

2 sekundy? 😄 Dejte to pryč úplně, jste s tím šměšní. Dřív tu nic takového nebylo a fungovalo to.

Edited by Woody

Sdílet tento příspěvek

Souhlasím se zkrácením, ale v žádném případě ji nezrušíme úplně. Věřím totiž, že se najde alespoň jeden troll, který by toho hned po zrušení zneužil a začal by spamovat o sto šest. Optimální by byly 3 až 4 sekundy, pod tři bych to neviděl.

Doporučuji ti, aby ses naučil formulovat věty tak, abys nemusel každých několik sekund odesílat další zprávu do chatu.

Sdílet tento příspěvek

Nevím no. Je to otravné pro lidi, co se naučili psát nejdříve nějakou větu, odeslat a po ní ihned odeslali emotikon :d(aka já), tak je otravné čekat ty sekundy jen pro odeslání toho smajlíka. Jedině v tomhle spatřuju důvod to zrušit... jinak asi zkrátit. 

Sdílet tento příspěvek

Vzhledem k všeobecnému zájmu a Woodyho velkým modrým očím jsem zkrátil čas ochrany z deseti na tři sekundy. Počítejte ale s tím, že je to na zkoušku, pokud by se to z nějakého důvodu neosvědčilo, opět se to zvedne.

před 1 minutou, Wrong Time Wrong Place said:

At se spustí ochrana třeba na 20 sekund ale až po 3 odeslaných zprávách po sobě. (v intervalu kratším třeba než 10 sekund)

Jsme omezeni možnostmi IPB, taková pokročilá nastavení nenabízí.

Sdílet tento příspěvek