Jump to content

nabízím Nabizim


Janik22

Recommended Posts

Zdravím jak každý píše neviem nič s pawnom, takže nabizim pomoc kto by chcel napíšte mi sz pomoc je zdarma 

Opravujem scripty /Mody free

alebo na  iných sociálnych stránkach

FB https://www.facebook.com/trtkos1/

DC : Janik22#4790

IG https://www.instagram.com/jeblinqo/

 

  • Řekni nám o tom ještě něco 2
  • Si děláš prdel? :D 4
  • OMEGALUL 2
  • Zmatený 1
  • Smutný 1
  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

To že neumíš nic v Pawnu je pravda. Jelikož si zatím nikoho nepřesvědčil že v pawnu něco umíš.
A pokud opravuješ Gm a FS silně pochybuji. Jelikož člověk co v pawnu neumí absolutně nic, nemůže nikdy nic v pawnu opravit.

Edited by NuMeRe
Link to comment
Share on other sites

před 9 hodinami, Janik22 said:

Zdravím jak každý píše neviem nič s pawnom, takže nabizim pomoc kto by chcel napíšte mi sz pomoc je zdarma 

Opravujem scripty /Mody free

alebo na  iných sociálnych stránkach

FB https://www.facebook.com/trtkos1/

DC : Janik22#4790

IG https://www.instagram.com/jeblinqo/

 

Nic ti nerozumiem; skus to radsej nakreslit.

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

Janik je prvotřídní pawner. Soudě podle světového tutorialu na jeho kanále umí perfektně tabovat a vysvětlovat. Hlavně se mu daří opravovat warningy tím, že zkusí odstranit pár nul, jestli náhodou warning nezmizí. (minuta 1:00)

 

  • Haha! 2
Link to comment
Share on other sites

před 11 hodinami, Janik22 said:

Zdravím jak každý píše neviem nič s pawnom, takže nabizim pomoc kto by chcel napíšte mi sz pomoc je zdarma ...(více)

Takže počkej... Vysvětli mi jak dokážeš nabízet něco, co sám nemáš? To zní jako efekt, co se děje během dělení nulou... Nebo to je jen další finta, jak z lidí vytáhnout prachy nebo cizí práce?

před 1 hodinou, mxco said:

Janik je prvotřídní pawner. Soudě podle světového tutorialu na jeho kanále umí perfektně tabovat a vysvětlovat ...(více)

Ale hlavně se mi líbí, jak se snaží nastavit skóre na hodnotu nastavení skóre... To mi něco připomíná: :d


415m.JPG

  • Paráda! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Nechapem jak vám tak môže drbat ako ten  numere pawner roka ktorý ty pošle anticheat aj ked to je čisty script  nič tam nieje

a napíše je tam všetko

hodíl som to do deamx

takže nepíš že neviem nič o pawne a ešte niečo 

Takže vraj scydo ty krádne pawna no dobre 

scydo je to právda že mu krádneš pawna ? 

  • Si děláš prdel? :D 1
  • OMEGALUL 1
  • Haha! 2
Link to comment
Share on other sites

před 3 minutami, Janik22 said:

Nechapem jak vám tak môže drbat ako ten  numere pawner roka ktorý ty pošle anticheat aj ked to je čisty script  nič tam nieje

a napíše je tam všetko

hodíl som to do deamx

takže nepíš že neviem nič o pawne a ešte niečo 

Takže vraj scydo ty krádne pawna no dobre 

scydo je to právda že mu krádneš pawna ? 

eh prosím ťa, nauč sa aspoň výslovnosť... chápal by som, že sa pomýliš v slove ktoré sa vyslovuje tvrdo (napríklad: napríklad), ale v slove TY/TI? sakra šak to skús vysloviť... ty vyslovuješ TI ako TY?

a myslím, že uživatelia majú predstavu o tom čo robíš, takže neviem či sa ti niekto ozve na tvoj tzv. "inzerát", naviac keď je tu aj prezentácia "schopností" ktoré ovládaš

Link to comment
Share on other sites

před 14 minutami, Janik22 said:

Nechapem jak vám tak môže drbat ako ten  numere pawner roka ktorý ty pošle anticheat aj ked to je čisty script  nič tam nieje

a napíše je tam všetko

hodíl som to do deamx

takže nepíš že neviem nič o pawne a ešte niečo 

Takže vraj scydo ty krádne pawna no dobre 

scydo je to právda že mu krádneš pawna ? 

Navrhujem ti kúpiť si nový počitač a vysrať sa aj n SAMP.... Odstrániť si všetky účty z pawno.cz a hrať dačo iné... Niekto proste nemá hlavu na programovanie ale chuť tam je. A to je tvoj prípad. 

Link to comment
Share on other sites

před 5 hodinami, Janik22 said:

Nechapem jak vám tak môže drbat ako ten  numere pawner roka ktorý ty pošle anticheat aj ked to je čisty script  nič tam nieje

a napíše je tam všetko

hodíl som to do deamx

takže nepíš že neviem nič o pawne a ešte niečo 

Takže vraj scydo ty krádne pawna no dobre 

scydo je to právda že mu krádneš pawna ? 

Ty také posíláš tvé Gm i když nejsou tvé :D

Link to comment
Share on other sites

před 12 hodinami, Janik22 said:

ten  numere pawner roka ktorý ty pošle anticheat aj ked to je čisty script  nič tam nieje, a napíše je tam všetko

:rofl:
Taky nic jiného si nezasloužíš. Protože víme, co bys s ním udělal... :d

Pokud jde o to obvinění z "krádeže", tak určitě. Ukradil jsem toho víc jak ty... Dokonce jsem byl v tom tak dobrej, že místo toho, abych okopírovaný kód rovnou prodával, a jen trapně přepsal autora, tak jsem ho celý vymazal, a napsal dle sebe řádek po řádku. :v: Odhalen.

  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...