Jump to content

ostatní (Ne)vyriešený problém


Matthew_Bennet

Recommended Posts

Ahoj. Pozorujem momentálne dianie na tomto fóre a nevychádzam z údivu. Chalan dostane negatívne reakcie na príspevok, hneď je z toho na mäkko a začína sa “nevinná” slovná a reakčná vojna 😂
 

Každý si môže vyjadriť slobodne svoj názor nech je akýkoľvek a toho by sme sa mohli držať. Už to nie je len v čete, ale aj v príspevku a je celkom jedno či je to príspevok od človeka, ktorý seriózne hľadá pomoc a potrebuje radu alebo nám všetkým známy obchodník s módmi. Je to od profesionálov neprofesionálne chovanie za mňa nakoľko už nejde len o výmenu názorov, ale aj o nejaké vzájomné útoky na toho druhého. 
 

Sekcia help je tu jednak preto aby si aj ďalší potencionálny hľadači pomoci mohli pozrieť ako sa ich daný problém dá vyriešiť to je jedna vec a druhá vec je, že v tých príspevkoch sa vyjadrí viac ľudí a žiadateľ tak dostane viac rozdielnych názorov ako sa to dá/nedá ako by to malo/nemalo byť. 
 

Mali by ste sa uvedomiť z toho dôvodu, že to nevrhá dobré svetlo na vás ani na fórum ako také, keď tu budú ľudia čítať takéto shity 🌹

  • Kappa 1
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Nemůžu říct pitomec ale pitomci 🤣🤣

Jako když dám reakci tak jsem ji dal z nějakého důvodu. A nebudu brečet 🤣 a ten druhý všímám si že začla válka reakcí 🤣 já dám tobě negativní reakci a ty zas mě. No celé na hlavu toto fórum... Kvůli reakcím se tu hádají děti no. Jak ten numere tak ten skýdo nebo co to je.

  • Kappa 1
  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

Takže dočetl sem se, že numere chtěl pomoc někomu tak mu dotyčná osoba napsala fo SZ ok a za to dostal Nope ? Kravina zneužití reakce.

 

Dál sem si všimnul že doposud nikdo nepoužíval v pravo vedle profilového obrázku označení správné odpovědi. A najednou s numerem máte neschody a najednou tam má -5 tak taky nějaké divné ? Neřeknu kdyby to měli všichni za spatnou radu či komentář ale jen jeden uživatel ? Vážně ? Další důkaz k spiknutí. Btw kdyby ste si radši zrušili tady účet a srali na všechno a šli byste makat do práce a zakládat rodinu a neřešit sračky tpc.

Dál se numere dotázal proč mu byla udělena reakce Nope a nebrečel že má nope. Mě to přijde že jste jak malý děti. Kdyby ste si vy dva ty a numere někde zavolali a vysvetlili si to všechno a udělali tlustou čáru za vším. Uděláte daleko víc než se tu dohadovat a dovolím si říct že kvůli debilitám...

Dále říkáš že nebudeš reagovat na jeho příspěvky a reakce je co ? Reagování na příspěvky. Takže pokud nebudeš odpovídat na jeho příspěvky tak ani reakce. 

 

Jako oba dva jste ostudou pro pawno.cz jen absolutní debilové se pohádají kvůli reakcím na debilní stránce twl oba dva jak ty tak numere jste ostudou pro pawno.cz protože toto je nehorázný. Pochopím plagiátorství ale kvůli Palečkům a srdíčkam na komentáře twl jděte se zahrabat 70 m pod zem.

Edited by MurdoGRX
  • Nope 3
Link to comment
Share on other sites

před 2 hodinami, MurdoGRX said:

Takže dočetl sem se, že numere chtěl pomoc někomu tak mu dotyčná osoba napsala fo SZ ok a za to dostal Nope ? Kravina zneužití reakce.

 

Dál sem si všimnul že doposud nikdo nepoužíval v pravo vedle profilového obrázku označení správné odpovědi. A najednou s numerem máte neschody a najednou tam má -5 tak taky nějaké divné ? Neřeknu kdyby to měli všichni za spatnou radu či komentář ale jen jeden uživatel ? Vážně ? Další důkaz k spiknutí. Btw kdyby ste si radši zrušili tady účet a srali na všechno a šli byste makat do práce a zakládat rodinu a neřešit sračky tpc.

Dál se numere dotázal proč mu byla udělena reakce Nope a nebrečel že má nope. Mě to přijde že jste jak malý děti. Kdyby ste si vy dva ty a numere někde zavolali a vysvetlili si to všechno a udělali tlustou čáru za vším. Uděláte daleko víc než se tu dohadovat a dovolím si říct že kvůli debilitám...

Dále říkáš že nebudeš reagovat na jeho příspěvky a reakce je co ? Reagování na příspěvky. Takže pokud nebudeš odpovídat na jeho příspěvky tak ani reakce. 

 

Jako oba dva jste ostudou pro pawno.cz jen absolutní debilové se pohádají kvůli reakcím na debilní stránce twl oba dva jak ty tak numere jste ostudou pro pawno.cz protože toto je nehorázný. Pochopím plagiátorství ale kvůli Palečkům a srdíčkam na komentáře twl jděte se zahrabat 70 m pod zem.

Hlavny problem s numere je ten, ze kvalita jeho rad, ako je vidiet je nedostatocna. Ludi taha na discord, kde im mozno poradi, ale ak im poradi spatne, tak to nema kto skontrolovat a napravit ho.

A hlavne, forum sluzi na to, aby sa tu generoval obsah otazkami/odpovedami. Ak je odpoved "napis mi na discord", tak cely topic nema vyznam preto, ze bola polozena otazka, ale odpoved nikde.

Si predstav, ze nieco programujes, posere sa ti to, tak googlis a jedine co najdes je 10 rovnakych otazok na stack overflow a u kazdej by bola odpoved "napis mi na discord". Co by si sa potom dozvedel? Nic.

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

před 46 minutami, Jiu said:

Hlavny problem s numere je ten, ze kvalita jeho rad, ako je vidiet je nedostatocna. Ludi taha na discord, kde im mozno poradi, ale ak im poradi spatne, tak to nema kto skontrolovat a napravit ho.

A hlavne, forum sluzi na to, aby sa tu generoval obsah otazkami/odpovedami. Ak je odpoved "napis mi na discord", tak cely topic nema vyznam preto, ze bola polozena otazka, ale odpoved nikde.

Si predstav, ze nieco programujes, posere sa ti to, tak googlis a jedine co najdes je 10 rovnakych otazok na stack overflow a u kazdej by bola odpoved "napis mi na discord". Co by si sa potom dozvedel? Nic.

Naprosto s tebou souhlasím.  – Tato odpověď není spam, ale reakce na příspěvěk, která nelze vyjádřit jinak z důvodu, že je omezen počet reakcí.

Link to comment
Share on other sites

před 3 hodinami, MurdoGRX said:

 Btw kdyby ste si radši zrušili tady účet a srali na všechno a šli byste makat do práce a zakládat rodinu a neřešit sračky tpc.

Dál se numere dotázal proč mu byla udělena reakce Nope a nebrečel že má nope. Mě to přijde že jste jak malý děti. Kdyby ste si vy dva ty a numere někde zavolali a vysvetlili si to všechno a udělali tlustou čáru za vším. Uděláte daleko víc než se tu dohadovat a dovolím si říct že kvůli debilitám...

 

Skvěle tu radíš. Moc dobrá ráda, celkem dospělácká. Mám jenom jednu otázku... Když nám to tady radíš, něco tak očividně pozitivního, proč to sám ne(u)děláš?
Taky se mi líbí, jak nemáš absolutní problém napsat sr***, alepak neochotně chceš psát "deb****". Horší slova se ti píší snáz?

Protože, tohle může být potenciální multiúčet, tak se k tomu nějak moc vyjadřovat nebudu...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Fajn. Názorně má slova převedu. 20 mi je.

PS: prosím nějakého moderátora, aby mi smazal tento účet. Stejně toto fórum nemá budoucnost a radši se budu věnovat životu než trávit čas s děckama....

Končím

Link to comment
Share on other sites

před 5 hodinami, Jiu said:

Hlavny problem s numere je ten, ze kvalita jeho rad, ako je vidiet je nedostatocna. Ludi taha na discord, kde im mozno poradi, ale ak im poradi spatne, tak to nema kto skontrolovat a napravit ho.

A hlavne, forum sluzi na to, aby sa tu generoval obsah otazkami/odpovedami. Ak je odpoved "napis mi na discord", tak cely topic nema vyznam preto, ze bola polozena otazka, ale odpoved nikde.

Si predstav, ze nieco programujes, posere sa ti to, tak googlis a jedine co najdes je 10 rovnakych otazok na stack overflow a u kazdej by bola odpoved "napis mi na discord". Co by si sa potom dozvedel? Nic.

Dobře, uznávám chybu. Zkusím se napravit. Máš pravdu. omlouvám se. Budu radit do příspěvků a nebudu je tahat na discord. Vzdávám to.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...