Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
Wrong Time Wrong Place

nabízím Kompletní ochrana pro SA:MP servery

Recommended Posts

Nabídka stažena z prodeje, nemám už absolutně žádnou náladu se tu s někým hádat. 

Edited by Wrong Time Wrong Place
  • Nope 1
By vEnd,

Téma bylo uzamčeno, protože nabídka byla stažena.

Sdílet tento příspěvek

před 24 minutami, rEf said:

100% přesnost? si trošku věříš ne? 😄 

To, kde je 100% je kompletně otestováno za všech známých podmínek, v nichž může být chyba. Takže jo, věřím. 😛 

Edited by Wrong Time Wrong Place

Sdílet tento příspěvek

před 16 minutami, Wrong Time Wrong Place said:

To, kde je 100% je kompletně otestováno za všech známých podmínek, v nichž může být chyba. Takže jo, věřím. 😛 

😄 mohl bych jako příklad uvést fly mód v tom že není fly mod jako fly mod podívej se třeba na rozdíl fly mod v mod_sa, cleo (což by mohla být věc kterou jsi nevzal v potaz) a celkově vždy se něco najde pochybuji že tzv. ochrana proti Airbrk případně mod_sa a jiné bude 100% na něčem jako je ochrana proti spamu se zase nedá co moc pokazit 😄 já osobně bych neměl koule tvrdit 100% přesnost ale jestli je máš v pohodě

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

Just now, rEf said:

😄 mohl bych jako příklad uvést fly mód v tom že není fly mod jako fly mod podívej se třeba na rozdíl fly mod v mod_sa, cleo (což by mohla být věc kterou jsi nevzal v potaz)

Ale vzal.

před 1 minutou, rEf said:

pochybuji že tzv. ochrana proti Airbrk případně mod_sa a jiné bude 100%

Ale bude.

před 2 minutami, rEf said:

na něčem jako je ochrana proti spamu se zase nedá co moc pokazit 😄 

Já taky netvrdim že dá. :d

Sdílet tento příspěvek

Dobře když tomu bezmezně věříš tak jsi asi vyzrál právě nad všemi verzemi toho co jsi popsal na celém internetu 😄 

Ano, vyzrál.

Lepší jak Nex-AC

To záleží na úhlu pohledu. Nex-AC má víc anti-cheatů.

Sdílet tento příspěvek

před 1 minutou, Tanga said:

Možno by ti pomohlo predať to, keby si si založil server nejaky testovaci, kde si každy može prisť a otestovať svoje cheaty. ^_^

Popřemýšlím. (y)

před 2 minutami, rEf said:

Těch AC je víc asi jako mých pochybností vůči tomu co píšeš. No nic pane Jesus dále už nemám co říci.

Pochybnosti ti brát nemůžu, je to tvůj subjektivní názor.

Sdílet tento příspěvek

Zdar Wrong Time Wrong Place,

Pokud-li je tvá ochrana je 100% jak tvrdíš podle toho co jsi napsal, určité budeš souhlasit s mým testem - mám hodně dostupných modifikací na které máš 100% přesnost, proto bych je rád odzkoušel a podle toho bych nějak dal postupoval a po úspěšném testu by mohlo dojít k zakoupení souhlasíš? 

Sdílet tento příspěvek

před 41 minutami, Dope dAK1nG said:

Pokud-li je tvá ochrana je 100% jak tvrdíš podle toho co jsi napsal, určité budeš souhlasit s mým testem - mám hodně dostupných modifikací na které máš 100% přesnost, proto bych je rád odzkoušel a podle toho bych nějak dal postupoval a po úspěšném testu by mohlo dojít k zakoupení souhlasíš? 

Samozřejmě. SZ.

Sdílet tento příspěvek

před 2 hodinami, Dope dAK1nG said:

Pak sem napiš, jak to dopadlo. Určitě nejsem jediný, kdo je zde zvědav na to, zda je to vážně stoprocentně funkční.

Edited by Rawy
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

před 18 hodinami, Sallen21 said:

Myslím, si že bych dokázal obejít tvůj AC, pomoci jednoho cheatů 😄

1. tester, chtěl ale testovat cheaty, které zde vůbec nejsou uvedené. Takže jsme testovat ani nezačali.

Sdílet tento příspěvek

Wrong Time Wrong Place

Nebudu toto brát jako pomstu že si mi nedal like na moji ochranu ale.

- Není video [ Defakto nikdo neví jak to funguje ] Je to zas blbý když skončí zkušební doba a někdo se chce kouknout jak to funguje ]
-  Jak můžeš vědět, že to 100% funguje když si to ani netestoval ?
- nenajdeme kod nebo část kodu tvé ochrany. Co když si ji někde stahnul a upravil ? nevíme nikdo.
- Video ukázka by byla ale dobrá když něco nabízíš
- Zkušební verze dobře ale jak zamezíš tomu aby ti ji nikdo neukradl ? [ To přijedeš k němu píchneš flešku s ochrnaou do PC a budeš u něj sedět a hlídat aby si to nestahl ? ]
- Kde je AntiRcon hack Hacker pomocí Rcon hesla hackne server 

Dále jak víš že Anti S0beit jede na 100 % ? takový Creepy obejde každou ochranu obešel ochranu i na serveru DG tak jak víš že to nikdo neobejde 

Rada : NEDÁVEJ PROCENTA KDYŽ NEVÍŠ JESTLI TO FUNGUJE TAK JAK MÁ 

Edited by Tomas EP
  • Paráda! (+1) 2
  • To co je? :D 1
  • Haha! 1
  • Nope 1

Sdílet tento příspěvek

před 2 hodinami, Tomas EP said:

Wrong Time Wrong Place

Nebudu toto brát jako pomstu že si mi nedal like na moji ochranu ale.

- Není video [ Defakto nikdo neví jak to funguje ] Je to zas blbý když skončí zkušební doba a někdo se chce kouknout jak to funguje ]
- nenajdeme kod nebo část kodu tvé ochrany. Co když si ji někde stahnul a upravil ? nevíme nikdo.
- Zkušební verze dobře ale jak zamezíš tomu aby ti ji nikdo neukradl ? [ To přijedeš k němu píchneš flešku s ochrnaou do PC a budeš u něj sedět a hlídat aby si to nestahl ? ]

Dále jak víš že Anti S0beit jede na 100 % ? takový Creepy obejde každou ochranu obešel ochranu i na serveru DG tak jak víš že to nikdo neobejde 

Tobě odpovím až přijdu domů, nečekej že to budou dvakrát vlídná slova za tuhle hovadinu co jsi napsal.

• Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

před 3 hodinami, Tomas EP said:

Nikdo neví jak to funguje? Na to je ta zkušební doba, po kterou to můžeš vyzkoušet na svém serveru. Jestli se nelíbí, můžeš to nechat tak. Není žádnou povinností to používat!

A to jsi vzal odkud? Vytáhl krávě z prdele? Jestli z příspěvku uvedeného níže, nauč se chápat psaný text. Protože to je myšleno tak, že pan tester si chtěl testovat něco, na co tahle ochrana není určena. 

Spoiler
před 22 hodinami, Wrong Time Wrong Place said:

1. tester, chtěl ale testovat cheaty, které zde vůbec nejsou uvedené. Takže jsme testovat ani nezačali.

Nebudeš tomu asi věřit, ale není tvou povinností to ani kupovat. Mysli si co chceš, názor ti nikdo nebere. Ale nesnaž se mě tu nařknout z toho, že jsem něco okopíroval, opravdu se nesnaž. 🙂 

Spoiler

Dovolím si zde přidat menší ukázku tvé stupidity a hlavně to vypoví něco o tvých schopnostech v jazyce Pawn. Původně jsem nic takového zveřejnit nechtěl, ale za takovou hovadinu, co jsi napsal, na to kašlu. 🙂 

K tomu druhému topicu se nemá cenu ani vyjadřovat, ale chtěl bych podotknout něco ohledně toho prvního. Myslíš si, jak jsi skvělý pawner? Protože nejsi. Je naprosto zjevné, že jsi svou ochranu, na kterou link dávám níže, okopíroval, když sis pár dní předtím neuměl udělat ani jednoduchou podmínku a potom ses hned pustil do ochran, které zázračně fungují. 

Nebudu točit video ukázku, raději dám něco na vyzkoušení na měsíc.
Jednu větu, kterou jsi tady pronesl si nechám nakonec, ta si opravdu zaslouží své čestné místo dole. 🙂 

Patří mezi hovadiny, co se mi nechtělo jmenovat. Je to totiž tak častý anticheat, že dle mě ho nemá cenu nějak zmiňovat.

Protože nejsem úplně vymletej. Takový Creepy, kterého mimochodem ani neznám, nejspíš nikdy neviděl můj anticheat. Protože kdyby viděl, věděl by, že to obejít nejde. Je to jednoduché, obejdeš jednu fci, chytne tě druhá. Ale abys obešel tu, nesměl bys obcházet první. Jak prostinké.

Ty mně budeš radit? Ty, který si neumíš napawnit ani jednoduchou podmínku? Jediná věc, která nefunguje jak má, je tvůj mozek.

Á potlesk prosím, přichází totiž perla na závěr! A tady ji máme!
Vážně si o mně myslíš, že jsem špatnej Pawner jako ty? Nejsem. Já vím, jak si chránit svůj script.

A konečně. Děkuji za přečtení tohoto komentáře, dalo mi docela zabrat to napsat, tak doufám že to bude náležitě oceněno. Píšu to hlavně z hněvu, bězně bych takovou hovadinu nechal být. Propříště se zamysli než se začneš znova a znova ztrapňovat. Ode mě vše.

• Smutný 2
  • Haha! 1
  • Nope 1

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, Hip said:

Ani nevím zda mi stojí za to se tady vyjadřovat, ale měl bys, jako obchodník, vážit slova a neponižovat ostatní.  Hodně u tebe pak klesá důvěra. To je jedna věc, druhá věc je ta, že bez ukázky to prodáváš jak krásné auto, které má super design, je pohodlné, ale nikdo ho nikdy neviděl. 

Krásně napsané.

• Řekni nám o tom ještě něco 1
  • Zmatený 1

Sdílet tento příspěvek

Guest
This topic is now closed to further replies.