Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
ATomas

ostatní Kalcor nici sa-mp?

Recommended Posts

před 27 minutami, ATomas said:

Tak to podle me neni. Oni do Kalcora huceli at se samp vyvyji. A on rekl ze ne. Tak oni se rozhodli, ze to nechteji nechat umrit a pokud nelze delat vyvoj s Kalcorem, tak budou delat vyvoj bez nej. Protoze s Kalcorovym pristupem to umre. Takhle to vidim ja.

Já ale nepsal o tom, jak to ve skutečnosti je, protože to stejně nikdo vyjma zainteresovaných osob neví. Psal jsem to tak, jak to vnímá Kalcor. Sám v některých z těch témat psal, že mu říkali jednu věc, zatímco za jeho zády dělali druhou.

Sdílet tento příspěvek

On 17. 4. 2019 at 14:17, vEnd said:

Já ale nepsal o tom, jak to ve skutečnosti je, protože to stejně nikdo vyjma zainteresovaných osob neví. Psal jsem to tak, jak to vnímá Kalcor. Sám v některých z těch témat psal, že mu říkali jednu věc, zatímco za jeho zády dělali druhou.

Jo tak. Kazdopadne myslim ze je jasne, ze Kalcor sa-mp ted nevyvyji a s 0.3.DL nadelal akorat zmatky.

Edited by ATomas

Sdílet tento příspěvek