Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×
Scydo

gamemode Mod of Tests 2 - DOKONČENÝ

Recommended Posts

MOD OF TESTS 2

VĚCI CO VÁS (NE)ZAJÍMAJÍ:

• Status: 100 %
  • Autor: Scydo (SkiBig18)
  • Počet systémů::( 
  • Počet řádků: 156
  • Velikost AMX: 4 kB
  • Rychlost kompilace: ~1 vteřina
  • Počet vlastních fcí: 0
  • Počet příkazů: 1

Jde o originální GM(žádná další realná země, žádné další RL nebo RP). Jeho princip je jednoduchý. Je pro lenochy, co si nechtějí na rychlo udělat GM na testy. Takže stačí stáhnout a spustit. Verze 1.0 obsahovala příkazy spolu s i-zcmd 😄. Teď bylo zcela vymazáno. Po připojení se vám změní barva nicku na nějakou náhodnou. Spawnete se před pyramidou v LV. Jediné administrátorské práva jsou RCON(takže žádný LEVEL 5 + RCON). Obsahuje jediný příkaz a to /menu, který je určený pro hráče přihlášené přes RCON. Menu obsahuje:

• Doplnění života a vesty,
  • spawnutí náhodného vozidla z určeného seznamu,
  • sebevražda,
  • darování si 5 000 000$,
  • zapnutí a vypnutí teleportace přes Market point,
  • despawnutí vozidla,
  • darování náhodné zbraně z určeného seznamu,
  • teleport do Los Santos
  • teleport do San Fierro,
  • teleport do Las Venturas
  • a zavření(kdyžtak stejně stačí enter nebo esc).

UKÁZKA:

DOkc.png

DOWNLOAD

:kappa:

• Paráda! (+1) 2
  • Kappa 3
  • Děkuji (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

Menu v roce 2019, zajímavé. :Kappa:

Na kód jsem se zatím nedíval, každopádně doufám, že tohle není onen další slibovaný počin, který měl potvrdit tvůj návrat. Řekni že ne. 

• Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

před 18 hodinami, vEnd said:

Na kód jsem se zatím nedíval, každopádně doufám, že tohle není onen další slibovaný počin, který měl potvrdit tvůj návrat. Řekni že ne. 

Nene, je to tak nějak na půl. Chtěl jsem ze srandy zveřejnit nějaký GM, který je už hotový a zároveň by vynikl mezi těmi hromady topiců s připravovanými(a nikdy dokončenými 😄 ) a zároveň něčím originálnějším, než jsou teď RP a RL. 

Také jsem potřeboval na rychlo nějaké GM, kde bych testoval ten svůj JAdmin, který jsem slíbil, že na něm budu dělat, protože mám neskutečnou chuť něco udělat s PAWN(protože je nejlehčí ej), a taky protože ty co jsou při stažení serveru obecně řečeno nechci😐 

PS: menu je naschvál, nechtělo se mi dělat deset příkazů, tak jsem udělal jeden a všechno potřebné :) 

Edited by Scydo

Sdílet tento příspěvek