Jump to content

ostatní Pravda o ROSA a ATomas, aneb cenzura v akci


Fastmancz

Recommended Posts

Vtipné a zároveň smutné je to, že sa atomas hrá, ako keby o servery RoSA nikdy nepočul a robí zo seba neviniatko (V tom topicu ktorý založil a následne vymazal).. To, že to je z roku 2013 je pri tomto fakte úplne zanedbateľné.

  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 16. 7. 2020 at 17:16, niCe said:

Tvrdis jeste vetsi blbost, a to, ze nekalosoutezni jednani se nemuze uskutecnit v pripade vyvolani nebezpeci zameny, pokud se u domenoveho jmena jedna o "bezny nazev" (spravne se to nazyva "druhovy nazev"), coz je pravni struktura uplatnovana v oblasti ochrannych znamek a prumyslovych vzoru, nikoliv v pripade posuzovani nekale souteze, specificky v pripadech vyvolani nebezpeci zameny, pripadne parazitovani na povesti.

 

Priklad neni mimo, je videt, ze jsi na ty judikaty vubec nekoukal. Oba pripady zcela zretelne souvisi s nekalosouteznim jednanim, konkretne se skutkovou podstatou vyvolani nebezpeci zameny a parazitovani na povesti. Pletes do toho porad ochranne znamky, ktere ale v tomto pripade, kdy se tu resi nekalosoutezni jednani, jsou zcela irelevantni.

Nemluvím obecně. Mluvím o jednom konkrétním případu a o tvém pokusu lidi vystrašit právníkem, což možná zabírá na děti schovávající se za počítač v pokojíčku. To mi vadí. Ten judikát má stejnou validnost, jako sledovat rozsudek vraha, co tě poté i okrade – a vztahovat část krádeží na případ čistě krádeže. Tím končím diskusi ze své strany.

Edited by lvalenta
Link to comment
Share on other sites

On 19. 7. 2020 at 11:29, lvalenta said:

Mluvím o jednom konkrétním případu a o tvém pokusu lidi vystrašit právníkem, což možná zabírá na děti schovávající se za počítač v pokojíčku.

Valento, prosim te, nedelej tu herecku. Ja tu nikoho pravnikem nestrasim. Mozna jsi uz zapomnel, ale duvod, proc tu pisu ty judikaty je ten, abych vyvratil ty ultra blbosti, co jsi tu napsal:

 

On 15. 7. 2020 at 22:33, lvalenta said:

tvrdit, že něco takového je nekalá soutěž, je úplně mimo. Jde o naprosto běžný název. Do takového sporu bych šel. 

 

Ty sis do ted zrejme nebyl schopnej ty judikaty precist a uznat svoji chybu. Cimz nejen ukazujes, ze o teto problematice nic nevis, ale ani se nechces nic noveho priucit. V takovem pripade by ale bylo nejspise vhodnejsi, aby ses do takovych diskuzi nezapojoval, pokud nemas k veci co rict.

Edited by niCe
Link to comment
Share on other sites

Zamýšlím se nad tím, jestli je tenhle topic pokus o to oživit fórum a nalákat komunitu nějakým pořádným trollem, nebo to tu skutečně někdo myslí vážně.
Každopádně ať je to jakkoliv, tak se to opravdu povedlo, protože takhle jsem se tu vážně dlouho nepobavil. Good Job 🤣

  • Haha! 4
Link to comment
Share on other sites

Je pravda ze nyni uz musim ocenit ty "emotikony" nebo jak to nazvat. proste ty reakce na prispevky pomoci tech smajliku. Kde clovek muze vyjadrit nazor s prispevkem bez toho aby primo odepisoval. Myslim ze reakce u jednotlivych prispevku primo odrazi nazory lidi na dane prispevky :) Jen doufam ze po mem poukazani na toto tu nezacne "nekdo" schanet lidi aby si vylepsil skore :D A musim uznat ze i pres to ze to forum je ponekud mrtvejsi nez ho pamatuji, stale tu zustavaji inteligetni lide, kteri se nenechavaji zmanipulovat, coz je super duvod abych tu zustal i ja sam :)

Edited by ATomas
  • Paráda! (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Vzhľadom na fakt, že sa vyjadril majiteľ a tvorca serveru a gamemode RoSA a vyvrátil tieto "fakty", ktoré tu boli od začiatku zobrazované, nevidím dôvod aby sa pokračovalo v diskusií v tejto téme, a preto ju zamykám.

  • Kappa 2
  • Si děláš prdel? :D 1
  • OMEGALUL 1
  • Zmatený 1
  • Smutný 3
  • Haha! 1
  • Nope 2
  • Děkuji (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...