Jump to content

ostatní Pravda o ROSA a ATomas, aneb cenzura v akci


Fastmancz

Recommended Posts

Hlavne ze ta domena, kterou si "pry nechal expirovat" jeste donedavna smerovala na tvoje VPS, kde nahodou bezel zamknutej samp server, ktery odkazoval na dosavadni SP server :) :) :) Zase lzi :)

Edited by mawerick
  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

 

před 1 hodinou, ATomas said:

Po tomto mém příspěvku bude následovat hromada komentářů od niceho a jeho fanouška fastmana (ano jsi fanoušek, pokud o SP říkáš jen špínu a dobré věci neříkáš a o WTLS říkáš jen dobré věci a špatné neříkáš i když je víš a ukazoval jsi mi že je víš - pak tvrdit že jsi nestranný = lžeš).

Ja vim jen to, ze ses nekolik tydnu pokousel Fastmana zmanipulovat a pretahnout ho na svoji stranu, psal jsi mu v e-mailech vsemozne lzi o mne, jenze Fastman holt neni blbej a spoustu veci si overil a zjistil, ze lzes. Jinymi slovy, tvoje lzi ti nevysly a ted akorat brecis, ze Fastman o tobe pise pravdu.

Je videt ze u tebe to lhani uz je diagnoza. Za ty roky lhani, kdy ti ty lzi prochazely, jsi zrejme zdegeneroval a nabyl dojmu, ze ti projde kazda lez. Mohli bychom pripomenout, jak ses snazil lhat v komentarich na Youtube, ze to tvoje "Chevroled Camaro Cabrion" (cituji tvoje slova), kterym ses chlubil a ktere je vyfocene na Google Mapach je photoshop! A ze na tebe hazime spinu, ze zadne Camaro nemas, ze Superparbu musis dotovat ze svoji kapsy. Pak kdyz jsi zjistil, ze tahle lez je tak hloupa, ze jsi prestrelil, tak jsi radeji svoje komentare zbabele smazal. Stejne jako jsi nechal smazat zde to predchozi tema, kde vyplula pravda na povrch.

ite4Xlb.png

 

 

před 47 minutami, mawerick said:

Hlavne ze ta domena, kterou si "pry nechal expirovat" jeste donedavna smerovala na tvoje VPS, kde nahodou bezel zamknutej samp server, ktery odkazoval na dosavadni SP server :) :) :) Zase lzi :)

Jeste mel na tom VPS ulozenou svoji diplomku. Amater.

Edited by niCe
  • Haha! 2
Link to comment
Share on other sites

To je ono! Přesně proto jsem měl vždycky Pawno rád 🙂 nemám ani sebemenší pojetí o tom, co se vše stalo nebo nestalo - a je mi to vlastně jedno. Jen jsem zaznamenal informaci o registraci "gtamultiplayer.cz a přesměrování na nějaký web" - tvrdit, že něco takového je nekalá soutěž, je úplně mimo. Jde o naprosto běžný název. Do takového sporu bych šel. 

  • Haha! 2
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 18 minutami, lvalenta said:

To je ono! Přesně proto jsem měl vždycky Pawno rád 🙂 nemám ani sebemenší pojetí o tom, co se vše stalo nebo nestalo - a je mi to vlastně jedno. Jen jsem zaznamenal informaci o registraci "gtamultiplayer.cz a přesměrování na nějaký web" - tvrdit, že něco takového je nekalá soutěž, je úplně mimo. Jde o naprosto běžný název. Do takového sporu bych šel. 

Jo já taky, chtěl jsem už na úplném počátku téhle konverzace napsat něco ve smyslu "the old times is back", ale vzhledem k totální toxicitě místních štamgastů se tu již nadále vyjadřovat nebudu 😄 Tenhle spor je opravdu vtipný už jen v tom, že si někdo myslí že to tady ještě někoho pro těch 10 aktivních lidí na tomto foru zajímá 😄 

  • Haha! 2
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Citace

Po tomto mém příspěvku bude následovat hromada komentářů od niceho a jeho fanouška fastmana (ano jsi fanoušek, pokud o SP říkáš jen špínu a dobré věci neříkáš a o WTLS říkáš jen dobré věci a špatné neříkáš i když je víš a ukazoval jsi mi že je víš - pak tvrdit že jsi nestranný = lžeš). Hromada komentářů o ničem které mě budou jen špinit. Lidi chtěli znát můj názor, napsal jsem ho zde. Tím to pro mě tu končí.

Určitě myslíš tohle video, kde jsem řekl svůj vlastní názor na SP. I když tím budu zasahovat trochu mimo téma, tak důvod, proč jsem založil tento topic, tak jsem již psal. Dalším důvodem bylo, že jsem si vyměnil nespočet korespondencí ze strany WTLS a SP, abych si na ně mohl udělal vlastní názor a kauza ROSA mě zaujala a tak jsem se o to víc zajímal.

Nic z toho nemuselo být, kdybych nedostal neoprávněný permanentní ban za to, že jsem napsal vlastní názor do fóra SP. Příspěvek byl okamžitě smazán. Cenzura. Proto vzniklo video na YouTube, kde mi názor nikdo nesmaže.

 

Edited by Fastmancz
  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, lvalenta said:

To je ono! Přesně proto jsem měl vždycky Pawno rád 🙂 nemám ani sebemenší pojetí o tom, co se vše stalo nebo nestalo - a je mi to vlastně jedno. Jen jsem zaznamenal informaci o registraci "gtamultiplayer.cz a přesměrování na nějaký web" - tvrdit, že něco takového je nekalá soutěž, je úplně mimo. Jde o naprosto běžný název. Do takového sporu bych šel. 

Je urcita sance, ze mas lepsi pravni znalosti a zkusenosti nez advokati, se kterymi jsem to resil, koneckoncu jsou to jen pravni nazory, konecny rozsudek muze vydat jen soud. Ale spise mi prijde, ze moc problematice nerozumis, pripadne velmi okrajove. Dle stavajici judikatury bylo doposud uzivani domenoveho jmena v tzv. "zle vire", kdy se nekdo snazi tezit zisk ze zameny s konkurencnim domenovym jmenem, vzdy povazovano za nekalosoutezni jednani - klamava reklama, parazitovani na povesti, nebezpeci vyvolani zameny nebo porusovani prav na oznaceni. Viz napriklad rozhodnuti Rozhodciho soudu pri Hospodarske komore Ceske republiky c. 00030 ze dne 3. unora 2011 ve veci vyvolani nebezpeci zameny a parazitovani na povesti u domeny tmobily.cz nebo starsi rozhodnuti Mestskeho soudu v Praze ze dne 12. dubna 2001 c.j. 1072/2001-7 ve veci vyvolani nebezpeci zameny u domeny wwwpaegas.cz. Nevim z jakych zdroju cerpas ty a velmi rad se na ne podivam.

Edited by niCe
  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

WTLS je v pohodě server Freeroam/RP což hráče očividně baví, i viditelná hratelnost.

Jen se mi na WTLS nelíbí jedná věc, a to je že na WTLS nelze dostat permanentní unban, ano nějací hráči dostali unban ale celkem mě štve že např: po 2 - 3 létech niCe stejně nevyhoví já to i na druhou stránku chápu že např: Reklama jako reklama ale taky by někdy mohl dát možnost nějakým hráčům se poučit, a dát poslední šanci.

 

Já mám na WTLS permanentní ban již 3 roky, jsem sice zklamaný že mi niCe nedá šanci na unban a poučení se, že "tohle se nedělá" ale na druhou stránku ho chápu. 🙃

 

*Omluvám se že vám do toho skáču, ale tohle mě celkem štve a musel jsem to zde napsat, každý má právo na svůj názor.*

Link to comment
Share on other sites

před 8 minutami, Zahradnik said:

WTLS je v pohodě server Freeroam/RP což hráče očividně baví, i viditelná hratelnost.

Jen se mi na WTLS nelíbí jedná věc, a to je že na WTLS nelze dostat permanentní unban, ano nějací hráči dostali unban ale celkem mě štve že např: po 2 - 3 létech niCe stejně nevyhoví já to i na druhou stránku chápu že např: Reklama jako reklama ale taky by někdy mohl dát možnost nějakým hráčům se poučit, a dát poslední šanci.

 

Já mám na WTLS permanentní ban již 3 roky, jsem sice zklamaný že mi niCe nedá šanci na unban a poučení se, že "tohle se nedělá" ale na druhou stránku ho chápu. 🙃

 

*Omluvám se že vám do toho skáču, ale tohle mě celkem štve a musel jsem to zde napsat, každý má právo na svůj názor.*

Pokud vím tak si muzes koupit unban za 200 korun ne ?

Link to comment
Share on other sites

před 53 minutami, D4n09 said:

Pokud vím tak si muzes koupit unban za 200 korun ne ? 

Pred nedavnem (2 monts ago) jsem psal na wtls foru omluvu za pospineni wtls reklamou na jiny konkurencni server tam jsem cekal na odpoved jenom niCe jeste jsem nejaky adminy wtls poprosil aby foro uzavreli aby se vyjadril jen niCe a ne ostatni hrace od niCeho jsem do ted nedostal zadnou message na topicu a od jessieho jsem se dozvedel ze unban lze zakoupit jen 5 dni od udeleni banu ale 30 denniho nevztahuje se to na permanentni. 

Screenshot_20200716_003256_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200716_003304_com.android.chrome.jpg

Edited by Zahradnik
Link to comment
Share on other sites

NiCe a Atomaši obaja ste dobrý tvorcovia gamemódov. Od cca 2010 Hrával som na vašich serveroch a osobne som hrával aj tam aj tam... btw. chcel som tým povedať len to ze radšej by ste si mali pomáhať ako hádzať polená pod nohy. Aj zomna si tu robia srandu ze neviem čo je rack .... su to len reči nič viac.... mali by ste držať spolu a nepočúvať keci okolo. Jak staré babi pred kauflandom

Link to comment
Share on other sites

před 9 hodinami, niCe said:

Je urcita sance, ze mas lepsi pravni znalosti a zkusenosti nez advokati, se kterymi jsem to resil, koneckoncu jsou to jen pravni nazory, konecny rozsudek muze vydat jen soud. Ale spise mi prijde, ze moc problematice nerozumis, pripadne velmi okrajove. Dle stavajici judikatury bylo doposud uzivani domenoveho jmena v tzv. "zle vire", kdy se nekdo snazi tezit zisk ze zameny s konkurencnim domenovym jmenem, vzdy povazovano za nekalosoutezni jednani - klamava reklama, parazitovani na povesti, nebezpeci vyvolani zameny nebo porusovani prav na oznaceni. Viz napriklad rozhodnuti Rozhodciho soudu pri Hospodarske komore Ceske republiky c. 00030 ze dne 3. unora 2011 ve veci vyvolani nebezpeci zameny a parazitovani na povesti u domeny tmobily.cz nebo starsi rozhodnuti Mestskeho soudu v Praze ze dne 12. dubna 2001 c.j. 1072/2001-7 ve veci vyvolani nebezpeci zameny u domeny wwwpaegas.cz. Nevim z jakych zdroju cerpas ty a velmi rad se na ne podivam.

Otazne je, ci by to platilo jednak pre nijako neosetrene meno gtamultiplayer a jednak sam pouzivas v nazve nazov hry, ktory je chraneny ochrannou znamkou. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 10 hodinami, niCe said:

Je urcita sance, ze mas lepsi pravni znalosti a zkusenosti nez advokati, se kterymi jsem to resil, koneckoncu jsou to jen pravni nazory, konecny rozsudek muze vydat jen soud. Ale spise mi prijde, ze moc problematice nerozumis, pripadne velmi okrajove. Dle stavajici judikatury bylo doposud uzivani domenoveho jmena v tzv. "zle vire", kdy se nekdo snazi tezit zisk ze zameny s konkurencnim domenovym jmenem, vzdy povazovano za nekalosoutezni jednani - klamava reklama, parazitovani na povesti, nebezpeci vyvolani zameny nebo porusovani prav na oznaceni. Viz napriklad rozhodnuti Rozhodciho soudu pri Hospodarske komore Ceske republiky c. 00030 ze dne 3. unora 2011 ve veci vyvolani nebezpeci zameny a parazitovani na povesti u domeny tmobily.cz nebo starsi rozhodnuti Mestskeho soudu v Praze ze dne 12. dubna 2001 c.j. 1072/2001-7 ve veci vyvolani nebezpeci zameny u domeny wwwpaegas.cz. Nevim z jakych zdroju cerpas ty a velmi rad se na ne podivam.

Ano, protože advokáti mají motivaci nejít do předem prohraných sporů... Navíc, strašení právníkem zabírá, že? Je hezké, že cituješ stávající judikaturu a tvrdíš, že situaci nerozumím - a dáš pak příklady jasného parazitování na ochranných známkách (jasně neobecných) a porovnáváš to s gta-multiplayerem 🙂

Edited by lvalenta
Link to comment
Share on other sites

 

před 3 hodinami, lvalenta said:

Ano, protože advokáti mají motivaci nejít do předem prohraných sporů... Navíc, strašení právníkem zabírá, že? Je hezké, že cituješ stávající judikaturu a tvrdíš, že situaci nerozumím - a dáš pak příklady jasného parazitování na ochranných známkách (jasně neobecných) a porovnáváš to s gta-multiplayerem 🙂

 

Promin, ale timhle jen potvrzujes, ze tomu absolutne nerozumis a ze ses dokonce ani neobtezoval kouknout na tu judikaturu, kterou jsem uvadel. To je pak naprosto nesmyslne dohadovani na urovni hospodskych reci, kdyz nejsi schopnej argumentovat vecne. Spory o ochranne znamky jsou uplne odlisny pripad od nekalosoutezniho jednani, konkretne nebezpeci vyvolani zameny nebo parazitovani na povesti. Poruseni ochranne znamky (ktere by bylo poruseni zakona o ochrannych znamkach, zakona o uzitnych vzorech, zakona o ochrane prumyslovych vzoru nebo dalsich - je jich vic) muze nastat soucasne s nekalosouteznim jednanim (ktere je naopak upraveno v NOZ jako praktika proti dobrym mravum hospodarske souteze), ale nemusi. Neni podminka, aby domenove jmeno muselo byt zaroven registrovana ochranna znamka, aby v pripade, ze nekdo si registruje podobnou domenu, doslo k nekalosouteznimu jednani. Ale samozrejme, pokud dojde k nekalosouteznimu jednani a zaroven je domenove jmeno registrovana ochranna znamka, muze dojit nad ramec nekale souteze jeste navic k poruseni ochranne znamky.

Obecne nazvy (nebo neobecne nazvy, jak uvadis) se tykaji prave podminek pro registraci ochrannych znamek, nikoliv nekalosoutezniho jednani a vyvolani nebezpeci zameny. Nelze si napriklad registrovat ochrannou znamku "mobil" nebo "server", protoze se jedna o obecne nazvy. Pletes tady tudiz dve rozdilne veci. Podle me nema moc smysl se tu s tebou dohadovat, protoze pravni vzdelani zrejme nemas a tvoje znalosti teto problematiky jsou nedostatecne.

 

před 4 hodinami, Jiu said:

jednak sam pouzivas v nazve nazov hry, ktory je chraneny ochrannou znamkou. 

To mas sice absolutni pravdu, ale jediny, kdo proti tomu muze vznest namitku a podat zalobu u soudu je majitel ochranne znamky, Take-Two Interactive, nikoliv ty nebo jiny uzivatel tohoto fora. Vzhledem k tomu, ze napriklad domena gta.cz je registrovana od roku 2004, domena gtamodding.com od roku 2003 a gtaforums.com od roku 2002 a Take-Two Interactive proti tomu nijak nezasahlo, tak lze vychazet z predpokladu, ze jim uzivani jejich ochranne znamky nevadi, na coz maji samozrejme jejich vyhradni pravo se takto rozhodnout. V takovem pripade je uzivani domeny gta-multiplayer.cz zcela pravne v poradku az do te doby, dokud Take-Two Interactive nepoda zalobu a soud nerozhodne v jejich prospech. To rovnez neznamena, ze nekdo, kdo vyuziva domenove jmeno s jejich ochrannou znamkou, tak se proti nemu nekdo jiny nemuze dopustit nekale souteze registraci podobneho domenoveho jmena, v takovem pripadnem sporu by Take-Two Interactive absolutne nijak nefigurovalo ani jako poskozeny, ani jako majitel ochranne znamky (NOZ neresi ochranne znamky, resi jen nekalou soutez).

 

 

Edited by niCe
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 1 hodinou, mawerick said:

https://trademarks.justia.com/owners/take-two-interactive-software-inc-441215/page6

 

Ja tu navic ani nikde nevidim ochrannou znamku pro samotne GTA nebo GTA Multiplayer

https://trademarks.justia.com/771/44/gta-77144006.html

Link to comment
Share on other sites

před 3 hodinami, niCe said:

 

 

Promin, ale timhle jen potvrzujes, ze tomu absolutne nerozumis a ze ses dokonce ani neobtezoval kouknout na tu judikaturu, kterou jsem uvadel. To je pak naprosto nesmyslne dohadovani na urovni hospodskych reci, kdyz nejsi schopnej argumentovat vecne. Spory o ochranne znamky jsou uplne odlisny pripad od nekalosoutezniho jednani, konkretne nebezpeci vyvolani zameny nebo parazitovani na povesti. Poruseni ochranne znamky (ktere by bylo poruseni zakona o ochrannych znamkach, zakona o uzitnych vzorech, zakona o ochrane prumyslovych vzoru nebo dalsich - je jich vic) muze nastat soucasne s nekalosouteznim jednanim (ktere je naopak upraveno v NOZ jako praktika proti dobrym mravum hospodarske souteze), ale nemusi. Neni podminka, aby domenove jmeno muselo byt zaroven registrovana ochranna znamka, aby v pripade, ze nekdo si registruje podobnou domenu, doslo k nekalosouteznimu jednani. Ale samozrejme, pokud dojde k nekalosouteznimu jednani a zaroven je domenove jmeno registrovana ochranna znamka, muze dojit nad ramec nekale souteze jeste navic k poruseni ochranne znamky.

Obecne nazvy (nebo neobecne nazvy, jak uvadis) se tykaji prave podminek pro registraci ochrannych znamek, nikoliv nekalosoutezniho jednani a vyvolani nebezpeci zameny. Nelze si napriklad registrovat ochrannou znamku "mobil" nebo "server", protoze se jedna o obecne nazvy. Pletes tady tudiz dve rozdilne veci. Podle me nema moc smysl se tu s tebou dohadovat, protoze pravni vzdelani zrejme nemas a tvoje znalosti teto problematiky jsou nedostatecne.

Nikde netvrdím, že nekalosoutěžní jednání musí nastat jedině při ochranné známce. Jen - znovu - tvrdím, že tvůj příklad je naprosto mimo, protože jde o ochrannou známku - a tím, logicky, bylo k celé situaci přihlíženo rozdílně.

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, lvalenta said:

Nikde netvrdím, že nekalosoutěžní jednání musí nastat jedině při ochranné známce.

před 19 hodinami, lvalenta said:

tvrdit, že něco takového je nekalá soutěž, je úplně mimo. Jde o naprosto běžný název

Tvrdis jeste vetsi blbost, a to, ze nekalosoutezni jednani se nemuze uskutecnit v pripade vyvolani nebezpeci zameny, pokud se u domenoveho jmena jedna o "bezny nazev" (spravne se to nazyva "druhovy nazev"), coz je pravni struktura uplatnovana v oblasti ochrannych znamek a prumyslovych vzoru, nikoliv v pripade posuzovani nekale souteze, specificky v pripadech vyvolani nebezpeci zameny, pripadne parazitovani na povesti.

 

před 1 hodinou, lvalenta said:

Jen - znovu - tvrdím, že tvůj příklad je naprosto mimo, protože jde o ochrannou známku - a tím, logicky, bylo k celé situaci přihlíženo rozdílně.

Priklad neni mimo, je videt, ze jsi na ty judikaty vubec nekoukal. Oba pripady zcela zretelne souvisi s nekalosouteznim jednanim, konkretne se skutkovou podstatou vyvolani nebezpeci zameny a parazitovani na povesti. Pletes do toho porad ochranne znamky, ktere ale v tomto pripade, kdy se tu resi nekalosoutezni jednani, jsou zcela irelevantni.

Edited by niCe
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Může mi prosím někdo vysvětlit o co tu ještě jde? 😄 To se tu furt budete hádat jak děti že doména gta-něco vedla sem a ta druhá tam a že to je nezákonné a že se před 7 lety porušil zákon nebo co? 😄 

  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

Lidi lidi, sice jsem to celé nečetl, jen pár příspěvků v tomto vlákně, ale řekněte mi. Proč se to řeší tady? Pokud si někdo myslí, že byl nějakým způsobem poškozen, proč s tím nejde na policii nebo to neřeší přes právníka? Přeci jen, řešit to zde nějakým tématem, ještě ke všemu na skoro mrtvém fóru (nechci tady nikoho urazit, ale je to tu skoro mrtvé), mi přijde dost zbytečné a asi skoro stejné, jako když na facebooku někdo sbírá lajky za pomoc dětem v africe.

Pokud někoho něco štve (chtěl jsem napsat jiné slovo), tak ať to řeší cestou, jakou si daná situace vyžaduje, ale určitě ne takto, protože je to opravdu zbytečné.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...