Jump to content

Nostalgický server


DonMafia

Vyber mód  

41 members have voted

  1. 1. Ktorý mód?



Recommended Posts

Nazdar,chcem založiť server s nostalgickým nádychom a oživiť tak niektorý zo starých módov...O ktorý mód by bol väčší záujem? Anketa bude trvať cca 2 dni, potom vyberiem najhlasovanejší mód

Link to comment
Share on other sites

Nápad je to hezký, ale ten, kdo by měl nostalgický moment, tak si tam zahraje tak hodinu, dvě jen aby si připomněl, o čem to je nebo jak se to hraje. Pochybuji, že by někdo z nostalgie tam hrál dlouhodobě :unsure:

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 7 hodinami, Scydo said:

Nápad je to hezký, ale ten, kdo by měl nostalgický moment, tak si tam zahraje tak hodinu, dvě jen aby si připomněl, o čem to je nebo jak se to hraje. Pochybuji, že by někdo z nostalgie tam hrál dlouhodobě :unsure:

To máš síce pravdu ale.....Dve eurá na mesiac za server nie je moc to je za prvé a za ďalšie možno sa nájde niekto čo mi to pomôže oživiť a rozbehnúť....

BTW:

Víťaz je Maikeroo Town 2. Kedy chcete server spustiť dnes večer alebo zajtra večer o 19:oo ?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nostalgicky server a nema ve vyberu valku gangov a realny zivot 3.2 ? Kamo vis vubec co to je historie samp ? :D A davat RZE do seznamu nostalgie beru jako osobni urazku :D Je to jediny mod ktery se dokazal dorovnat (a prekonat?, aspon podle lidi) Maikero townu a dodnes to nikdo jiny nedokazal :D

  • Paráda! (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 7 hodinami, ATomas said:

Nostalgicky server a nema ve vyberu valku gangov a realny zivot 3.2 ? Kamo vis vubec co to je historie samp ? :D A davat RZE do seznamu nostalgie beru jako osobni urazku :D Je to jediny mod ktery se dokazal dorovnat (a prekonat?, aspon podle lidi) Maikero townu a dodnes to nikdo jiny nedokazal :D

Možno treba brať ohľad na to, že nie všetci tu začínali hrávať v rovnakej dobe, a teda u každého môže vyvolať nostalgiu niečo iné. Napríklad ja (a určite nie som jediný) som začínal až na tvojej RZE okolo 2011 a mám na to pekné spomienky. Určite by to u mňa vyvolalo viac nostalgie ako Maikeroo Town alebo nejaké iné módy zo zoznamu, ktoré som hral možno 2-krát v živote. Na druhej strane chápem, že hráči, ktorí začínali oveľa skôr ako ja, môžu mať úplne iné preferencie. 

Link to comment
Share on other sites

On 6. 11. 2020 at 10:41, DuFF said:

Možno treba brať ohľad na to, že nie všetci tu začínali hrávať v rovnakej dobe, a teda u každého môže vyvolať nostalgiu niečo iné. Napríklad ja (a určite nie som jediný) som začínal až na tvojej RZE okolo 2011 a mám na to pekné spomienky. Určite by to u mňa vyvolalo viac nostalgie ako Maikeroo Town alebo nejaké iné módy zo zoznamu, ktoré som hral možno 2-krát v živote. Na druhej strane chápem, že hráči, ktorí začínali oveľa skôr ako ja, môžu mať úplne iné preferencie. 

Ja vim presne proto jse mto napsal aby si lidi uvedomili presne to jak jsi to napsal. Ze ta nostalghie je clovek od cloveka.

Link to comment
Share on other sites

On 8. 11. 2020 at 1:06, ATomas said:

Ja vim presne proto jse mto napsal aby si lidi uvedomili presne to jak jsi to napsal. Ze ta nostalghie je clovek od cloveka.

Nic proti, ale tys toho uz dojebal tolik ze by si radsi nemel psat nic.

  • Kappa 1
  • Řekni nám o tom ještě něco 2
  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
před 21hodinami, DonMafia said:

Spustené to bolo. Hralo tam 2,5 hráča. Tak sa to vyplo.

Škoda že to bolo len odhlasované za mód a na druhý deň len tak zapnuté. Určite by bolo viac ľudí čo by si zahralo keby to bolo lepšie naplánované =).  Dalo sa s tým urobiť určite o dosť viac.. :cry:

Tak isto škoda že si nemal žiadnu podporu 'majiteľa' pawna ktorý mohol dať na hl. stránku nejaký pekný banner s info. Raz za 3 roky sem niekto príde s nejakým nápadom a aj to nič z toho lebo mu nikto nepomôže. Potom plačú že sem nikto nechodí..   :d

 

Edited by Robin
  • Paráda! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...