Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Recommended Posts

Ako sme už písali, ak o to bude záujem, nieje problém spraviť osobitnú sekciu pre GTA V MP. Ale ak nie, je zbytočné robiť sekciu pre 2-3 topics

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, Codeyn said:

Tiež som za, ak sa to tu ale bude robiť nech to nieje len pre FiveM ale aj pre RAGEMP, vďaka 😄 

To mi musíš říct ty a zakladatel tématu. :) Jestli se to opravdu má rozjet, chce to lidi, kteří to rozjedou, a vy dva jste jedni z mála tady, kdo se tomu věnují a kdo to můžou realizovat.

Takže pokud byste chtěli sekci, založím ji, klidně na zkoušku. Když se to neosvědčí, skrýt se to dá vždy. Ale musíte mi říct, jak a co byste tam chtěli - jednu velkou sekci x podsekci pro každý typ MP, jaké prefixy témat tam dát (s čím chcete přispívat - návody, skripty?) a tak dále. Specifikujte mi to jak jen to půjde a já vám to vytvořím.

Sdílet tento příspěvek

před 1 hodinou, vEnd said:

To mi musíš říct ty a zakladatel tématu. :) Jestli se to opravdu má rozjet, chce to lidi, kteří to rozjedou, a vy dva jste jedni z mála tady, kdo se tomu věnují a kdo to můžou realizovat.

Takže pokud byste chtěli sekci, založím ji, klidně na zkoušku. Když se to neosvědčí, skrýt se to dá vždy. Ale musíte mi říct, jak a co byste tam chtěli - jednu velkou sekci x podsekci pro každý typ MP, jaké prefixy témat tam dát (s čím chcete přispívat - návody, skripty?) a tak dále. Specifikujte mi to jak jen to půjde a já vám to vytvořím.

No, kludne by som ti to spísal, ale keď je nas fakt tak málo tak to zatiaľ asi nemá cenu. 😄 Keďže keby sme sem postli nejaky topic s tym, že potrebujeme pomoc so scriptom neviem či by sme sa pomoci dočkali keby nas bolo malo no..

Sdílet tento příspěvek

Jsou a nejsou no hlavně ted bouchla bomba s tím, že agraelus, bauchyc a tak hrajou ted hodne RP takže všichni chtějí taky :D Už jsem chtěl jeden vytvořit ale chtělo by to více lidí nemám na to moc času ale už jsem dokonce našel RP server základ aby šel vytvořit a doprogramovat. Nechcete někdo?

Sdílet tento příspěvek

Zakladni problem FiveM je dokumentace, podle ktery nejde nic poradne vytvorit. Veci co existuji si zaply vsechny servery a nikdo z nich netusi jak co funguje a jen prelozili par textu do svych jazyku. Viz ty ceske RP servery, jeden jako druhy. Ty RP hraji tak spis z nouze, protoze neni jiny mod. To je hlavne videt na ceskych streamerech, kteri to hraji protoze to "leti", ale nikoho z nich to nebavi 😄

Ale ten koncept co polozili se mi libi, client-side scipring a muzes udelat cokoliv. I veci ktere jsou soucasti sampu a nehnes s nima, ve fivem muzes udelat podle sebe. A hlavne konecne muzes programovat veci primo do clienta a neni zbytecne vytezovan server, ktery se ma starat u synchronizaci 😄 Proste se poucili z sampu, prevzali to dobre a tomu spatnemu se vyhli :)

Edited by ATomas

Sdílet tento příspěvek