Jump to content
  • 0

pomoc Pád modu


HalogeN

Dotaz

Ahojte, naskytol sa mi taký porblém. Dlhšiu dobu som si pawnil mod testoval som veci  iba sám na win. servery ale problem nastal keď som ho spustil pre verejnosť. 

 

Príklad:

Niekedy počas hrania sa stane že napr. hráč s ID 4 keď sa odpojí  a potom sa znova niekto pripoji čo dostane id 4 tak už sa tomu hráčovy vôbec neukažu (dialogy, nejdu mu príkazy).
popri tom ostatným hráčom ide všetko ako má.. Nerobí to stale iba id 4 to som uviedol príklad robí to náhodne hráčom.

Viem že chýb môže byť vela čo to môže spôsobovať ale už som 2x prešiel celý mod ale proste nič som nenašiel čo by to mohlo robiť. 
Preto sa chcem spýtať či niekto nevie čo by túto chybu mohlo spôsobovať či sa s tým už niekto nestretol na koľko to ani nezhodí server ani nič len niejak sa niečo stane danému ID.



Ďakujem za akúkoľvek radu.

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ano je mi jasne že mi bez kodu nikto nepomôže len je blbe sem zverejjniť cely mod :D a pochybujem že sa niekomu bude chcieť ňúrať medzi 40k riadkami..

Založil som to tu preto či už niekto nemal takyto problem a vyriešil ho či to bolo niejakým nespravnym ukladanim alebo podobne...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ešte mi napadá všetky predmetné volania (connect, death, spawn, dialog...) logovať a pri zistení, že to zase blbne sa prehrabávať či to tie publicy volá = ak áno, chyba je v pawn, ak nie = asi fakt chyba serveru/pluginu...

Edited by milous22
Link to comment
Share on other sites

  • 0

ale pomôže Takže máš všetky zložky ?  + pluginy môže to byť aj hostingom 

skontroluj všetky zložky v pawne + jaké tam používaš includi  pošli mi screen kodu

#include všetky jaké tam máš + zložky odfoť

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 11. 11. 2020 at 22:21, ATomas said:

doporucuji nahlasit crashdetect (na test server idealni vecicka). Umi ti nahlasit runtime errory.

https://github.com/Zeex/samp-plugin-crashdetect/releases

Ahoj dakujem za radu vedel by si mi ale trošku povedať ako to sprovozniť niejak tomu nerozumiem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor
On 14. 11. 2020 at 15:52, HalogeN said:

Ahoj dakujem za radu vedel by si mi ale trošku povedať ako to sprovozniť niejak tomu nerozumiem :D

https://github.com/Zeex/samp-plugin-crashdetect

 

image.thumb.png.2fd825bf4c75b34ceefcafe0e408e953.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...