Jump to content

script Pekny kopirantko


Honles

Recommended Posts

Nechápem vôbec prečo to píšeš? Ak si si nevšimol tak on sa snaží všetko všeobecne prebrať z GTA ONLINE, na svoj server, heisty, mobil, merryweather a podobne. Je to skôr pre ľudí ktorým GTA V, neutiahne PC ale nevadí... 

 

A vôbec prečo ti to tak vadí? Čo na tom vidíš zlé, že sa inšpiruje a napíše ten kód vlastnoručne tak aby fungoval? 

 

A oslovovať niekoho "kido" mi príde už celkom zbytočne, tieto slová patria do roku 2012. A nie k dnešnému roku... 

 

A len tak btw, zlá kategória 😉

Link to comment
Share on other sites

Ak to naprogramuješ sám od seba, a bude ti tam niekto hrať, tak budeš mať skôr obdiv. Teda aspoň odo mňa. Ak by sme tu hovorili každý o kopírovaní ostatných tak by sme všetko mohli zatvoriť. V tomto spektre v programovaní je už málo čo iné od ostatných.

A čo napríklad taký RolePlay mód, nemyslíš si, že je ich všade moc? A stále tam predsa niekto hrá, a nikto nehovorí o kopírovaní pritom sú tam brigády/frakcie a podobne...

Edited by XpresS
Link to comment
Share on other sites

před 2 hodinami, Honles said:

čaute Neviem prečo hráte na servery wtls je to kopirat kopiruje všetko čo vidi že sa nehabiš nice kido ä

XFnE.png

 

Když dostaneš od dodavatele oranžovou barvu, a ty chceš prodávat modrou... asi těžko z oranžové uděláš modrou. PAWN je limitovaný. Může kdeco, ale nemůže zcela všechno. To, že se támhle někde textura podobá, nebo seznam vozidel v textdrawu je skoro stejný jako druhý script, který má také seznam vozidel v textdrawu, ještě neznamená, že se navzájem kopírují.

Mimochodem, pokud vím, tak WTLS existuje už docela hodně let. Určitě více než 3 roky (ten topic, na který nám dáváš odkaz, tak pochází z roku 2017). Nemohl to, tak nějak úplnou náhodou, být naopak? Že autor toho kopíruje od WTLS? A nebo ještě větší náhoda, že autor to viděl na tom serveru a udělal si vlastní, který pak publikoval?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 4 hodinami, Honles said:

čaute Neviem prečo hráte na servery wtls je to kopirat kopiruje všetko čo vidi že sa nehabiš nice kido ä

https://forum.sa-mp.com/showthread.php?p=3856359

event kopirovany aj tie diplomi hrájte dalej na wtls !!!

Je mi ťa strašne ľúto že trpíš takúto duševnú poruchu. Ale určite sa to dá liečiť skús vyhladať odbornú pomoc a radšej už nič nepíš na fora :)

Prajem pekný deň.

Link to comment
Share on other sites

Wtls funguje sa mi zdá od roku 2008...  Vidíš nejakú pičovinu a už budeš vyprávať že je kopirant.... 

Reči sa vypravaju ale chleba sa je 🤭🤭😉👏👏

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...