Jump to content

pomoc GTA - bug


Sallen121

Recommended Posts

čau, potřeboval bych od vás pomoc.. 😄 Jedná se o to, že když prostě třebaa přidám ip serverů do samp clientu, tak se přidá ale po vypnutí a zapnutí sampu už tam opět není. Dále pokud, cokoliv změním v gta přímo ve hře, tak se to neuloží, jak nastavení grafiky,myši,zvuk, atd...

Zkoušel jsem reinstal celé hry, přehození jinam než na plochu (programfiles,programfiles x86) ale nepomohlo, vždy smažu i složku v dokumentech. Dále, pokud nainstaluju gta i samp, tak tam mám okamžitě můj herní nick, i když jsem ho tam nedal xD V registrech se nevyznám.

 

Kdyby měl někdo nějaké nápady, proč se mi tohle děje, tak budu rád za každou pomoc.

Edited by Sallen121
Link to comment
Share on other sites

Používaš niečo na zmenu client ID? Tieto veci väčšinou prepisujú path k user files. 

Ukladá ti chatlog alebo screenshoty?

Edited by DuFF
Link to comment
Share on other sites

Skús možno ešte spustiť hru ako administrátor. Možno bude iba problém s právami na zápis do dokumentov.

Edited by DuFF
Link to comment
Share on other sites

Čau, ted se mi uloží grafické nastavení, jako rozlíšení, fps limit a tak 😄 Ale neuloží se mi nastavení audia a sensitivity + ty ipčky po přídání opět mizí 😄  Dále i se neukládá třeba /timestamp. Screeny,chatlog se pořád neukládájí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...